Covid gerçek bir risk ve hükümetimizi dinlemeliyiz

Tamam, şimdi dikkatiniz, gözlerimi açmaya ve televizyonda gördüğümüz şeylerin birçoğunun tamamen ya da yarı doğru olduğunu göstermeye çalıştığına göre, özellikle covid biraz anlattı ama buradaki herhangi birinin gerçek çalışmalara ve gösteren iyi belgelere bağlantıları var mı? Bunların hepsi ne kadar abartılı.

Şerefe teşekkürler

“Covid gerçek bir risk ve hükümetimizi dinlemeliyiz” üzerine 25 yorum

1. Bu konu : ” Covid gerçek bir risk ve hükümetimizi dinlemeliyiz ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , memo – 367

2. Iğdır dan kimler var. Covid gerçek bir risk ve hükümetimizi dinlemeliyiz . selam arkadaşlar sayfan cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 232

3. Adana merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşım cidden çok güzel, şukuladım 04-12-2020 22:42:13

4. Hatay dan kimler var. Covid gerçek bir risk ve hükümetimizi dinlemeliyiz . Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 81

5. Ardahan dan kimler var. Covid gerçek bir risk ve hükümetimizi dinlemeliyiz . Selamlar web sitesi inanılmaz hayran edici, teşekkürler , Aylin – 195

6. Bu konu : ” Covid gerçek bir risk ve hükümetimizi dinlemeliyiz ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım , – 477

7. Kars merkezden ben memo. Slm paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 09-01-2021 10:12:02

8. Bu konu : ” Covid gerçek bir risk ve hükümetimizi dinlemeliyiz ” çok güzel. Slm siteniz inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 106

9. Bu konu : ” Covid gerçek bir risk ve hükümetimizi dinlemeliyiz ” çok güzel. Selamlar sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, saolun , gaye – 194

10. Zonguldak dan kimler var. Covid gerçek bir risk ve hükümetimizi dinlemeliyiz . merhaba arkadaşlar web siten cidden güzel, facebookta paylaştım , Emine – 24

11. Bu konu : ” Covid gerçek bir risk ve hükümetimizi dinlemeliyiz ” çok güzel. Selam web sitesi valla hoşuma gitti, sağolun , ali – 498

12. Isparta dan kimler var. Covid gerçek bir risk ve hükümetimizi dinlemeliyiz . Mrb sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler , elif yılmaz – 243

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link