Açıkça Haziran 2019’da bir şeyler oldu. Fort Detricks biyo-savaş laboratuvarlarının CDC incelemesi, CDC’nin Temmuz ayında kapatılması emrini vermesiyle sonuçlandı. ABD tarihinde ne sıklıkta bir sivil hükümet kurumu ABD Askeri biyo-silah tesisinin kapatılması emrini verdi? Bu kapatma emrini garanti edecek çok büyük bir şey oldu. Bundan kısa bir süre sonra, Temmuz ayında Fort Detrick yakınlarındaki yardımlı yaşam tesislerinde tanımlanamayan solunum yolu hastalıklarının garip salgınları. Sonra dünyanın başka hiçbir yerinde görülmeyen sözde ‘Vaping hastalığı’.

Author

34 Comments

1. Karaman merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım 06-06-2021 15:18:10

2. Bu konu : ” Covid Hakkındaki Gerçeği Öğrenmek için Fauci ve Başkanların E-postaları için bir FOIA Talebine ihtiyacımız var. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız gerçekten çok iyi, sağolun , ali – 282

3. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Covid Hakkındaki Gerçeği Öğrenmek için Fauci ve Başkanların E-postaları için bir FOIA Talebine ihtiyacımız var. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız inan ki mükemmel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 43

4. Bu konu : ” Covid Hakkındaki Gerçeği Öğrenmek için Fauci ve Başkanların E-postaları için bir FOIA Talebine ihtiyacımız var. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız valla çok iyi, teşekkürler , ahmet – 483

5. Yalova dan kimler var. Covid Hakkındaki Gerçeği Öğrenmek için Fauci ve Başkanların E-postaları için bir FOIA Talebine ihtiyacımız var. . Mrb siten süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 331

6. Şanlıurfa merkezden ben ali. Selamın aleyküm siteniz inanki iyi, facebookta paylaştım 06-06-2021 15:57:39

7. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi mükemmel, face de paylaştım

8. Amasya dan kimler var. Covid Hakkındaki Gerçeği Öğrenmek için Fauci ve Başkanların E-postaları için bir FOIA Talebine ihtiyacımız var. . Selam paylaşımınız vallaha billaha güzel, face de paylaştım , ziya – 17

9. Bu konu : ” Covid Hakkındaki Gerçeği Öğrenmek için Fauci ve Başkanların E-postaları için bir FOIA Talebine ihtiyacımız var. ” çok güzel. Merhaba sayfan süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , ziya – 265

10. selam arkadaşlar web siten harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım

11. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Erzincan merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar paylaşım harbiden çok güzel, face de paylaştım 13-06-2021 16:03:39

13. Amasya merkezden ben emin. Mrb sayfa vallaha hayran bıraktı, şukuladım 13-06-2021 20:34:03

14. Slm sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

15. Bu konu : ” Covid Hakkındaki Gerçeği Öğrenmek için Fauci ve Başkanların E-postaları için bir FOIA Talebine ihtiyacımız var. ” çok güzel. Merhaba sayfanız yeminle hayran edici, facebookta paylaştım , emin – 162

16. Bu konu : ” Covid Hakkındaki Gerçeği Öğrenmek için Fauci ve Başkanların E-postaları için bir FOIA Talebine ihtiyacımız var. ” çok güzel. Selam herkese sayfan inanılmaz iyi, face de paylaştım , ali – 498

17. Selamlar paylaşım valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Kilis merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımınız valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım 23-06-2021 01:17:15

19. Denizli dan kimler var. Covid Hakkındaki Gerçeği Öğrenmek için Fauci ve Başkanların E-postaları için bir FOIA Talebine ihtiyacımız var. . selam arkadaşlar sayfan yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Hasan – 175

20. Karabük dan kimler var. Covid Hakkındaki Gerçeği Öğrenmek için Fauci ve Başkanların E-postaları için bir FOIA Talebine ihtiyacımız var. . Selamlar web siten yeminle güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 414

21. Selamın aleyküm siteniz cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

22. selamun aleyküm siteniz süper ötesi mükemmel, tebrikler

23. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Covid Hakkındaki Gerçeği Öğrenmek için Fauci ve Başkanların E-postaları için bir FOIA Talebine ihtiyacımız var. ” çok güzel. Selam web siteniz inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 27

24. Bu konu : ” Covid Hakkındaki Gerçeği Öğrenmek için Fauci ve Başkanların E-postaları için bir FOIA Talebine ihtiyacımız var. ” çok güzel. Slm paylaşımın valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , emin – 415

25. Bu konu : ” Covid Hakkındaki Gerçeği Öğrenmek için Fauci ve Başkanların E-postaları için bir FOIA Talebine ihtiyacımız var. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , emin – 33

26. Isparta dan kimler var. Covid Hakkındaki Gerçeği Öğrenmek için Fauci ve Başkanların E-postaları için bir FOIA Talebine ihtiyacımız var. . Mrb sayfa valla çok iyi, linkedinde paylaştım , ziya – 49

27. Selamlar paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım

28. Kastamonu merkezden ben hatice. Selam paylaşımınız yeminle çok iyi, teşekkürler 12-09-2021 17:53:57

29. Osmaniye merkezden ben ziya. Selamlar paylaşım inanki dikkatimi çekti, sağolun 14-09-2021 22:13:08

30. Bu konu : ” Covid Hakkındaki Gerçeği Öğrenmek için Fauci ve Başkanların E-postaları için bir FOIA Talebine ihtiyacımız var. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım vallaha dikkat çekici, face de paylaştım , ziya – 335

31. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

Write A Comment