“Bir zamanlar geniş bir şehri yöneten bilge bir kral vardı. Kudretinden korkuyordu ve bilgeliği için seviliyordu. Şimdi şehrin kalbinde, kralın ve tüm sakinlerinin sularını saf ve kristal gibi içtiği bir kuyu vardı. Hepsi uyurken şehre bir düşman girdi ve kuyuya yedi damla garip bir sıvı döktü. Ve bundan böyle bu suyu içen herkesin delireceğini söyledi.

Bütün halk sudan içti ama kral değil. Ve insanlar, “Kral deli ve aklını yitirdi. Bakın ne kadar garip davranıyor. Bir deli tarafından yönetilemeyiz, bu yüzden tahtından indirilmeli.”

Kral, tebaası ona karşı ayaklanmaya hazırlandığı için çok korktu. Böylece bir akşam altın bir kadehin kuyudan doldurulmasını emretti ve derin bir şekilde içti. Ertesi gün, sevgili kralları nihayet aklına kavuştuğu için halk arasında büyük bir sevinç vardı. “

“Bütün dünyanın çıldıracağı bir zaman gelecek. Ve deli olmayanlara şöyle diyecekler: ‘Sen delisin, çünkü sen bizim gibi değilsin.” – Büyük Aziz Anthony (atfedilir)

En son yaklaşık 5 ay önce, 2 yıl önce ve 3 yıl önce, hepsi benim tarafımdan gönderildi, çünkü gerçek bağlamın ötesine uzanan bir bilgelik içeriyor. Ve bugün aşı çılgınlığına uyuyor.

Author

30 Comments

1. Kayseri merkezden ben ali. Selamın aleyküm siten süper ötesi iyi, teşekkürler 30-12-2020 06:58:00

2. Çorum merkezden ben ali. Merhaba web siteniz yeminle güzel, face de paylaştım 30-12-2020 07:00:58

3. Ağrı merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 30-12-2020 07:01:23

4. Muğla dan kimler var. COVID gen terapisi (aşı) ve Zehirli Kuyu Örneği . Slm paylaşım yeminle hayran edici, şukuladım , Hasan – 417

5. Hakkari dan kimler var. COVID gen terapisi (aşı) ve Zehirli Kuyu Örneği . Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun , – 446

6. Tekirdağ dan kimler var. COVID gen terapisi (aşı) ve Zehirli Kuyu Örneği . Mrb web siten ciddiyim çok güzel, saolun , ali – 449

7. Bu konu : ” COVID gen terapisi (aşı) ve Zehirli Kuyu Örneği ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanki hayran edici, linkedinde paylaştım , ziya – 488

8. Tekirdağ merkezden ben Hasan. Merhabalar web siteniz inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 09-01-2021 09:24:29

9. Yalova dan kimler var. COVID gen terapisi (aşı) ve Zehirli Kuyu Örneği . Selam herkese sayfa harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım , doruk – 306

10. Erzurum dan kimler var. COVID gen terapisi (aşı) ve Zehirli Kuyu Örneği . Slm sayfan harbiden iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 359

11. elif yılmaz Reply

Yalova dan kimler var. COVID gen terapisi (aşı) ve Zehirli Kuyu Örneği . Merhabalar sayfanız inan ki hayran bıraktı, saolun , elif yılmaz – 339

12. Bu konu : ” COVID gen terapisi (aşı) ve Zehirli Kuyu Örneği ” çok güzel. Selam siteniz süper ötesi hayran bıraktı, sağolun , emin – 486

13. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha mükemmel, tebrikler

14. Bu konu : ” COVID gen terapisi (aşı) ve Zehirli Kuyu Örneği ” çok güzel. Selam bu web sitesi yeminle mükemmel, teraziye tıkladım , emin – 153

15. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm siten gerçekten güzel, şukuladım

16. Zonguldak merkezden ben Hasan. Merhaba herkese siteniz valla hayran edici, teşekkürler 02-02-2021 19:51:30

17. Bu konu : ” COVID gen terapisi (aşı) ve Zehirli Kuyu Örneği ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan harbiden çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 372

18. Karabük merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfan cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 10-02-2021 10:58:09

19. Slm web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

20. Tunceli dan kimler var. COVID gen terapisi (aşı) ve Zehirli Kuyu Örneği . Slm paylaşım inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , banu – 86

21. elif yılmaz Reply

Selam bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım

22. selamun aleyküm web siteniz harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım

23. Selamlar paylaşım inanılmaz çok iyi, teşekkürler

24. Tekirdağ merkezden ben banu. Selam herkese web siten cidden dikkatimi çekti, şukuladım 21-03-2021 05:20:41

25. elif yılmaz Reply

Merhaba sayfan inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım

26. Bu konu : ” COVID gen terapisi (aşı) ve Zehirli Kuyu Örneği ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz valla mükemmel, saolun , Hasan – 38

27. Gaziantep dan kimler var. COVID gen terapisi (aşı) ve Zehirli Kuyu Örneği . Selamın aleyküm web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ali – 449

28. Hatay merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle dikkatimi çekti, saolun 12-04-2021 05:32:16

29. Şanlıurfa dan kimler var. COVID gen terapisi (aşı) ve Zehirli Kuyu Örneği . Merhaba herkese paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, sağolun , ziya – 388

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link