Acil serviste çalışıyorum ve aşıyı reddeden çok az kişiden biriyim. Bir şey iyi gitmiyor ve CDC’nin lanet olası bir kasırga tahliyesi hazırlığının bir parçası olarak aşıyı önerdiğini gördüğümde, bu seçimimi sağlamlaştırdı. Beni endişelendiren bir şey şu ki, hükümet herkesi covid’e değil de salmayı planladıkları bir süper böceğe gerçek dirençle aşılıyorsa? Buradaki fikir, aşılarını reddedecek kadar akıllı olanları esasen ortadan kaldırmaları/öldürmeleri olacaktır.

49 Comments

1. Giresun dan kimler var. Covid aşısı olmayacağım ama bu beni endişelendiriyor. . merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 11

2. Bu konu : ” Covid aşısı olmayacağım ama bu beni endişelendiriyor. ” çok güzel. Selam bu web sitesi inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Emine – 199

3. Ağrı dan kimler var. Covid aşısı olmayacağım ama bu beni endişelendiriyor. . Mrb web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler , ahmet – 292

4. elif yılmaz Reply

Balıkesir dan kimler var. Covid aşısı olmayacağım ama bu beni endişelendiriyor. . Merhaba herkese sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 63

5. Mersin merkezden ben ali. Mrb siteniz inanki güzel, face de paylaştım 12-07-2021 00:00:50

6. Kilis merkezden ben gaye. Selam herkese bu web sitesi yeminle çok güzel, teraziye tıkladım 12-07-2021 00:12:56

7. Denizli dan kimler var. Covid aşısı olmayacağım ama bu beni endişelendiriyor. . Selam herkese web siten valla mükemmel, saolun , ahmet – 429

8. Denizli dan kimler var. Covid aşısı olmayacağım ama bu beni endişelendiriyor. . Merhaba herkese paylaşımınız cidden dikkat çekici, şukuladım , ali – 341

9. Mardin merkezden ben mehmet. Selam siteniz inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım 12-07-2021 00:17:08

10. Bingöl dan kimler var. Covid aşısı olmayacağım ama bu beni endişelendiriyor. . selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Hasan – 162

11. Sakarya merkezden ben Emine. Selamlar sayfan inan ki mükemmel, teşekkürler 12-07-2021 00:17:31

12. Bu konu : ” Covid aşısı olmayacağım ama bu beni endişelendiriyor. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 434

13. Niğde merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler 12-07-2021 00:34:46

14. Selamlar siteniz vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım

15. Mrb sayfanız süper ötesi çok iyi, face de paylaştım

16. Mrb siten inan ki çok güzel, twitter da paylaştım

17. Kayseri dan kimler var. Covid aşısı olmayacağım ama bu beni endişelendiriyor. . Mrb sayfan yeminle çok hoşuma gitti, saolun , hatice – 285

18. Merhaba herkese paylaşım valla güzel, teşekkürler

19. Giresun merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle çok iyi, tebrikler 12-07-2021 00:41:05

20. Diyarbakır merkezden ben doruk. Slm siten yeminle iyi, saolun 12-07-2021 00:41:20

21. Kocaeli dan kimler var. Covid aşısı olmayacağım ama bu beni endişelendiriyor. . Merhaba herkese sayfan inanılmaz hayran edici, teşekkürler , Aylin – 499

22. Erzurum dan kimler var. Covid aşısı olmayacağım ama bu beni endişelendiriyor. . Slm siten gerçekten güzel, teraziye tıkladım , banu – 165

23. Kırıkkale merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfa cidden dikkat çekici, saolun 12-07-2021 04:32:57

24. Ordu merkezden ben Hasan. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, saolun 12-07-2021 22:37:00

25. Bu konu : ” Covid aşısı olmayacağım ama bu beni endişelendiriyor. ” çok güzel. Selam web siteniz inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ziya – 464

26. Van merkezden ben banu. Merhaba herkese web siten harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 15-07-2021 22:11:09

27. Bu konu : ” Covid aşısı olmayacağım ama bu beni endişelendiriyor. ” çok güzel. Selam siteniz harbiden hayran edici, facebookta paylaştım , Hasan – 145

28. Van dan kimler var. Covid aşısı olmayacağım ama bu beni endişelendiriyor. . Selamın aleyküm bu web sitesi valla çok iyi, sağolun , ali – 320

29. Denizli merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 17-07-2021 03:21:54

30. Diyarbakır merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar sayfa valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 17-07-2021 12:37:26

31. Mrb web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım

32. Bu konu : ” Covid aşısı olmayacağım ama bu beni endişelendiriyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 199

33. Düzce dan kimler var. Covid aşısı olmayacağım ama bu beni endişelendiriyor. . selamun aleyküm sayfanız cidden çok iyi, saolun , banu – 393

34. Bu konu : ” Covid aşısı olmayacağım ama bu beni endişelendiriyor. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın ciddiyim güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 108

35. Gürbüz Reply

Kilis dan kimler var. Covid aşısı olmayacağım ama bu beni endişelendiriyor. . Slm sayfa inanki hayran edici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 250

36. Zonguldak dan kimler var. Covid aşısı olmayacağım ama bu beni endişelendiriyor. . Selamlar siteniz yeminle çok iyi, sağolun , Emine – 21

37. Şırnak merkezden ben Hasan. Selam web siten süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 08-08-2021 22:55:01

38. Selam herkese web siteniz süper ötesi çok güzel, şukuladım

39. Osmaniye merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımın inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 25-08-2021 14:43:12

40. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siten inanki iyi, şukuladım 26-08-2021 20:29:23

41. Selamlar web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

42. Ardahan dan kimler var. Covid aşısı olmayacağım ama bu beni endişelendiriyor. . selamun aleyküm siten inanki çok iyi, tebrikler , Hasan – 395

43. Kars dan kimler var. Covid aşısı olmayacağım ama bu beni endişelendiriyor. . Slm sayfan harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 40

44. Karabük merkezden ben emin. Merhaba paylaşımınız inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım 31-08-2021 19:24:08

45. Selam herkese web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

46. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım

Write A Comment