Yani geçen yıla dönüp bakarsanız, insanların büyük çoğunluğunun, kendilerine ne yapmalarını söylediklerini dinlemeye uygun gördükleri şekilde yaşamayı nasıl sürdürdüklerini göreceksiniz. Maskeler, çifte maskeler, 6 fit aralıklar, renkli insanlar beyazlardan daha hızlı ölüyor, bunların hepsi hükümetin ortaya koyduğu boktan örnekler. Covid, nüfus kontrolüne yönelik bir girişim değildi, ancak bir zihin koşullandırma egzersiziydi. Wuhan’daki virüs laboratuvarından virüsün sızdırıldığına dair pek çok maddi kanıt var. ABD hükümeti tarafından finanse edilen aynı laboratuvar …

Author

4 Comments

1. Bu konu : ” Covid bir test değildi, zihin şartlandırmasıydı ” çok güzel. Selamlar web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ahmet – 187

2. Siirt dan kimler var. Covid bir test değildi, zihin şartlandırmasıydı . merhaba arkadaşlar siten cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 482

3. Sakarya merkezden ben banu. Mrb siten vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 26-03-2021 11:13:30

4. Siirt merkezden ben hatice. Selam herkese web siten harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım 07-04-2021 23:03:37

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link