“COVID Bize Tüm Otistikleri Getirdi” – Hepimizin Otizmden Acı Çektiği İlk 11 Yol (Aşıdan Önce Bile)!

Hafifçe yanakta, ama sadece biraz. Normlar ve komplo analistleri …

1) Sosyal olarak yalıtılmış, insanların çok yaklaşması veya dokunması / dokunulmasından memnun değil

2) OKB ile hijyen takıntısının karışımı ve özel kural takip (tekrarlayan hareketlerle meşgul)

3) Kendini takıntılı ve genellikle mizah duygusu eksik

4) Başkalarının duygularını anlamada ve kendi duygularını ifade etmede belirgin zorluk

5) Otomobil, tren tarifeleri, uçaklar veya virüsler gibi tükettikleri bir konuya o kadar yatırım yapmak

6) Konuşmayı sürdürmekte zorluk çekmek

7) başkaları ile göz temasından kaçınma

8) Sık tekrarlanan ifadeler

9) Başkalarının yüz hareketlerini okuyamama

10) Kişiyi yaralayan veya yaralayabilecek davranışlar dahil olmak üzere kendine zarar verme

11) Artan uyku ve stres sorunları

Gönderen … secretymology
[comments]

““COVID Bize Tüm Otistikleri Getirdi” – Hepimizin Otizmden Acı Çektiği İlk 11 Yol (Aşıdan Önce Bile)!” üzerine 22 yorum

1. Manisa merkezden ben ali. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım 04-08-2020 15:16:40

2. Elazığ merkezden ben elif yılmaz. Mrb web siten cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 06-08-2020 12:20:15

3. Amasya merkezden ben doruk. Mrb bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 09-09-2020 00:53:48

4. Ağrı merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 18-09-2020 01:08:32

5. Zonguldak dan kimler var. “COVID Bize Tüm Otistikleri Getirdi” – Hepimizin Otizmden Acı Çektiği İlk 11 Yol (Aşıdan Önce Bile)! . Merhaba herkese siteniz süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 344

Yorum yapın