Covid – Guff’un viral yükü!

Ve aynen böyle! Amazon virüsü [TM] havadan,

ve aniden tehdit yine çok gerçek – oh canım oh canım.

BBC korkulu gandaya bakın

https://www.bbc.com/news/world-53329946

“havada asılı küçük parçacıklar.”
rüzgar için dua !!! PARP!
çünkü rüzgarı bilmiyorsanız, evet rüzgar aslında hava parçacıklarının yüksek ve düşük hava basıncı tarafından çevrelendiğidir … bu yüzden amazo virüsünün bir şekilde etkilere karşı koymak için kendi zekasında uçup uçmayacağını merak ediyorum rüzgâr ve nispeten ortalama enfeksiyon oranı ile hepimize bulaşmak için biraz asın …
[as of June, According to the latest immunological and serological studies, the overall lethality of Covid-19 (IFR) is about 0.1% and thus in the range of a strong seasonal influenza (flu).] https://swprs.org/a-swiss-doctor-on-covid-19/
Şimdi Lockdown dikkate alınarak nüfusu içine [where there is no wind…] Bu demektir ki, bu saçmalık onun için herhangi bir gerçeğe sahipse – Kilitleme, ikamet hapis hücrelerinin içinde olanlar arasında yayılmasına yardımcı olurdu. [sorry, homes]… ama ne alışveriş merkezleri, barlar, barlar, tiyatrolar ve sinemalar? vb. hatırlayın Lockdown Mart ayında başladı – bu Covidiocy hakkında olsaydı o zaman herkesi enfekte ve Şubat ayı sonlarında hakkında enfekte etmek için iyi bir şans olurdu … şarbon veya ebola gibi öldürücü bir havadan patojen milyonlarca öldürme potansiyeline sahiptir. Bu Covidiocy bunu yapmaz.
İnsanları her zaman olduğu gibi, tarafsız bir medya olarak bilgilendirmek ve bizi Hükümete sorumlu bir şekilde yönlendirmek için bir işi olan sözde profesyonel insanlar, kitleleri kontrol etmek için kullanılan havadaki patojenlerin KORKUSU olduğunda çok zordur.
Unutmayalım ki, Sibirya Bubonik Veba psyopu görünüşte ilgisiz haberlerde manşetlere yerleştirildi.

https://news.yahoo.com/russian-region-near-mongolia-testing-rodents-plague-110848128.html

Aşırı tepki gösterdiğimi düşünebilirsiniz.
Kuş ve Domuz gribi raporlaması ile her şeyi daha önce gördüm – ayak ve ağız ‘salgını’ unutmayalım – oh ve ‘Ricin terörü korkutuyor’ ve İngiltere’de de saçma Skripal casus zehirlenmesi saçmalıklarını unutmamak … ABD’de de Şarbon Psikopu vardı.
Görünüşe göre, Amazo virüsü, bir Çin otoyolunda bir Ford Capri’de cinsel olarak karıştırılmış bir fahişe ile seks yapan hastalıklı Rus / Çinli kaz sürülerini kullanan ‘Gene pixies’ tarafından orada bırakılıyor … bombardımanında üstün batı kültürlerinin her yerine …
ben bunu son bitirdim … eğer yapabilirlerse yapabilir miyim, değil mi?

… w4rdr0b3 tarafından gönderildi
[comments]

“Covid – Guff’un viral yükü!” üzerine 29 yorum

1. Batman merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 08-07-2020 16:40:37

2. Balıkesir merkezden ben banu. Slm web sitesi inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım 08-07-2020 17:19:28

3. Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar bu web sitesi valla güzel, linkedinde paylaştım 12-07-2020 10:21:44

4. Bayburt merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun 21-07-2020 05:10:18

5. Uşak merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımınız vallaha dikkat çekici, şukuladım 29-07-2020 09:00:30

6. Tunceli merkezden ben doruk. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım 02-08-2020 18:33:49

7. Aksaray merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 02-08-2020 20:47:55

8. Kütahya merkezden ben mehmet. Merhabalar web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 18-08-2020 10:25:16

9. Konya merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım 21-09-2020 19:52:40

10. Sinop merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfanız yeminle iyi, twitter da paylaştım 28-09-2020 15:49:40

11. Giresun merkezden ben Gürbüz. Selamlar web sitesi vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 02-10-2020 10:12:09

12. Bartın dan kimler var. Covid – Guff’un viral yükü! . Selamın aleyküm paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Aylin – 427

13. Sinop merkezden ben doruk. Mrb siten gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım 24-10-2020 13:10:37

Yorum yapın