Beni yanlış anlamayın, ben aşılardan yanayım. Bence çoğumuz sürü dokunulmazlığı yüzünden çoğunu almalıyız.
Ve bunu yanlış anlıyor olabilirim; İnsanların COVID aşısına nasıl tepki verdiklerinden dolayı, saçmalıkları filtrelemek ve meşru bilgileri bulmak zor.
Ama anladığım kadarıyla bu aşı, hastalığı kapmanızı, taşımanızı veya bulaştırmanızı engellemez. Vücudunuza hastalıkla nasıl başa çıkılacağını öğretir, böylece ona daha az tepki verir ve daha az hastalanırsınız. Bu harika ve eğer almak istersen seni suçlamıyorum. Muhtemelen kendim alacağım.
Ama bu kadar çok politikacının, ünlünün, vb. Şutu alan kişi dışında kimseye yardım edecekmiş gibi onu zorladığına dair kafam karıştı.
Yine, bazı saçmalıklar satın almış ya da meşru bir şeyi yanlış anlamış olabilirim. Umarım buradaki biri bunu benim için çözebilir.

Author

20 Comments

1. İzmir merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 10-04-2021 15:12:53

2. Bu konu : ” COVID aşısı neden bu kadar zorlanıyor? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 175

3. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım

4. Gürbüz Reply

Ankara merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfan valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım 29-04-2021 14:53:38

5. Gürbüz Reply

Sinop merkezden ben Gürbüz. Selam bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 06-05-2021 22:38:44

6. Aydın merkezden ben doruk. Merhabalar siteniz vallaha billaha mükemmel, teşekkürler 16-05-2021 08:32:33

7. Bu konu : ” COVID aşısı neden bu kadar zorlanıyor? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 484

8. Merhaba paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, tebrikler

9. Selam herkese web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun

10. Tekirdağ dan kimler var. COVID aşısı neden bu kadar zorlanıyor? . selamun aleyküm paylaşım inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 151

11. Bu konu : ” COVID aşısı neden bu kadar zorlanıyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , emin – 160

12. Selamlar paylaşımınız inan ki dikkat çekici, saolun

13. Bu konu : ” COVID aşısı neden bu kadar zorlanıyor? ” çok güzel. Merhaba web siteniz vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 347

14. elif yılmaz Reply

Konya merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşım ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım 24-06-2021 06:01:54

15. Afyon merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, teşekkürler 04-07-2021 22:09:31

16. Karabük merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok iyi, face de paylaştım 09-07-2021 02:59:23

17. elif yılmaz Reply

Bilecik merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 10-07-2021 07:27:29

18. Adıyaman dan kimler var. COVID aşısı neden bu kadar zorlanıyor? . Merhaba siten inanılmaz iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 477

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link