Gönderim Beyanı

Koronavirüs sürekli yeni suşları mutasyona uğratır, mutasyonların çoğu ya işe yaramaz ya da dominant suş kadar bulaşıcı değildir, bu yüzden dominant suş baskın kalır. Sonra insanları aşılamaya başlarlar. Birdenbire, aşılanan insanlarda baskın tür işe yaramaz, bu yüzden çevreye giren her yeni mutasyon için bir test yatağı gibi davranarak etrafta dolaşıyorlar.

Er ya da geç bu mutasyonlardan biri aşı kaynaklı bağışıklığı atlayabilir. Aşılanmamış olsalardı, bu yeni mutasyon muhtemelen ortadan kalkardı ama aşılanmış olmaları gerçeği tüm bunları değiştirir. Bu yeni mutasyon artık aşılanmış vücutlarında çoğalabilen tek suş ve tam olarak yaptığı şey bu. Vücutları tam olarak bu gerginlik ve sadece bu zorlanma için bir fabrika haline gelir. Enfekte kişi, güvenli bir şekilde aşılandıklarına inandığından, sosyal mesafeye ihtiyaçları olduğunu düşünmeleri çok daha az olasıdır, bu nedenle yeni tür için bir süper yayıcı haline gelirler ve her şey yeniden başlar. Tüm dünyada yüz milyonlarca enfekte olduğunda, bu muhtemelen aynı anda birden fazla insanda meydana gelmeye devam edecek bir olaydır.

Author

13 Comments

1. Bu konu : ” Covid Asla Bitmeyecek – İşte Nedeni ” çok güzel. Selamlar web siteniz harbiden çok güzel, sağolun , Hasan – 48

2. Bu konu : ” Covid Asla Bitmeyecek – İşte Nedeni ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , Aylin – 113

3. Trabzon merkezden ben . Selamlar web siteniz inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım 05-03-2021 10:42:54

4. Bu konu : ” Covid Asla Bitmeyecek – İşte Nedeni ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , – 35

5. Tokat dan kimler var. Covid Asla Bitmeyecek – İşte Nedeni . merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun , mehmet – 461

6. Yalova dan kimler var. Covid Asla Bitmeyecek – İşte Nedeni . Selamlar web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler , Hasan – 291

7. Bolu dan kimler var. Covid Asla Bitmeyecek – İşte Nedeni . Merhaba herkese bu web sitesi valla güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 496

8. Bu konu : ” Covid Asla Bitmeyecek – İşte Nedeni ” çok güzel. Slm paylaşımın süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım , Aylin – 240

9. Adana merkezden ben doruk. Selam paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 17-03-2021 21:44:47

10. Aydın dan kimler var. Covid Asla Bitmeyecek – İşte Nedeni . Mrb siteniz gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 84

11. Bingöl merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım 07-04-2021 13:01:40

12. Bu konu : ” Covid Asla Bitmeyecek – İşte Nedeni ” çok güzel. Mrb web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 8

13. Merhabalar paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link