CDC, COVID ile gerçekte neler olup bittiğini çok az anlıyor gibi görünüyor. Bununla birlikte, virüsün gerçekten korkunç bir ölüm oranıyla çok ölümcül bir şeye dönüşeceğine inanmaya başlıyorum. Genç / yaşlı gibi, sağlıklı olsun ya da olmasın, pisliği kaparsın ve seni kolayca öldürebilir.

Yine, hiçbir fikrim yok ve emin değilim. Başkalarının bu konuda ne düşündüğünü merak ediyorum.

Author

25 Comments

1. Bu konu : ” COVID çok daha ölümcül bir virüse dönüşecek mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki çok iyi, teşekkürler , doruk – 495

2. Isparta merkezden ben ali. Selamın aleyküm siten inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 03-02-2021 20:20:46

3. Bu konu : ” COVID çok daha ölümcül bir virüse dönüşecek mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, tebrikler , Hasan – 255

4. Nevşehir dan kimler var. COVID çok daha ölümcül bir virüse dönüşecek mi? . Merhaba herkese siten gerçekten güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 394

5. Bitlis dan kimler var. COVID çok daha ölümcül bir virüse dönüşecek mi? . selam arkadaşlar web siten vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 24

6. elif yılmaz Reply

Rize merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha çok iyi, tebrikler 03-02-2021 21:47:50

7. Merhabalar paylaşım ciddiyim güzel, facebookta paylaştım

8. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

9. elif yılmaz Reply

Selam herkese web siten harbiden hoşuma gitti, şukuladım

10. Kırşehir dan kimler var. COVID çok daha ölümcül bir virüse dönüşecek mi? . Mrb paylaşımınız inanılmaz çok güzel, saolun , Emine – 48

11. Siirt dan kimler var. COVID çok daha ölümcül bir virüse dönüşecek mi? . Selam herkese web sitesi valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Aylin – 195

12. Niğde merkezden ben mehmet. Selam siteniz inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 14-02-2021 05:56:48

13. Adana dan kimler var. COVID çok daha ölümcül bir virüse dönüşecek mi? . Selamlar web sitesi gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım , – 129

14. Bu konu : ” COVID çok daha ölümcül bir virüse dönüşecek mi? ” çok güzel. Mrb sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 411

15. selamun aleyküm sayfa süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım

16. Selam herkese sayfanız gerçekten çok iyi, sağolun

17. Niğde merkezden ben ali. Mrb siten inanki çok güzel, face de paylaştım 14-03-2021 01:51:20

18. Amasya merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siten gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım 18-03-2021 23:37:30

19. Selamın aleyküm web siten yeminle güzel, facebookta paylaştım

20. Erzincan dan kimler var. COVID çok daha ölümcül bir virüse dönüşecek mi? . Selamlar sayfa inanki güzel, linkedinde paylaştım , banu – 125

21. Kilis merkezden ben banu. Merhaba web siteniz vallaha iyi, teraziye tıkladım 09-04-2021 18:16:12

22. Bu konu : ” COVID çok daha ölümcül bir virüse dönüşecek mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım , emin – 347

23. Uşak merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siteniz valla dikkat çekici, facebookta paylaştım 19-04-2021 22:50:14

24. Bursa merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfa harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler 21-04-2021 01:42:48

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link