Yani grip ve Soğuk algınlığı, tıpkı Covid gibi koronavirüs türleridir, ancak grip ve soğuk algınlığı asemptomatik değildir. Covid’in ne kadar asemptomatik olduğu, hasta olduğunuzda virüs ciğerlerinizde olup çoğalır ve öksürürseniz ve bu şekilde yayarsınız. Asemptomatik iseniz, ciğerlerinizde üremediği anlamına gelir. Yani tüm Covid vakalarının% 40-60’ının asemptomatik olduğunu gördüğümde kafam karışıyor. Düşüncelerinizi Lmk

Author

11 Comments

1. Karabük dan kimler var. Covid ile asemptomatik yayılmaya inanmayan tek kişi ben miyim? . Selam herkese paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım , memo – 379

2. Bu konu : ” Covid ile asemptomatik yayılmaya inanmayan tek kişi ben miyim? ” çok güzel. Merhaba sayfa inanki çok hoşuma gitti, şukuladım , banu – 77

3. Erzurum merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web sitesi cidden güzel, sağolun 14-03-2021 14:06:36

4. Ardahan dan kimler var. Covid ile asemptomatik yayılmaya inanmayan tek kişi ben miyim? . Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi çok iyi, tebrikler , Aylin – 154

5. Van dan kimler var. Covid ile asemptomatik yayılmaya inanmayan tek kişi ben miyim? . Selamlar paylaşımınız vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım , banu – 497

6. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha hayran edici, facebookta paylaştım

7. Manisa merkezden ben . Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim hayran edici, teşekkürler 02-04-2021 03:07:28

8. Bu konu : ” Covid ile asemptomatik yayılmaya inanmayan tek kişi ben miyim? ” çok güzel. Merhaba sayfan inanılmaz hayran bıraktı, sağolun , ali – 337

9. Bu konu : ” Covid ile asemptomatik yayılmaya inanmayan tek kişi ben miyim? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten yeminle güzel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 221

10. Burdur merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım 18-04-2021 10:03:00

11. Selam paylaşımın süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link