Uzaylılar yıllardır bizi inceliyorlar. Yıllardır insanları kaçırıyorlar. Etkileşim kurdukları her insan ya ölür ya da etkileşimden sonra nörolojik sorunlardan muzdarip olur. DNA’mız bir şekilde karışıyor ..

Sonunda, onlarla güvenli bir şekilde etkileşime girmemizi sağlayacak bir ilaç / ilaç / aşıyı mükemmelleştirdiler. Şimdi bu aşıyı herkesi endişelendirmeden yaptırmaları gerekiyor, neden? … bu aşının büyük bir yan etkisi var .. bazı insanlar ölüyor … kan pıhtılaşıyor ve ölüyor.

Eyalet hükümeti, güvenli olmadığı için çekileceğinden, bu seviyedeki sorunlarda kimsenin aşı almayacağının farkındadır …

Bir grup bilim adamı (bilime güvenin), ölmekte olan bir CoVId ölümü yerine ilaçlarla ölümcül bir aşının seçilmesinde temel olarak kullanılmak üzere İspanyol Gribi ve SARS korkularını uyandırdı. Bu yüzden hükümet herkesi korkutmak için en iyisini deniyor .. işi kapatıyor ve maskeyi bu aşıyı almaya istekli olan herkesi YAPMAK için zorluyor ..

Bu yüzden ilk temas sırasında aşılanmamış birçok kişi ölecek ve daha pek çoğu nörolojik sorunlar yaşayacak. Aşılananlar iyi olacak. Hükümet, medya ve TPTB güvende olmanızı istiyor.

Uzaylı aşılarınızı erkek ve kız çocukları 8/18 Temmuz’dan önce alın.

Author

28 Comments

1. Çankırı merkezden ben ali. selamun aleyküm siten yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım 16-04-2021 05:20:44

2. Afyon merkezden ben emin. Mrb paylaşımınız vallaha çok güzel, twitter da paylaştım 16-04-2021 07:25:50

3. Van dan kimler var. Covid Aşısı, koronavirüs için değildir. Vücudumuzu ilk temas için özel olarak tasarlanmış mRNA ile hazırlamaktır. Pandemi, bu ilacı uzaylılar için etkileşimlerimiz için dağıtmak için bir kılıftır … 8 Temmuz’da neler olacağı konusunda genel nüfusu endişelendirmeden . Merhaba web sitesi harbiden hayran edici, saolun , memo – 219

4. Selam herkese paylaşımınız vallaha dikkat çekici, sağolun

5. Merhabalar paylaşımın harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

6. selam arkadaşlar web sitesi inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

7. Gaziantep dan kimler var. Covid Aşısı, koronavirüs için değildir. Vücudumuzu ilk temas için özel olarak tasarlanmış mRNA ile hazırlamaktır. Pandemi, bu ilacı uzaylılar için etkileşimlerimiz için dağıtmak için bir kılıftır … 8 Temmuz’da neler olacağı konusunda genel nüfusu endişelendirmeden . Selamlar web siteniz ciddiyim mükemmel, teşekkürler , hatice – 155

8. Burdur merkezden ben Hasan. Slm sayfa süper ötesi güzel, twitter da paylaştım 28-04-2021 18:13:06

9. Tunceli merkezden ben emin. Mrb siteniz gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 06-05-2021 22:25:31

10. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden mükemmel, sağolun

11. Karaman dan kimler var. Covid Aşısı, koronavirüs için değildir. Vücudumuzu ilk temas için özel olarak tasarlanmış mRNA ile hazırlamaktır. Pandemi, bu ilacı uzaylılar için etkileşimlerimiz için dağıtmak için bir kılıftır … 8 Temmuz’da neler olacağı konusunda genel nüfusu endişelendirmeden . Merhabalar sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 376

12. Osmaniye dan kimler var. Covid Aşısı, koronavirüs için değildir. Vücudumuzu ilk temas için özel olarak tasarlanmış mRNA ile hazırlamaktır. Pandemi, bu ilacı uzaylılar için etkileşimlerimiz için dağıtmak için bir kılıftır … 8 Temmuz’da neler olacağı konusunda genel nüfusu endişelendirmeden . selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 247

