Kategoriler
Genel

Covid gerçekten tedavi getirebilecek inanılmaz bir virüstür.

Salgından bu yana grip, kızamık, kalp hastalığı, kanser ve diğer birçok hastalıkta önemli düşüşler gördük.

İşte Covid hakkında bazı ilginç gerçekler.

1. Akıllı bir virüs, parklarda, sokaklarda, kiliselerde ve okullarda, spor salonunda ve plajlarda son derece virülan …

1b) Kmart, BigW, Target, Bunnings… ‘de çalışan binlerce çalışan üzerinde hiçbir etkisi yoktur. özellikle de likör mağazalarında…

1c) Virüs çoğunlukla, kapılarında her zaman çok az müşteriye sahip olan anne ve baba işletmelerini ve berber dükkanlarını hedefliyor gibi görünüyor

1d) Covid aynı zamanda gıda zincirimizi de hedefliyor, çünkü ülke çapında (Güney Dakota) çeşitli yerlerde et paketleme şirketlerini sistematik olarak kapatmayı başardı ve çiftçileri rekor sürede hasatlarını atmaya zorladı… (ABD)

2) İnşaat ve süpermarket çalışanları doğal bir bağışıklığa sahiptir, ancak yine de aşılanması gerekir… yüksek sesler virüsü itebilir mi?

2b) Polis üniformaları ve mikrofonları virüsün tedavisini sürdürüyor … Polis üniforması giydiğinizde veya gazeteci olarak çalıştığınız sürece, sosyal mesafe yok, maskeye bile gerek yok…

2c) Çocukları veya hayvanları etkilemiyor gibi görünmektedir (bunu alan az sayıda kişi hariç).

3) Covid dezenfektanları, korunma ve kovucular.
İnsanların beynine çok fazla oksijen önlemek için zorunlu bez maskeleri uygulamak ve plajlara ve sokaklara çamaşır suyu püskürtmek ve yoğun nüfuslu bölgelerdeki uçaklardan kimyasal hava kaynaklı dezenfektanları püskürtmek, bu garip virüsten etkilenen insanların akciğerleri için mucizeler yaptığı biliniyor …

3b) milyonlarca ventilatöre ihtiyacımız olurdu… aniden herhangi bir ventilatöre ihtiyaç duymazsak.

3c) Tüm özel hastanelere, yalnızca virüs kurbanları çığına ve çok çalışan kahraman doktorlar ve hemşirelerin TikTok videolarına karşı açık kalmaları için komuta etmemiz gerekiyor…

4) Konum ve Çevre kalıpları. New York’u çok seviyor, kozmopolit bir virüs olarak markalı…

4b) Bir Ünlü Suşu ve virüsün Son Derece Ölümcül Suşu var…

4c) Daha da şaşırtıcı olan, İsveç’te torunlarınızı kucaklayabilirsiniz, ancak İngiltere suşu şunları yasaklar…

4d) Sadece Hindistan’da, katil virüs sadece birkaç ay içinde 1000 kişiyi kestikten sonra 1,3 milyar insanı evlerinde süresiz olarak kilitlemeyi başardı…

Covid ile Mücadele İçin Küresel Stratejik Plan.

150 ila 500 milyon insanı dünya çapında açlığa itmek için gerekli bir bedel…

Uzmanlar, Covid’in sonsuza kadar aileleri, bireysel gizliliği, izlenebilir nakit parayı ve tüm küçük bağımsız çiftlikleri ve işletmeleri ortadan kaldırarak kolayca yenilebileceğini belirtti …

Komünizm, virüsle mücadelede iyi çalışıyor gibi görünüyor. Kötü ekonomi, yüksek vergiler ve yeni normal, Covid’e karşı üstün önlemlerdir.

Son bir not, bu virüs hakkında sahte haberleri veya tehlikeli yanlış bilgileri çevrimiçi yaymamaya dikkat edin … bunu NBC, Washington Post, New York Times ve diğer güvenilir medya gazetecilerinin geri kalanındaki profesyonellere bıraktığınızdan emin olun. dünya.

HCQ kötü. Aslında 10 doların altındaki herhangi bir çözüm bir felakettir.

“Covid gerçekten tedavi getirebilecek inanılmaz bir virüstür.” için 30 yanıt

Burdur merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfa harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 22-05-2020 07:05:06

Kahramanmaraş merkezden ben ahmet. Mrb paylaşımın ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım 30-05-2020 16:45:06

Batman merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 03-06-2020 09:06:34

Siirt merkezden ben ziya. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım 07-06-2020 05:02:59

Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim güzel, şukuladım 07-07-2020 16:51:30

Kayseri merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımın cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 14-07-2020 18:29:33

Osmaniye merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siteniz harbiden çok iyi, tebrikler 14-07-2020 21:50:01

Zonguldak merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 14-07-2020 22:58:28

Kayseri merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 15-07-2020 18:18:08

Kütahya merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşım harbiden çok güzel, twitter da paylaştım 18-07-2020 18:41:00

İstanbul merkezden ben doruk. Selamlar sayfa inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 19-07-2020 04:33:32

Çorum merkezden ben ali. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim çok güzel, şukuladım 25-07-2020 02:51:19

Muğla merkezden ben mehmet. Selam sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 04-08-2020 18:01:21

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir