Beni yanlış anlamayın, ben aşılardan yanayım. Bence çoğumuz sürü dokunulmazlığı yüzünden çoğunu almalıyız.
Ve bunu yanlış anlıyor olabilirim; İnsanların COVID aşısına nasıl tepki verdiklerinden dolayı, saçmalıkları filtrelemek ve meşru bilgileri bulmak zor.
Ama anladığım kadarıyla bu aşı, hastalığı kapmanızı, taşımanızı veya bulaştırmanızı engellemez. Vücudunuza hastalıkla nasıl başa çıkılacağını öğretir, böylece ona daha az tepki verir ve daha az hastalanırsınız. Bu harika ve eğer almak istersen seni suçlamıyorum. Muhtemelen kendim alacağım.
Ama bu kadar çok politikacının, ünlünün, vb. Şutu alan kişi dışında kimseye yardım edecekmiş gibi onu zorladığına dair kafam karıştı.
Yine, bazı saçmalıklar satın almış ya da meşru bir şeyi yanlış anlamış olabilirim. Umarım buradaki biri bunu benim için çözebilir.

Author

2 Comments

1. İzmir merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 10-04-2021 15:12:53

2. Bu konu : ” COVID aşısı neden bu kadar zorlanıyor? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 175

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link