COVID Aşısı yasal olarak zorunlu olmayacak, ancak şirketler tarafından herhangi bir şey yapması istenecek

“Aşıyı yaptırmalısın” diyen yeni bir yasa veya anayasa değişikliği olmayacak. Bununla birlikte, birçok şirket (ve tekelleri olan büyük şirketler) ya onlar için çalışmanızı ya da hizmetlerini kullanmanızı isteyecektir. Büyük şirketlerde çalışmadan para kazanmanın bir yolunu bulamazsanız, fiilen aşı olmaya veya işsiz kalmaya zorlanacaksınız.

————————————————– ———–

Kaynaklar:

https://www.npr.org/2020/11/25/937240137/as-covid-19-vaccine-nears-employers-consider-making-it-mandatory “Toplum için yapılacak doğru şey bu,” diyor ve yetkinin sadece doktorları, hemşireleri ve tıp öğrencilerini değil, aynı zamanda faturalama ve onları hastalarla temasa geçirmeyen diğer işlerde çalışan insanları da kapsadığına dikkat çekiyor. aşılanmamış olanların işyerinde maske takması gerekiyor. … McDeavitt, Baylor’un bir COVID-19 aşısı yetkisi vereceğini, ancak herkesi kapsayacak kadar yeterli tedariği elde edemediklerini ve Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli kabul edildiğini söylüyor Baylor’un kendi epidemiyologları, aşı bilimcileri ve bulaşıcı hastalık doktorları. “

https://www.fox13news.com/news/will-the-coronavirus-vaccine-be-mandated “Avustralya’da, ülkenin en büyük havayolu şirketi olan Qantas’ın patronu, bir virüs aşısı yaygın olarak bulunmaya başladığında, taşıyıcısının muhtemelen yolcuların yurt dışına seyahat etmeden veya Avustralya’ya inmeden önce onu kullanmasını isteyeceğini söyledi. … Qantas İcra Kurulu Başkanı Alan Joyce uluslararası yolcular için “aşı pasaportu” olasılığı hakkında dünyadaki diğer havayollarındaki meslektaşlarıyla konuştuğunu söyledi.

Joyce Avustralya’nın Network Nine televizyonuna yaptığı açıklamada, “Uluslararası yolculara, insanlardan uçağa binmeden önce aşı yaptırmalarını isteyeceğimizi söylemek için hüküm ve koşullarımızı değiştirmeyi düşünüyoruz” dedi.

Güney Kore’nin en büyük havayolu şirketinin de benzer bir mesajı var. Korean Air sözcüsü Jill Chung Salı günü yaptığı açıklamada, havayollarının yolcuların aşı olmasını zorunlu kılma olasılığı olduğunu söyledi. Bunun nedeni, hükümetlerin yeni gelenler için karantina gerekliliklerini kaldırmanın bir koşulu olarak aşı talep etmelerinin muhtemel olduğunu söyledi. Air New Zealand yaptığı açıklamada, “Nihayetinde, sınırları yeniden açmanın ne zaman ve nasıl güvenli olduğunu belirlemek hükümetlere kalmıştır ve bu konuda yetkililerle yakın çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Avukatlar, insanların anayasal bir uçakta uçma hakları olmadığını söylediler. Havayolları, müşteriler için kendi gereksinimlerini belirleyen özel şirketlerdir.

Bir tema parkını ziyaret etmek de aynı gereksinimi taşıyabilir.

Avukat Whitney Boan FOX 35’e şunları söyledi: “Maske takmazsanız, şirketlerin reddetme ve girme izni olduğu, bu kararı kendi başlarına verebileceklerini zaten görmüştük.”

İşletmeler aşı gereksinimlerini yerine getirebilirken, hukuk uzmanları bir hükümet yetkisi olma ihtimalinin düşük olduğunu söylüyor.

https://www.mirror.co.uk/news/politics/covid-jabs-wont-compulsory-public-23056687

“COVID Aşısı yasal olarak zorunlu olmayacak, ancak şirketler tarafından herhangi bir şey yapması istenecek” üzerine 23 yorum

1. Bu konu : ” COVID Aşısı yasal olarak zorunlu olmayacak, ancak şirketler tarafından herhangi bir şey yapması istenecek ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , memo – 47

2. Sakarya dan kimler var. COVID Aşısı yasal olarak zorunlu olmayacak, ancak şirketler tarafından herhangi bir şey yapması istenecek . Merhaba sayfa inanki çok güzel, tebrikler , banu – 356

3. Bu konu : ” COVID Aşısı yasal olarak zorunlu olmayacak, ancak şirketler tarafından herhangi bir şey yapması istenecek ” çok güzel. Selam herkese web siten inan ki çok iyi, sağolun , Hasan – 430

4. Kütahya merkezden ben ali. Merhaba web sitesi süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım 09-12-2020 15:53:48

5. Muğla dan kimler var. COVID Aşısı yasal olarak zorunlu olmayacak, ancak şirketler tarafından herhangi bir şey yapması istenecek . selam arkadaşlar sayfa vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 468

6. Bu konu : ” COVID Aşısı yasal olarak zorunlu olmayacak, ancak şirketler tarafından herhangi bir şey yapması istenecek ” çok güzel. Merhaba sayfan inan ki hayran edici, facebookta paylaştım , ziya – 178

7. Zonguldak dan kimler var. COVID Aşısı yasal olarak zorunlu olmayacak, ancak şirketler tarafından herhangi bir şey yapması istenecek . Selamın aleyküm sayfa vallaha dikkat çekici, teşekkürler , Hasan – 198

8. Erzincan merkezden ben hatice. Selamlar web sitesi süper ötesi çok iyi, face de paylaştım 26-12-2020 09:22:05

9. Bu konu : ” COVID Aşısı yasal olarak zorunlu olmayacak, ancak şirketler tarafından herhangi bir şey yapması istenecek ” çok güzel. Slm web siten ciddiyim güzel, tebrikler , Aylin – 50

10. Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşım harbiden çok güzel, teşekkürler 01-01-2021 10:31:26

11. Bitlis merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımın yeminle çok güzel, teraziye tıkladım 11-01-2021 19:23:33

12. Bu konu : ” COVID Aşısı yasal olarak zorunlu olmayacak, ancak şirketler tarafından herhangi bir şey yapması istenecek ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 358

13. Bu konu : ” COVID Aşısı yasal olarak zorunlu olmayacak, ancak şirketler tarafından herhangi bir şey yapması istenecek ” çok güzel. Slm web siteniz inan ki çok güzel, sağolun , gaye – 42

14. Tunceli dan kimler var. COVID Aşısı yasal olarak zorunlu olmayacak, ancak şirketler tarafından herhangi bir şey yapması istenecek . Selamlar paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , Hasan – 271

15. Aksaray dan kimler var. COVID Aşısı yasal olarak zorunlu olmayacak, ancak şirketler tarafından herhangi bir şey yapması istenecek . Merhaba herkese paylaşımın inanki güzel, tebrikler , memo – 4

16. Iğdır dan kimler var. COVID Aşısı yasal olarak zorunlu olmayacak, ancak şirketler tarafından herhangi bir şey yapması istenecek . merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden dikkat çekici, teşekkürler , Emine – 393

17. Karaman dan kimler var. COVID Aşısı yasal olarak zorunlu olmayacak, ancak şirketler tarafından herhangi bir şey yapması istenecek . Mrb paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 375

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link