COVID Denier ile röportaj – Hangi soruları sormalıyım?

Merhaba,

Önümüzdeki hafta bir ‘COVID İnkarcısı’ ile röportaj yapıyorum ve bu konuya yaklaşırken Reddit halkından bazı tavsiye / rehberlik isteyeceğimi düşündüm. İddialarını detaylandırmasını isteyince şu cevabı verdi:

‘Mesajın için teşekkürler. Bu şekilde ifade et, birkaç video izlemenin hızlı bir süreci değildi vs. 100’lerce farklı doktor ve bilim insanını dinleyerek ve belgeleri okuyarak vb. 1000 saatten fazla zaman harcadım. Bu yüzden bugün size veya başka birine söyleyebilirim hiç şüphesiz yok (en azından insandan insana yayılan bir virüs olarak değil) Ama onlar, sadece ekonomiyi çökertmek ve kontrolü zorlamak için bir bahane olan tecritleri zorlamak için davalarına yardımcı olmak için birçok yöntem kullanarak bizi zehirliyorlar. aşılar hepimizin üzerine. Yıllardır planlanıyor. Virüsün adı olarak Covid adı bile en az 20 yıl önce biliniyordu. Tüm BM ülkeleri 1992’de 21. gündemde anlaştılar, Bush, Binbaşı ve diğer dünya liderleri. Bugün tanık olduğumuz şey, haklarımızı tamamen elimizden almak için onları daha hızlı zorlama yolları. Ancak planladıkları gelecek çok daha kötü. Her neyse, bir hastalıktan korkmanıza gerek yok, ancak aşılarından ve kilitlenmelerinden korkmalısınız.

Bu savaşta benden çok daha fazla deneyime sahip olacağı için, bu fikrine karşı çıkmanın en iyi yolu hakkındaki düşüncelerinizi takdir ediyorum.

Şimdiden teşekkürler.

“COVID Denier ile röportaj – Hangi soruları sormalıyım?” üzerine 20 yorum

1. Gaziantep merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfan gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 07-09-2020 16:37:59

2. Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. Selam web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 07-09-2020 16:38:07

3. Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımınız yeminle hayran edici, tebrikler 11-09-2020 23:17:26

4. Ağrı merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfan cidden hayran edici, teşekkürler 13-09-2020 12:43:55

5. Bayburt merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfan harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-09-2020 03:46:39

6. Edirne merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfan vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 25-09-2020 23:08:16

7. Kocaeli merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle güzel, twitter da paylaştım 02-10-2020 09:34:51

8. Şanlıurfa merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 04-10-2020 17:25:44

Yorum yapın