Geçen yıl herkesin gece geç saatlerde havai fişeklerin patladığını paylaştığını hatırlayan var mı? Onları her akşam 11-12 civarında duyduğumu hatırlıyorum. Bu komplo bir çeşit doa gibi görünüyor.

Bunun neyle ilgili olduğuna dair bir sonuç veya ana teori var mıydı?

39 Comments

1. elif yılmaz Reply

Edirne merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siten gerçekten iyi, facebookta paylaştım 04-07-2021 07:57:14

2. Burdur merkezden ben . selam arkadaşlar web siteniz vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 04-07-2021 08:07:32

3. Bu konu : ” COVID havai fişekleri ” çok güzel. Selam herkese paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 342

4. selamun aleyküm sayfanız cidden hoşuma gitti, face de paylaştım

5. Gümüşhane merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım 06-07-2021 04:36:12

6. Siirt merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfan vallaha dikkat çekici, sağolun 06-07-2021 04:56:46

7. Bu konu : ” COVID havai fişekleri ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki güzel, teşekkürler , ziya – 20

8. Bu konu : ” COVID havai fişekleri ” çok güzel. Mrb sayfanız süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım , banu – 351

9. Bu konu : ” COVID havai fişekleri ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Aylin – 9

10. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım

11. Bu konu : ” COVID havai fişekleri ” çok güzel. Selamlar paylaşım süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 432

12. Merhaba sayfa ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım

13. Bu konu : ” COVID havai fişekleri ” çok güzel. Merhabalar sayfan inanılmaz iyi, saolun , doruk – 66

14. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfa cidden hoşuma gitti, tebrikler

15. Sakarya dan kimler var. COVID havai fişekleri . Selam herkese web sitesi yeminle güzel, sağolun , ali – 355

16. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler

17. Bu konu : ” COVID havai fişekleri ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , gaye – 98

18. Sinop dan kimler var. COVID havai fişekleri . Mrb siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım , ziya – 447

19. Osmaniye merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 28-07-2021 15:26:51

20. Tokat merkezden ben ali. selamun aleyküm web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, saolun 03-08-2021 16:22:06

21. Kocaeli merkezden ben ziya. Selam web siten inanki dikkat çekici, tebrikler 05-08-2021 03:18:11

22. Erzincan merkezden ben Emine. Selamlar paylaşım valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım 05-08-2021 18:01:03

23. Burdur dan kimler var. COVID havai fişekleri . Selam paylaşım inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 254

24. Bu konu : ” COVID havai fişekleri ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz mükemmel, teşekkürler , Aylin – 215

25. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi hayran edici, şukuladım

26. Bu konu : ” COVID havai fişekleri ” çok güzel. Merhabalar web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, sağolun , Hasan – 136

27. Erzincan dan kimler var. COVID havai fişekleri . Mrb web sitesi valla mükemmel, şukuladım , hatice – 134

28. Mrb sayfan vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım

29. elif yılmaz Reply

Artvin dan kimler var. COVID havai fişekleri . Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 322

30. Çankırı dan kimler var. COVID havai fişekleri . selamun aleyküm bu web sitesi inan ki iyi, tebrikler , ali – 225

31. Afyon dan kimler var. COVID havai fişekleri . Mrb paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 95

32. Selam paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

33. Kars dan kimler var. COVID havai fişekleri . merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım , ziya – 440

34. Konya dan kimler var. COVID havai fişekleri . Selamlar siteniz vallaha billaha hayran edici, saolun , Hasan – 7

35. Giresun merkezden ben emin. selamun aleyküm sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 18-09-2021 00:43:42

36. Sakarya dan kimler var. COVID havai fişekleri . Merhabalar web sitesi gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 423

37. Edirne dan kimler var. COVID havai fişekleri . selamun aleyküm sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , memo – 346

38. Rize merkezden ben hatice. Selam herkese sayfan cidden iyi, twitter da paylaştım 23-09-2021 23:14:31

39. Antalya merkezden ben banu. Mrb sayfanız vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım 26-09-2021 15:25:08

Write A Comment