Bekleyin, az önce covid aşısı oldum, bu etrafımdaki tüm insanlara duş başlığı olmaya başlayabileceğim anlamına mı geliyor????

Sizden tüm hastalıklı köylüler UZAK !!! Seni hasta edebilsem ve sen beni hasta edebilsen bile, ama sen ölürsün ve ben FDA tarafından onaylanmamış şeytan serumu gerçekten işe yararsa, senin genel yönüne tükürürüm!!! Annenizin hepsi hamster ve babalarınız mürver kokuyor!!!! Pffffff.

29 Comments

1. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım

2. selam arkadaşlar paylaşım yeminle dikkat çekici, saolun

3. Slm siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun

4. elif yılmaz Reply

Bursa merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siten gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım 05-08-2021 13:12:55

5. Selam herkese siten inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler

6. Karabük merkezden ben . Merhabalar web sitesi inanılmaz çok güzel, tebrikler 05-08-2021 13:32:24

7. Selamlar web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

8. Nevşehir dan kimler var. Covid Atışı . Selam siteniz süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 337

9. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Covid Atışı ” çok güzel. Selam herkese sayfa harbiden güzel, sağolun , Gürbüz – 68

10. elif yılmaz Reply

Slm web siten vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Bu konu : ” Covid Atışı ” çok güzel. Selamlar sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , ali – 388

12. Van dan kimler var. Covid Atışı . Merhaba paylaşım yeminle iyi, linkedinde paylaştım , banu – 329

13. Selamlar bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Batman dan kimler var. Covid Atışı . Selam bu web sitesi vallaha çok güzel, saolun , doruk – 265

15. Merhaba sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun

16. Bu konu : ” Covid Atışı ” çok güzel. Selam web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Hasan – 138

17. Kastamonu merkezden ben Aylin. Selam herkese bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 12-08-2021 04:07:37

18. elif yılmaz Reply

Kırşehir dan kimler var. Covid Atışı . Selamlar paylaşımınız harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 286

19. Aksaray merkezden ben . Slm siten süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım 21-08-2021 20:00:32

20. Manisa merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımınız inan ki iyi, teraziye tıkladım 23-08-2021 23:18:52

21. Erzincan merkezden ben ahmet. Selamlar sayfan ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım 25-08-2021 17:54:26

22. Bu konu : ” Covid Atışı ” çok güzel. Merhaba web sitesi vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 60

23. Trabzon merkezden ben ali. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım 29-08-2021 19:56:51

24. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

25. Bu konu : ” Covid Atışı ” çok güzel. Selam web sitesi yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ahmet – 358

26. Ankara merkezden ben Emine. Merhaba sayfanız harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 05-09-2021 07:19:48

27. Merhaba herkese web siten valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

28. Merhaba herkese paylaşımın vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment