“Üretken bir yazar ve araştırmacı olan ve aynı zamanda koronavirüs testi ile ilgili çok önemli makalenin yazarı Jason Hommel’e göre,” Bilim Adamları COVID19 Test Kitlerinin Çalışmadığını, Değersiz olduğunu ve İmkansız Sonuçlar Verdiğini Söylüyor “:

“PCR, temelde hücrelerinizden bir örnek alır ve ‘viral dizileri’, yani bilinen bir viral genomun parçalarıyla eşleşiyor gibi görünen insan olmayan DNA parçalarını aramak için herhangi bir DNA’yı çoğaltır. Sorun, testin işe yaramadığı biliniyor. Çok küçük miktarda DNA almak ve analiz edilebilene kadar üssel olarak büyütmek anlamına gelen ‘amplifikasyon’ kullanır. Açıktır ki, numunedeki herhangi bir dakika kontaminasyonu da potansiyel olarak büyük keşif hatalarına yol açacak şekilde büyütülecektir. Ek olarak, yalnızca kısmi viral diziler arıyor, tüm genomları değil, bu nedenle diğer sorunları görmezden gelseniz bile tek bir patojeni tanımlamak neredeyse imkansız. Bu kitlerin COVID-19 gibi belirli bir virüsü izole edebileceği fikri saçma. “

Author

68 Comments

1. Merhaba sayfan inanki çok güzel, teraziye tıkladım

2. Slm paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

3. Tokat merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 03-09-2020 20:30:50

4. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Düzce merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım 08-09-2020 12:51:50

6. Mardin merkezden ben ziya. Selamlar sayfanız yeminle hayran edici, teşekkürler 09-09-2020 03:24:31

7. Merhaba paylaşım inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım

8. Eskişehir merkezden ben Emine. Merhaba sayfan inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 15-09-2020 15:48:02

9. Çorum merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfan inan ki iyi, teraziye tıkladım 22-09-2020 01:52:08

10. Hakkari merkezden ben ziya. Selam herkese web siteniz inan ki mükemmel, facebookta paylaştım 30-09-2020 13:50:00

11. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım

12. Selam paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

13. Çorum merkezden ben ziya. Slm sayfa vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:43:33

14. Trabzon merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım 05-10-2020 14:25:54

15. Merhabalar sayfanız cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Bu konu : ” COVID için kullanılan test, bulaşıcı hastalıkları test etmek için kullanılmak üzere tasarlanmamıştır. ” çok güzel. Selamlar sayfan valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Emine – 61

17. Rize dan kimler var. COVID için kullanılan test, bulaşıcı hastalıkları test etmek için kullanılmak üzere tasarlanmamıştır. . Merhaba siten vallaha iyi, face de paylaştım , banu – 405

18. Mersin merkezden ben ahmet. Selam herkese web sitesi vallaha billaha mükemmel, teşekkürler 25-10-2020 13:34:38

19. Selam sayfanız harbiden mükemmel, teraziye tıkladım

20. Aydın dan kimler var. COVID için kullanılan test, bulaşıcı hastalıkları test etmek için kullanılmak üzere tasarlanmamıştır. . Merhaba herkese siteniz inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ziya – 169

21. Osmaniye dan kimler var. COVID için kullanılan test, bulaşıcı hastalıkları test etmek için kullanılmak üzere tasarlanmamıştır. . merhaba arkadaşlar siteniz harbiden mükemmel, facebookta paylaştım , banu – 297

22. Aksaray merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siteniz valla dikkat çekici, teraziye tıkladım 14-11-2020 01:32:31

23. Bu konu : ” COVID için kullanılan test, bulaşıcı hastalıkları test etmek için kullanılmak üzere tasarlanmamıştır. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , memo – 388

24. Mrb paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

25. Selamlar web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım

26. Yalova merkezden ben gaye. Selam paylaşım valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım 02-12-2020 22:11:00

27. Kırşehir dan kimler var. COVID için kullanılan test, bulaşıcı hastalıkları test etmek için kullanılmak üzere tasarlanmamıştır. . Slm paylaşımın cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 279

28. Bu konu : ” COVID için kullanılan test, bulaşıcı hastalıkları test etmek için kullanılmak üzere tasarlanmamıştır. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 494

29. Bu konu : ” COVID için kullanılan test, bulaşıcı hastalıkları test etmek için kullanılmak üzere tasarlanmamıştır. ” çok güzel. Mrb sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 181

30. elif yılmaz Reply

İzmir dan kimler var. COVID için kullanılan test, bulaşıcı hastalıkları test etmek için kullanılmak üzere tasarlanmamıştır. . Merhaba sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , elif yılmaz – 200

31. Merhabalar sayfan harbiden çok güzel, teraziye tıkladım

32. Ağrı dan kimler var. COVID için kullanılan test, bulaşıcı hastalıkları test etmek için kullanılmak üzere tasarlanmamıştır. . Merhaba herkese sayfanız harbiden çok güzel, facebookta paylaştım , memo – 465

33. Bu konu : ” COVID için kullanılan test, bulaşıcı hastalıkları test etmek için kullanılmak üzere tasarlanmamıştır. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten süper ötesi çok iyi, sağolun , Emine – 355

34. Siirt merkezden ben ali. Mrb paylaşımın inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 15-12-2020 23:15:32

35. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler

36. Tokat dan kimler var. COVID için kullanılan test, bulaşıcı hastalıkları test etmek için kullanılmak üzere tasarlanmamıştır. . Mrb web siten inan ki mükemmel, saolun , banu – 332

37. Bu konu : ” COVID için kullanılan test, bulaşıcı hastalıkları test etmek için kullanılmak üzere tasarlanmamıştır. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan gerçekten iyi, face de paylaştım , Aylin – 215

38. Gümüşhane merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşım inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 28-12-2020 20:30:11

39. Sakarya dan kimler var. COVID için kullanılan test, bulaşıcı hastalıkları test etmek için kullanılmak üzere tasarlanmamıştır. . Merhaba bu web sitesi inanki hayran edici, sağolun , Hasan – 413

40. Bilecik dan kimler var. COVID için kullanılan test, bulaşıcı hastalıkları test etmek için kullanılmak üzere tasarlanmamıştır. . Selamın aleyküm paylaşım cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 417

41. Manisa merkezden ben emin. Selam paylaşımınız valla hoşuma gitti, saolun 05-01-2021 01:30:50

42. Merhabalar web siten inanki çok güzel, twitter da paylaştım

43. Muş merkezden ben hatice. selam arkadaşlar sayfa inan ki mükemmel, saolun 11-01-2021 21:10:53

44. Selamlar web siten gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

45. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” COVID için kullanılan test, bulaşıcı hastalıkları test etmek için kullanılmak üzere tasarlanmamıştır. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 438

46. Bu konu : ” COVID için kullanılan test, bulaşıcı hastalıkları test etmek için kullanılmak üzere tasarlanmamıştır. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım , Aylin – 185

47. Kırıkkale merkezden ben Emine. Selam herkese bu web sitesi gerçekten iyi, teşekkürler 19-01-2021 03:04:34

48. Selam bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler

49. İstanbul dan kimler var. COVID için kullanılan test, bulaşıcı hastalıkları test etmek için kullanılmak üzere tasarlanmamıştır. . Selamlar paylaşım vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 58

50. Karabük dan kimler var. COVID için kullanılan test, bulaşıcı hastalıkları test etmek için kullanılmak üzere tasarlanmamıştır. . selamun aleyküm paylaşım harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Hasan – 410

51. elif yılmaz Reply

Erzurum merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siten vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 01-02-2021 13:41:13

52. Bu konu : ” COVID için kullanılan test, bulaşıcı hastalıkları test etmek için kullanılmak üzere tasarlanmamıştır. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz valla dikkat çekici, sağolun , mehmet – 76

53. Kahramanmaraş merkezden ben emin. Merhabalar sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım 11-02-2021 03:22:13

54. Bitlis merkezden ben gaye. Selam paylaşım valla dikkat çekici, tebrikler 11-02-2021 14:25:02

55. Şanlıurfa merkezden ben ali. Merhaba herkese siten vallaha mükemmel, face de paylaştım 13-02-2021 04:39:41

56. Gaziantep dan kimler var. COVID için kullanılan test, bulaşıcı hastalıkları test etmek için kullanılmak üzere tasarlanmamıştır. . Slm sayfa yeminle çok güzel, face de paylaştım , ahmet – 26

57. Ankara dan kimler var. COVID için kullanılan test, bulaşıcı hastalıkları test etmek için kullanılmak üzere tasarlanmamıştır. . Selamlar sayfa vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım , doruk – 427

58. Çankırı merkezden ben . Mrb paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler 27-02-2021 20:20:41

59. Tokat dan kimler var. COVID için kullanılan test, bulaşıcı hastalıkları test etmek için kullanılmak üzere tasarlanmamıştır. . Selamın aleyküm sayfa vallaha güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 178

60. Bu konu : ” COVID için kullanılan test, bulaşıcı hastalıkları test etmek için kullanılmak üzere tasarlanmamıştır. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ziya – 322

61. Bu konu : ” COVID için kullanılan test, bulaşıcı hastalıkları test etmek için kullanılmak üzere tasarlanmamıştır. ” çok güzel. Mrb paylaşım inanılmaz iyi, facebookta paylaştım , banu – 172

62. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım

63. Artvin merkezden ben memo. selam arkadaşlar web siten valla güzel, facebookta paylaştım 04-04-2021 21:48:21

64. Karabük merkezden ben ahmet. Selam herkese bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, saolun 07-04-2021 06:36:28

65. Yalova merkezden ben ahmet. Slm paylaşım yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-04-2021 17:07:42

66. Bu konu : ” COVID için kullanılan test, bulaşıcı hastalıkları test etmek için kullanılmak üzere tasarlanmamıştır. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 86

67. Artvin dan kimler var. COVID için kullanılan test, bulaşıcı hastalıkları test etmek için kullanılmak üzere tasarlanmamıştır. . Selam herkese web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , – 239

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link