COVID, Demokrat Parti’nin Trump aptallığını daha da ortaya çıkaran ve destekçilerini ters çevirecek kadar derin bir mezar kazmasına izin veren bir bitkiydi.

Bence seçimlerden sonra aşılar için klinik denemelerin ne kadar başarılı olduğu ve birdenbire kitlesel üretime hazır oldukları hakkında makaleler görmeye başlamamız şaşırtıcı değil. Bununla birlikte, bu yıl başkan tarafından sergilenen tam istihbarat eksikliği ölçülemezdi ve insanlara kendilerine çamaşır suyu enjekte etmelerini söylediği ve sürekli bir sağlık ve zindelik gibi davranması UZMAN bir çok için bardağı taşıran son damla olmalıydı. çok önemli bir ters yüze yol açan destekçilerin arasında ve eğer terslik çoktan gerçekleşmişse, bu “salgın” sadece ters çevirmeyi sağlamlaştırmak içindi.

“COVID, Demokrat Parti’nin Trump aptallığını daha da ortaya çıkaran ve destekçilerini ters çevirecek kadar derin bir mezar kazmasına izin veren bir bitkiydi.” üzerine 25 yorum

1. Bu konu : ” COVID, Demokrat Parti’nin Trump aptallığını daha da ortaya çıkaran ve destekçilerini ters çevirecek kadar derin bir mezar kazmasına izin veren bir bitkiydi. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , – 50

2. Adana merkezden ben mehmet. Merhaba web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler 23-11-2020 20:54:47

3. Konya merkezden ben Aylin. Merhaba herkese siten harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım 06-12-2020 14:05:09

4. Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım 09-12-2020 10:33:36

5. Bolu merkezden ben hatice. Selam herkese paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, şukuladım 12-12-2020 01:52:22

6. Balıkesir dan kimler var. COVID, Demokrat Parti’nin Trump aptallığını daha da ortaya çıkaran ve destekçilerini ters çevirecek kadar derin bir mezar kazmasına izin veren bir bitkiydi. . Merhaba sayfanız cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 121

7. Bu konu : ” COVID, Demokrat Parti’nin Trump aptallığını daha da ortaya çıkaran ve destekçilerini ters çevirecek kadar derin bir mezar kazmasına izin veren bir bitkiydi. ” çok güzel. Selamlar paylaşım inanılmaz mükemmel, saolun , doruk – 258

8. Bu konu : ” COVID, Demokrat Parti’nin Trump aptallığını daha da ortaya çıkaran ve destekçilerini ters çevirecek kadar derin bir mezar kazmasına izin veren bir bitkiydi. ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inanki güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 294

9. Bu konu : ” COVID, Demokrat Parti’nin Trump aptallığını daha da ortaya çıkaran ve destekçilerini ters çevirecek kadar derin bir mezar kazmasına izin veren bir bitkiydi. ” çok güzel. selamun aleyküm siten inanki mükemmel, teraziye tıkladım , doruk – 213

10. Karaman merkezden ben ahmet. Selamlar web siten gerçekten hayran edici, sağolun 06-01-2021 15:13:26

11. Çanakkale dan kimler var. COVID, Demokrat Parti’nin Trump aptallığını daha da ortaya çıkaran ve destekçilerini ters çevirecek kadar derin bir mezar kazmasına izin veren bir bitkiydi. . Merhaba herkese sayfa gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , banu – 443

12. Bu konu : ” COVID, Demokrat Parti’nin Trump aptallığını daha da ortaya çıkaran ve destekçilerini ters çevirecek kadar derin bir mezar kazmasına izin veren bir bitkiydi. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun , ahmet – 85

13. Bu konu : ” COVID, Demokrat Parti’nin Trump aptallığını daha da ortaya çıkaran ve destekçilerini ters çevirecek kadar derin bir mezar kazmasına izin veren bir bitkiydi. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , gaye – 211

14. Giresun dan kimler var. COVID, Demokrat Parti’nin Trump aptallığını daha da ortaya çıkaran ve destekçilerini ters çevirecek kadar derin bir mezar kazmasına izin veren bir bitkiydi. . Merhabalar siten valla güzel, twitter da paylaştım , banu – 377

15. Mardin merkezden ben ziya. Selamlar bu web sitesi süper ötesi mükemmel, sağolun 28-01-2021 14:24:46

16. Kırşehir dan kimler var. COVID, Demokrat Parti’nin Trump aptallığını daha da ortaya çıkaran ve destekçilerini ters çevirecek kadar derin bir mezar kazmasına izin veren bir bitkiydi. . Merhabalar bu web sitesi inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 181

17. Rize dan kimler var. COVID, Demokrat Parti’nin Trump aptallığını daha da ortaya çıkaran ve destekçilerini ters çevirecek kadar derin bir mezar kazmasına izin veren bir bitkiydi. . Mrb web sitesi cidden güzel, teraziye tıkladım , ali – 366

18. Niğde dan kimler var. COVID, Demokrat Parti’nin Trump aptallığını daha da ortaya çıkaran ve destekçilerini ters çevirecek kadar derin bir mezar kazmasına izin veren bir bitkiydi. . selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ahmet – 460

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link