Kategoriler
Genel

COVID hakkında bana mantıklı gelmeyen bir şey ….

Herkese selam,

Bir arkadaşım ve ben dün konuşuyorduk ve beni şüpheli bir şey fark ettik …

İngiltere’de (ve diğer birinci dünya ülkelerinde) BAME topluluğunun COVID-19’u yakalamanın bir sonucu olarak enfeksiyon ve ölüme daha duyarlı olduğu iddia edilmektedir. İngiltere’de ölen sağlık çalışanlarının çoğu BAME topluluğundan gelmiş ve BAME erkeklerinin COVID ile sözleşme yapma olasılığının% 44 daha fazla olduğunu ve bundan ciddi komplikasyonlar olduğunu söyleyen istatistikler var ….

Benim sorum şu – eğer bu doğruysa… ve virüs çok kolay bulaşabilirse… Hindistan ve Afrika gibi ülkelerin İngiltere ve Amerika gibi büyük ölüm oranları nasıl olmaz?

Sanitasyon bu ülkelerde daha fakir olduğundan ve birçok insan küçük evlerde birlikte yaşadığı ve aşırı kalabalık olması büyük bir sorun olduğundan, bu ülkeler nasıl virüs tarafından kesinlikle reddedilmiyor?

Bunun nedeni, bu ülkelerin ölümleri COVID olarak aynı şekilde test edip duyurmadıkları için mi?

İstatistikler yanlış mı ve BAME kullanıcılarının daha fazla risk altında olduğunu iddia etmek için çarpık verileri kullanıyor mu?

Diğer ülkeler COVID enfeksiyonlarını kapsıyor mu?

Yoksa bu şeyin nasıl yayıldığı ve ne kadar ölümcül olduğu hakkında gerçekten bir şey eklemiyor mu? Birçok ölümün yanlış olarak COVID olarak listelendiği iddialarıyla, bu virüsle ilgili gerçeğin ne olduğunu merak ediyorum, çünkü parçalar birbirine uymuyor.

Herhangi bir fikir harika olurdu. Teşekkürler.

“COVID hakkında bana mantıklı gelmeyen bir şey ….” için 40 yanıt

Niğde merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar siteniz inanki hayran edici, teşekkürler 30-05-2020 01:11:44

Edirne merkezden ben gaye. Selamlar paylaşım cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 31-05-2020 02:08:24

Afyon merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 18-06-2020 15:23:49

Şırnak merkezden ben ziya. Merhaba herkese bu web sitesi valla çok iyi, twitter da paylaştım 28-06-2020 09:01:51

Düzce merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siten ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 28-06-2020 16:24:49

Bolu merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfa yeminle dikkat çekici, teşekkürler 06-07-2020 04:49:40

Şanlıurfa merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım 26-07-2020 23:47:41

Erzurum merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımın inanki hayran bıraktı, sağolun 29-07-2020 07:18:36

Ardahan merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siteniz gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler 06-08-2020 22:10:15

Düzce merkezden ben banu. Selam herkese siten yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım 31-08-2020 00:04:55

Adıyaman merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siteniz yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 03-09-2020 06:59:46

Düzce merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siten ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım 06-09-2020 01:23:19

Gümüşhane merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web sitesi cidden güzel, twitter da paylaştım 17-09-2020 03:15:53

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir