Ben bir anti-vaxxer değilim, tüm aşılarım var ve yakın ailem de öyle. Asla anti-vaxx propagandası yapmadım, ancak bu aboneliği neredeyse günlük olarak hükümet örtbasları vb. Hakkında okumak için sık sık yapıyorum.

Bu sabah büyükannem Pfizer aşısını aldıktan bir gün sonra kalp yetmezliğinden öldü. Yaşlıydı (91), ancak herhangi bir olumsuz fiziksel rahatsızlık belirtisi yoktu ve tüm hesaplara göre dün sağlıklıydı. Aşıyı aldıktan 24 saatten az bir süre sonra bayıldı ve evinde öldü.

Bazı internet araştırmaları (teşekkürler DuckDuckGo) bir tane daha gösterir Hindistan’dan makale Bazı hastalar, büyükannemden önemli ölçüde daha genç olmalarına rağmen, aşıyı aldıktan sonra kalp yetmezliğinden öldü.

Bunların hepsi tesadüf olabilir, sonuçta o yaşlıydı. Ama bir şeyler doğru gelmiyor. Başka biri benzer bir şey görmüş veya duymuş mu?

Author

14 Comments

1. Selam sayfa vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Antalya dan kimler var. COVID Aşısı ve Kalp Yetmezliği – Kişisel Bir Hikaye . merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ahmet – 309

3. Bu konu : ” COVID Aşısı ve Kalp Yetmezliği – Kişisel Bir Hikaye ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım gerçekten iyi, teşekkürler , banu – 282

4. Bursa merkezden ben ali. Mrb sayfa inan ki hoşuma gitti, teşekkürler 06-02-2021 09:17:35

5. Ordu merkezden ben . selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım 06-02-2021 09:24:17

6. Bu konu : ” COVID Aşısı ve Kalp Yetmezliği – Kişisel Bir Hikaye ” çok güzel. Selam herkese siten harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , – 36

7. Bu konu : ” COVID Aşısı ve Kalp Yetmezliği – Kişisel Bir Hikaye ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 381

8. Bursa dan kimler var. COVID Aşısı ve Kalp Yetmezliği – Kişisel Bir Hikaye . Selam herkese siten süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım , doruk – 88

9. Bu konu : ” COVID Aşısı ve Kalp Yetmezliği – Kişisel Bir Hikaye ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi valla hayran bıraktı, şukuladım , banu – 152

10. Kastamonu dan kimler var. COVID Aşısı ve Kalp Yetmezliği – Kişisel Bir Hikaye . Selam herkese bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ahmet – 491

11. Ardahan merkezden ben doruk. Selamlar web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun 22-03-2021 00:07:57

12. Kütahya dan kimler var. COVID Aşısı ve Kalp Yetmezliği – Kişisel Bir Hikaye . Selam paylaşım süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım , – 246

13. Diyarbakır dan kimler var. COVID Aşısı ve Kalp Yetmezliği – Kişisel Bir Hikaye . Selam herkese siten vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 255

14. Bu konu : ” COVID Aşısı ve Kalp Yetmezliği – Kişisel Bir Hikaye ” çok güzel. Selamlar sayfan vallaha çok iyi, teşekkürler , Aylin – 317

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link