COVID Aşısı Hakkındaki ZOR GERÇEK

aşıların ortaya çıkmasından önce, yani 1900’den önce otizmli 100.000 kişiden yalnızca 1’i vardı. bugün 30 kişide 1 otizm vakası var. hatta diğer kaynaklar 18 kişide 1 olduğunu söylüyor

ağır metallerin 3g, 4g, 5g tipi elektromanyetik dalgalar ile nasıl etkileşime girdiğini anlamalıyız: MMR aşısını takiben şiddetli otizm geliştiren çocuklar, yalnızca duygularından kopmakla kalmaz, aynı zamanda empati yeteneğinden de yoksundurlar ve bunun gibi akıl almaz ağrılara sahiptirler. yanan bir beyne sahip olma hissi, dolayısıyla tekrarlayan ağlama saldırıları

Mikrodalgaya alüminyumu koyduğunuzda ne olur? (bir hatırlatma olarak, 5 gramlık dalgalar mikrodalgadır) yanıyor … göründüğü her yerde, üçlü MMR aşısını takiben otizm geliştiren bir çocuğun düzenli olarak beyninde hissettiği şey budur.

MMR aşısıyla ilgiliydi, ancak covid aşısının önünde yatan şey daha da kötü …

Dört yoldan geçmeyeceğim … KOVİD 19’A KARŞI AŞILACAK HERKES ÖLÜM TUTUKLUĞUNU GERÇEKTE İMZALAYACAK! (Aşının farkında olmayanlar için, bizi yöneten milyarder soykırımcı psikopat seçkinlerin bir parçası olan ve ayrıca DNA’nızı yok edecek her türlü nanopartikülden düşünülemez miktarda zehir olacak olan Bill Gates tarafından yaratıldı. ve mikrodalgalarla etkileşim halindeyken sizi 5g ile yavaşça öldürerek sizi uzaktan kumandalı bir zombi robotuna dönüştürür.)

Taygeta’dan Pleiadesli bilim arkadaşlarımız bize şu önemli bilgiyi gönderdi: covid 19’a karşı bu aşı, bedenleri beyinlerden ayırma yeteneğine sahip olacak ve bu nedenle ruh artık kişinin bedenine girip onlara ruhsal olarak rehberlik edemeyecek. aşılanmış insanlar bu nedenle ruhlarından koparılacaktır. onlar berbat olacaklarını söylemek kadar.

covid 19’a karşı aşı muazzam sağlık sorunlarına, her türden hastalığa ve nüfus tarafından genelleştirilen kısırlığa neden olacak … bu nedenle hızla yüz binlerce ölüm olacak … aşılardan sağ kalanlar uzaktan kumandalı zombiler olacak .. … ama enkarne olacak olan bu ruhlar, 3B matrisinde sonsuza kadar yeniden enkarne olmaya zorlanacaklar, çünkü artık kendi ruhlarıyla hiçbir bağlantıları yok …

Daha derine inmeyeceğim ya da bu yazı çok uzun sürecek ama artık bilgilere sahipsin, seçim senin … Umarım iyi olanı yaparsın

This Post Has 20 Comments

1. Anonim

selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok güzel, teşekkürler

2. memo

Bu konu : ” COVID Aşısı Hakkındaki ZOR GERÇEK ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım , memo – 347

3. Hasan

Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, sağolun

4. memo

Bu konu : ” COVID Aşısı Hakkındaki ZOR GERÇEK ” çok güzel. Merhaba sayfanız cidden güzel, tebrikler , memo – 376

5. Emine

Tunceli merkezden ben Emine. Selam siteniz yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım 11-01-2021 03:01:12

6. Aylin

Elazığ dan kimler var. COVID Aşısı Hakkındaki ZOR GERÇEK . Merhaba web sitesi inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 269

7. emin

selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten iyi, twitter da paylaştım

8. ali

Artvin merkezden ben ali. Merhaba herkese siten harbiden iyi, face de paylaştım 20-01-2021 11:16:08

9. doruk

Bu konu : ” COVID Aşısı Hakkındaki ZOR GERÇEK ” çok güzel. Merhaba siten valla dikkat çekici, saolun , doruk – 447

10. Aylin

Şırnak dan kimler var. COVID Aşısı Hakkındaki ZOR GERÇEK . Selamlar siteniz yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım , Aylin – 283

11. Aylin

Kırıkkale dan kimler var. COVID Aşısı Hakkındaki ZOR GERÇEK . Merhaba herkese paylaşımın yeminle dikkat çekici, sağolun , Aylin – 333

12. gaye

Erzurum merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler 20-02-2021 19:25:03

13. ali

Tunceli dan kimler var. COVID Aşısı Hakkındaki ZOR GERÇEK . Selam herkese siten valla iyi, twitter da paylaştım , ali – 442

14. emin

Bu konu : ” COVID Aşısı Hakkındaki ZOR GERÇEK ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 341

15. Aylin

Bu konu : ” COVID Aşısı Hakkındaki ZOR GERÇEK ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Aylin – 330

16. hatice

Bartın merkezden ben hatice. Merhabalar siten vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 14-03-2021 03:19:57

17. emin

Bu konu : ” COVID Aşısı Hakkındaki ZOR GERÇEK ” çok güzel. Selam paylaşımın ciddiyim iyi, tebrikler , emin – 231

18. Emine

Bu konu : ” COVID Aşısı Hakkındaki ZOR GERÇEK ” çok güzel. Slm web siteniz vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Emine – 238

19. Anonim

Kocaeli dan kimler var. COVID Aşısı Hakkındaki ZOR GERÇEK . Slm bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , – 361

20. gaye

Selamlar bu web sitesi valla mükemmel, twitter da paylaştım

Bir cevap yazın