Covid hakkındaki yepyeni komplo teorim ve tüm o lanet olası CEO’ların istifası

Büyük zaman sadece bir teori. Belki 15 saniye önce düşündüm ve olası olmasa da, hayal etmesi eğlenceli.

Ya “iyi adamlar”, soğuk algınlığı, grip ve küresel güçleri daha hümanist bir gündeme geçirmek için bu covid virüsü salarsa?

Bir grup güçlü CEO ya rüzgarı yakalar ya da duvardaki yazıları görür ve paralarını ve kefaletlerini alır. Belki yer kabuğunun altına birer birer yavaşça kayın.

Ancak virüs sıcak ve vahşidir ve ani soğuk algınlığı ve grip ölümleri ve vakaları çarpıcı biçimde azalır, vahşi! Ama şimdi, çok hızlı bir şekilde bir araya getirilen bu sihirli aşı var, bu mantıklı değil, sanki parçaları neredeyse sonsuza kadar ortalıkta duruyor ve sadece bir araya getirilmeleri gerekiyormuş gibi. Ve şimdi aşılar çıktı ve büyülü bir şekilde insanları kurtarıyor ve kimse grip, soğuk algınlığı veya ondan ölmüyor.

Yani. iyi adamlar hafif virüs salgılar – kötü adamlar virüsü siyaset ve aptallar için istismar eder – iyi adamlar aşı salar ve soğuk algınlığı ve gribin yanı sıra covid veya her neyse onu tedavi eder.

Şimdi, belki sonsuza dek mutlu yaşama ve bir süre harika dev seks partileri yapma zamanı gelmiştir. Amerika hariç. Siz mahvoldunuz. Biden bir pedo ve kadın lider fikrini sevmeme rağmen Harris, şeytanın enkarnasyonuna benziyor. Diğer seçeneğiniz Trump, Amerika’daki ilk kampanyasında gezegenin yarısını havaya uçuracak olan ürkütücü bir tecavüzcü. (Bahse girerim çoğunuz denizciler nefret etmeyecektir)

ps, bu denizaltı son zamanlarda o kadar emmedi.

Bu bir hız treniydi.

“Covid hakkındaki yepyeni komplo teorim ve tüm o lanet olası CEO’ların istifası” üzerine 3 yorum

1. Bu konu : ” Covid hakkındaki yepyeni komplo teorim ve tüm o lanet olası CEO’ların istifası ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım , mehmet – 109

2. Çanakkale dan kimler var. Covid hakkındaki yepyeni komplo teorim ve tüm o lanet olası CEO’ların istifası . Merhabalar paylaşım inan ki hoşuma gitti, tebrikler , ali – 90

3. Bu konu : ” Covid hakkındaki yepyeni komplo teorim ve tüm o lanet olası CEO’ların istifası ” çok güzel. Merhaba siten inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 172

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link