13. Uşak merkezden ben mehmet. Selam herkese web siteniz harbiden çok güzel, sağolun 19-05-2021 14:10:38

14. Bu konu : ” Covid Aşısı, koronavirüs için değildir. Vücudumuzu ilk temas için özel olarak tasarlanmış mRNA ile hazırlamaktır. Pandemi, bu ilacı uzaylılar için etkileşimlerimiz için dağıtmak için bir kılıftır … 8 Temmuz’da neler olacağı konusunda genel nüfusu endişelendirmeden ” çok güzel. Slm siten inan ki hayran edici, sağolun , Hasan – 259

15. selamun aleyküm siteniz inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım

16. Bu konu : ” Covid Aşısı, koronavirüs için değildir. Vücudumuzu ilk temas için özel olarak tasarlanmış mRNA ile hazırlamaktır. Pandemi, bu ilacı uzaylılar için etkileşimlerimiz için dağıtmak için bir kılıftır … 8 Temmuz’da neler olacağı konusunda genel nüfusu endişelendirmeden ” çok güzel. Slm paylaşımınız cidden hayran bıraktı, tebrikler , ahmet – 261

17. Bu konu : ” Covid Aşısı, koronavirüs için değildir. Vücudumuzu ilk temas için özel olarak tasarlanmış mRNA ile hazırlamaktır. Pandemi, bu ilacı uzaylılar için etkileşimlerimiz için dağıtmak için bir kılıftır … 8 Temmuz’da neler olacağı konusunda genel nüfusu endişelendirmeden ” çok güzel. Selam herkese siteniz inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım , banu – 334

18. Uşak dan kimler var. Covid Aşısı, koronavirüs için değildir. Vücudumuzu ilk temas için özel olarak tasarlanmış mRNA ile hazırlamaktır. Pandemi, bu ilacı uzaylılar için etkileşimlerimiz için dağıtmak için bir kılıftır … 8 Temmuz’da neler olacağı konusunda genel nüfusu endişelendirmeden . Selamlar sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, saolun , ali – 114

19. elif yılmaz Reply

Kars merkezden ben elif yılmaz. Selam bu web sitesi cidden hayran edici, sağolun 03-07-2021 01:22:04

20. Batman merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok güzel, saolun 03-07-2021 06:20:02

21. Mersin dan kimler var. Covid Aşısı, koronavirüs için değildir. Vücudumuzu ilk temas için özel olarak tasarlanmış mRNA ile hazırlamaktır. Pandemi, bu ilacı uzaylılar için etkileşimlerimiz için dağıtmak için bir kılıftır … 8 Temmuz’da neler olacağı konusunda genel nüfusu endişelendirmeden . Mrb paylaşımınız vallaha iyi, face de paylaştım , Hasan – 382

22. selamun aleyküm paylaşımın inan ki dikkat çekici, şukuladım

23. Bu konu : ” Covid Aşısı, koronavirüs için değildir. Vücudumuzu ilk temas için özel olarak tasarlanmış mRNA ile hazırlamaktır. Pandemi, bu ilacı uzaylılar için etkileşimlerimiz için dağıtmak için bir kılıftır … 8 Temmuz’da neler olacağı konusunda genel nüfusu endişelendirmeden ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 184

24. Kilis merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler 20-07-2021 21:30:16

25. Bu konu : ” Covid Aşısı, koronavirüs için değildir. Vücudumuzu ilk temas için özel olarak tasarlanmış mRNA ile hazırlamaktır. Pandemi, bu ilacı uzaylılar için etkileşimlerimiz için dağıtmak için bir kılıftır … 8 Temmuz’da neler olacağı konusunda genel nüfusu endişelendirmeden ” çok güzel. Selamlar web siten harbiden güzel, şukuladım , emin – 86

26. elif yılmaz Reply

Kilis merkezden ben elif yılmaz. Slm siteniz vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım 25-07-2021 10:51:24

27. Kırklareli dan kimler var. Covid Aşısı, koronavirüs için değildir. Vücudumuzu ilk temas için özel olarak tasarlanmış mRNA ile hazırlamaktır. Pandemi, bu ilacı uzaylılar için etkileşimlerimiz için dağıtmak için bir kılıftır … 8 Temmuz’da neler olacağı konusunda genel nüfusu endişelendirmeden . Slm paylaşım vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , mehmet – 423

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link