Kategoriler
Genel

Covid Ekonomik Çöküşü

Olanların bir kısmı, yeni yüksek teknoloji sistemini getirmesi gereken küresel ekonomik sistemin yıkımıdır, ancak insanların devlete veya bankacılara çok kızmayacakları bir şekilde yapılıyor çünkü virüs.

Ekonomik sistem zaten sahte ve hileli ama sosyal kredi ve UBI dahil olmak üzere daha kontrollü bir dijital sisteme güncellenecek. Bu ekonomik çöküşler,% 0,1’inin diğer% 99,9’u nasıl soyduğunu ve her birkaç nesilde nasıl gerçekleştiğini göstermektedir.

Ama bu büyük resmin sadece küçük bir parçası ve şimdi her şey büyük küresel ayaklanma için bir araya geliyor, potansiyel olarak her şeyi kaybedebilecekleri bir zamanda iktidara tutunmak isteyen “elitler” den devasa bir güç oyunu. Mümkün olduğunca fazla kaosa neden olurlar.

“Covid Ekonomik Çöküşü” için 12 yanıt

Malatya merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siten ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler 17-07-2020 08:14:19

Osmaniye merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hayran edici, sağolun 17-07-2020 12:01:53

Sakarya merkezden ben ziya. Selam paylaşımınız inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 17-07-2020 12:02:38

Kars merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 18-07-2020 10:10:59

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir