Covid, iklim değişikliği elitlerin planı

İklim değişikliğinin kontrolden çıktığına ikna olan güçler, sığır etini yasaklamak istiyorlar ve tüm işletmeler tüm karbondioksit emisyonlarını ödemek zorunda kalacak … eğer gerçekse, onu çalıştırmanın tek yolu gezegendeki insanların yüzde 90’ını öldürüyor. covid-19 ve güvenli olmayan aşılar, dünya liderleri tarafından planlanan nüfus azalması olayı. Mahvolduk

“Covid, iklim değişikliği elitlerin planı” üzerine 11 yorum

1. Bu konu : ” Covid, iklim değişikliği elitlerin planı ” çok güzel. selamun aleyküm siten gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 324

2. Aydın dan kimler var. Covid, iklim değişikliği elitlerin planı . Mrb siten ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , gaye – 107

3. Bu konu : ” Covid, iklim değişikliği elitlerin planı ” çok güzel. Merhabalar web siten cidden çok iyi, twitter da paylaştım , Emine – 489

4. Elazığ merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha iyi, tebrikler 07-02-2021 14:06:05

5. Konya dan kimler var. Covid, iklim değişikliği elitlerin planı . Merhaba sayfa gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ziya – 202

6. Bartın dan kimler var. Covid, iklim değişikliği elitlerin planı . Merhaba web siten vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 216

7. Bu konu : ” Covid, iklim değişikliği elitlerin planı ” çok güzel. Merhaba web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 419

8. Sinop merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siteniz harbiden güzel, linkedinde paylaştım 04-03-2021 02:35:31

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link