Sivil Haklar Yasası Başlık VII, aşılardan dini muafiyetlere izin vermektedir, bu nedenle bir işveren sizi zorlamaya çalışırsa, onlara “derinlemesine tutulmuş” bir dini itirazınız olduğunu söyleyin. Bu, yukarıda bahsedilen Başlık VII gereklilikleri nedeniyle işveren için çok zor hale getirir. İnancınıza uymazlar ve sizi kovmazlarsa, ellerinde çok pahalı bir dava olabilir. Hristiyan bilimi gibi aşılara itiraz eden Dinler hakkında bilgi edinin. (başkaları da var, daha çok niş)

… Zempirsorc tarafından gönderildi
[comments]

Author

9 Comments

1. elif yılmaz Reply

Diyarbakır dan kimler var. COVID aşısına nasıl zorla sokulmamalı . Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok iyi, tebrikler , elif yılmaz – 291

2. Karabük merkezden ben emin. Selam bu web sitesi gerçekten iyi, teşekkürler 15-01-2021 17:28:12

3. Muğla merkezden ben ali. Mrb sayfanız ciddiyim mükemmel, tebrikler 15-01-2021 17:43:38

4. Erzincan merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 15-01-2021 20:08:23

5. Kahramanmaraş merkezden ben . Merhaba sayfanız harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 27-01-2021 14:58:11

6. Uşak dan kimler var. COVID aşısına nasıl zorla sokulmamalı . Merhabalar siteniz yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 236

7. Şanlıurfa merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web siteniz yeminle mükemmel, teşekkürler 27-02-2021 15:33:12

8. Bu konu : ” COVID aşısına nasıl zorla sokulmamalı ” çok güzel. Slm bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, saolun , – 468

9. elif yılmaz Reply

Kayseri merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun 02-03-2021 17:06:22

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link