tam makale jimstone noktasında

TEKRAR: COVID aşısının neden kan pıhtılarına neden olduğunu kesinlikle anladım

Başak proteinin bunu yaptığını ve yada yada yaptığını iddia ediyorlar. Hiç de öyle değil. Koronavirüs aşısının kan pıhtılarına neden olmasının gerçek nedeni, vücudunuzda hazır bulunan tek metalin kandaki demir olmasıdır ve aşının, bu demiri almak için kana saldıran nanobotlara sahip olması ve böylece onunla bir şeyler inşa edebilmeleridir. Ve vücudunuz, atıştan sonra kana daha fazla saldıran daha fazla nanobot üretmek için genetik olarak yeniden programlandı.

Atış, gizliyken açıkta yapılan en uğursuz şeydir.

BEKLEYİN: Çok büyük zorunlu aşı zorunlulukları Daha önce, mıknatıs konusu viral hale geldiğinde, sertleşeceklerini ve aşıyı ZORUNLU hale getireceklerini belirtmiştim. Ve tam da yapmaya çalıştıkları şey bu, eğer insanlar onu içine çekemezlerse, buna zorlanacaklar. Şimdiden 200’den fazla kolej vax’ı katılım için zorunlu hale getirdi. Aşı olmamak henüz yasadışı değil ama deneyecekler, sadece bekleyin. Bunun nedeni, insanlar aşının sonuçlarını somut bir şekilde gördüklerinde, birine yapışan bir mıknatısın kesinlikle olduğu gibi, direnecekler ve bu direniş kuvvetle karşılanacak.

Aşı enjeksiyon bölgeleri büyük olasılıkla nekrofiye dönüşecek ve büyük açık yaralara dönüşecek Biz sadece bunun başlangıcındayız, ancak aşı tarafından kanın saldırıya uğraması nedeniyle pıhtılaşmanın gerçekleştiği açıktır, bu nedenle enjeksiyon bölgesinde metalik bir şey inşa edilebilir (veya vax başka nerede olursa olsun, insanların bedenlerini bir şeyler inşa etmek için programlıyor) ve bu henüz bilinmiyor – ancak, bu enjeksiyon yerlerinden bazılarının ne kadar geniş bir alana inşa edildiğine baktığınızda, inşa edilen her şeyin olabileceği aşikar hale geliyor. çevreleyen dokuya kan akışını kesmeye başlayın ve bu yeterince ilerlerse, çevredeki doku ölür. Vax’tan gelen insanlarda büyük ve açık yaralar görmekten muhtemelen birkaç ay uzaktayız. Basit akılcılık öyle diyor.

Dünya yakında hiç kimsenin düşünmediği veya hayal etmediği büyük şekillerde değişecek. Cin şişeden çıktı, bu vax çoktan tuzdan daha fazlasını alanları temelden değiştirdi. Ne zamandan beri insanların manyetik bir noktası var? Bu, varoluşlarında temel bir değişikliktir. Bu iyi bitmeyecek, bahse girerim. Magneto protein raporları yasal, vax açıkça uzaktan zihin kontrolü içindir. Aşağıda alıntılanan rapordaki bilgilerin yüzde 100’ü 2016 veya daha öncesine ait, bunun üzerinde çalışmak için zamanları vardı. Belli ki vax budur. Vax’ın, insanların beyinlerine, denetleyicileri, denetçilerin istediği her şeye inanmaya veya harekete geçmeye zorlayacak uzaktan kumanda edilebilir bir sistem kurması gerekiyordu. Bu, özgürlüğün sonu ve Tanrı’nın geri dönmesi için bir neden olurdu –

The Guardian’dan, 2016’da (bu, bu teknolojinin bundan daha eski olduğu anlamına gelir) Genetik olarak tasarlanmış ‘Manyeto’ proteini beyni ve davranışı uzaktan kontrol eder “Badass” yeni yöntem, beyin hücrelerini hızlı, tersine çevrilebilir ve invaziv olmayan bir şekilde etkinleştirmek için mıknatıslanmış bir protein kullanır Amerika Birleşik Devletleri, belirli sinir hücresi gruplarını uzaktan harekete geçiren manyetize bir protein oluşturmak için genetik mühendisliği kullanarak, karmaşık hayvan davranışlarıyla ilişkili beyin devrelerini kontrol etmek için yeni bir yöntem geliştirdi. Son yıllarda araştırmacılar, belirli nöron gruplarını uzaktan kontrol etmelerini ve nöronal devrelerin işleyişini araştırmalarını sağlayan bir dizi yöntem geliştirdiler.

Daha önceki birkaç çalışma, ısı ve mekanik basınçla aktive edilen sinir hücresi proteinlerinin, ferritin adı verilen demir depolayan bir proteine ​​veya inorganik paramanyetik parçacıklara bağlanarak radyo dalgalarına ve manyetik alanlara duyarlı hale gelmeleri için genetik olarak tasarlanabileceğini göstermiştir. . Bu yöntemler önemli bir ilerlemeyi temsil ediyor – örneğin farelerde kan şekeri seviyelerini düzenlemek için zaten kullanılmışlar – ancak ayrı ayrı uygulanması gereken birden fazla bileşeni içeriyor.

Yeni teknik, bu önceki çalışmaya dayanıyor ve hem sıcaklığa hem de gerilme kuvvetlerine duyarlı olan TRPV4 adlı bir proteine ​​dayanıyor. Bu uyaranlar, elektrik akımının hücre zarından geçmesine izin vererek, merkezi gözeneği açar; bu, omuriliğe ve ardından beyne giden sinirsel uyarıları uyandırır.

Güler ve meslektaşları, manyetik torkun (veya dönen) kuvvetlerin TRPV4’ü merkez gözeneğini çekerek etkinleştirebileceğini düşündü ve bu nedenle, proteini ferritinin paramanyetik bölgesine kaynaştırmak için genetik mühendisliği ve hücrelere nakledilmesi için sinyal veren kısa DNA dizileri kullandılar. proteinleri sinir hücresi zarına ve içine yerleştirir.

Bu genetik yapıyı Petri kaplarında büyüyen insan embriyonik böbrek hücrelerine soktuklarında, hücreler ‘Manyeto’ proteinini sentezleyerek zarlarına yerleştirdiler. Bir manyetik alanın uygulanması, bir floresan mikroskobu ile tespit edilen hücrelerdeki kalsiyum iyon konsantrasyonundaki geçici artışlarla kanıtlandığı gibi, tasarlanmış TRPV1 proteinini etkinleştirdi.

Daha sonra araştırmacılar, Magneto DNA dizisini, yeşil floresan proteini kodlayan gen ve yapının yalnızca belirli nöron türlerinde ifade edilmesine neden olan düzenleyici DNA dizileriyle birlikte bir virüsün genomuna yerleştirdiler. Daha sonra virüsü farelerin beyinlerine enjekte ettiler, entorinal korteksi hedef aldılar ve yeşil floresan yayan hücreleri belirlemek için hayvanların beyinlerini parçalara ayırdılar. Mikroelektrotları kullanarak, beyin dilimlerine bir manyetik alan uygulandığında, hücrelerin sinirsel uyarılar üretmesi için Magneto’yu etkinleştirdiğini gösterdiler.

Magneto’nun canlı hayvanlarda nöronal aktiviteyi manipüle etmek için kullanılıp kullanılamayacağını belirlemek için, normalde bir kaçış tepkisini kontrol eden gövde ve kuyruktaki nöronları hedef alan zebra balığı larvalarına Magneto enjekte ettiler. Daha sonra zebra balığı larvalarını özel olarak inşa edilmiş mıknatıslanmış bir akvaryuma yerleştirdiler ve kaçış tepkisi sırasında meydana gelenlere benzer bir manyetik alana neden olan sarmal manevralara maruz kaldıklarını buldular. (Bu deney toplam dokuz zebra balığı larvasını içeriyordu ve sonraki analizler, her bir larvanın Magneto ifade eden yaklaşık 5 nöron içerdiğini ortaya çıkardı.)

Son bir deneyde, araştırmacılar, ödül ve motivasyona dahil olan dopamin üreten nöronları içeren derin bir beyin yapısı olan serbestçe davranan farelerin striatumuna Magneto enjekte ettiler ve daha sonra hayvanları, manyetize edilmemiş bölümlere ayrılmış bir cihaza yerleştirdiler. . Magneto ifade eden fareler, manyetize alanlarda farelere göre çok daha fazla zaman geçirdiler, çünkü proteinin aktivasyonu onu ifade eden striatal nöronların dopamini salmasına neden oldu, böylece fareler bu alanlarda kendilerini ödüllendirici buldular. Bu, Magneto’nun beynin derinliklerindeki nöronların ateşlenmesini uzaktan kontrol edebileceğini ve ayrıca karmaşık davranışları kontrol edebileceğini göstermektedir.

Farelerin beyinlerindeki anıları manipüle etmek için optogenetiği kullanan Harvard Üniversitesi’nden nörobilimci Steve Ramirez, çalışmanın “baş belası” olduğunu söylüyor.

Yorumum: Bu teknoloji eskidir. Tüm bunların 2016 tarihli bir raporda söylenmesi için yeterince yaşlı. Bu keşfedildikten sonra, Gates ve diğerlerinin kola enjekte edildiğinde beyinde istenen her şeyi inşa edebilecek bir atışı nasıl yapacaklarını hemen anlamaya çalışması için çok az soru var. Atış muhtemelen vücuda istediklerini, istedikleri yerde inşa eden nanobotlar üretmesini emreder ve manyeto proteini için demiri elde etmek için kana saldırarak pıhtılara neden olur. Ve dahası – beynin tam üzerinde bulunan cribriform plakasını temizleyen covid swabların içinde muhtemelen bu teknoloji de vardı.

Bu çekim her ne yaparsa yapsın, tıpkı herkesin korktuğu gibi muhtemelen 5G’ye bağlı.

Author

27 Comments

1. Bu konu : ” “COVID aşısının neden kan pıhtılarına neden olduğunu kesinlikle anladım” – Mangnets’i içerir ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız valla çok güzel, face de paylaştım , ali – 186

2. elif yılmaz Reply

Elazığ dan kimler var. “COVID aşısının neden kan pıhtılarına neden olduğunu kesinlikle anladım” – Mangnets’i içerir . Selamın aleyküm siteniz valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 293

3. Uşak dan kimler var. “COVID aşısının neden kan pıhtılarına neden olduğunu kesinlikle anladım” – Mangnets’i içerir . Selam web siteniz inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 443

4. Gümüşhane dan kimler var. “COVID aşısının neden kan pıhtılarına neden olduğunu kesinlikle anladım” – Mangnets’i içerir . merhaba arkadaşlar sayfanız cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 92

5. Kastamonu dan kimler var. “COVID aşısının neden kan pıhtılarına neden olduğunu kesinlikle anladım” – Mangnets’i içerir . Selam paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , Hasan – 4

6. Bu konu : ” “COVID aşısının neden kan pıhtılarına neden olduğunu kesinlikle anladım” – Mangnets’i içerir ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim hayran edici, saolun , gaye – 7

7. Yalova merkezden ben ahmet. Selam herkese siteniz cidden dikkat çekici, teşekkürler 17-05-2021 04:37:22

8. Selam herkese paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

9. Tokat merkezden ben banu. Selam herkese siten süper ötesi dikkat çekici, şukuladım 17-05-2021 15:14:24

10. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi hayran edici, face de paylaştım

11. Gaziantep merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, saolun 19-05-2021 07:16:40

12. Kocaeli dan kimler var. “COVID aşısının neden kan pıhtılarına neden olduğunu kesinlikle anladım” – Mangnets’i içerir . Merhaba herkese sayfa valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ahmet – 312

13. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web siteniz harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım

14. Osmaniye dan kimler var. “COVID aşısının neden kan pıhtılarına neden olduğunu kesinlikle anladım” – Mangnets’i içerir . Selamlar paylaşımın cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , mehmet – 289

15. Bu konu : ” “COVID aşısının neden kan pıhtılarına neden olduğunu kesinlikle anladım” – Mangnets’i içerir ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz valla çok güzel, şukuladım , Hasan – 386

16. Antalya merkezden ben gaye. Slm paylaşımın harbiden iyi, tebrikler 04-06-2021 06:28:04

17. Kütahya dan kimler var. “COVID aşısının neden kan pıhtılarına neden olduğunu kesinlikle anladım” – Mangnets’i içerir . Selam web siteniz ciddiyim hayran edici, sağolun , doruk – 407

18. Muş dan kimler var. “COVID aşısının neden kan pıhtılarına neden olduğunu kesinlikle anladım” – Mangnets’i içerir . Merhaba herkese siten valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım , memo – 297

19. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfanız gerçekten hayran bıraktı, şukuladım

20. Merhaba herkese web siteniz valla çok iyi, facebookta paylaştım

21. Çankırı dan kimler var. “COVID aşısının neden kan pıhtılarına neden olduğunu kesinlikle anladım” – Mangnets’i içerir . Selamın aleyküm sayfa ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 182

22. Adıyaman dan kimler var. “COVID aşısının neden kan pıhtılarına neden olduğunu kesinlikle anladım” – Mangnets’i içerir . Selam sayfa cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 75

23. Bilecik dan kimler var. “COVID aşısının neden kan pıhtılarına neden olduğunu kesinlikle anladım” – Mangnets’i içerir . Selam herkese sayfan valla çok iyi, sağolun , ali – 50

24. Bu konu : ” “COVID aşısının neden kan pıhtılarına neden olduğunu kesinlikle anladım” – Mangnets’i içerir ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim mükemmel, tebrikler , hatice – 4

25. elif yılmaz Reply

Aydın merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siten valla iyi, sosyal medyada paylaştım 21-07-2021 01:25:37

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link