Yani grip ve Soğuk algınlığı, tıpkı Covid gibi koronavirüs türleridir, ancak grip ve soğuk algınlığı asemptomatik değildir. Covid’in ne kadar asemptomatik olduğu, hasta olduğunuzda virüs ciğerlerinizde olup çoğalır ve öksürürseniz ve bu şekilde yayarsınız. Asemptomatik iseniz, ciğerlerinizde üremediği anlamına gelir. Yani tüm Covid vakalarının% 40-60’ının asemptomatik olduğunu gördüğümde kafam karışıyor. Düşüncelerinizi Lmk

Author

28 Comments

1. Karabük dan kimler var. Covid ile asemptomatik yayılmaya inanmayan tek kişi ben miyim? . Selam herkese paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım , memo – 379

2. Bu konu : ” Covid ile asemptomatik yayılmaya inanmayan tek kişi ben miyim? ” çok güzel. Merhaba sayfa inanki çok hoşuma gitti, şukuladım , banu – 77

3. Erzurum merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web sitesi cidden güzel, sağolun 14-03-2021 14:06:36

4. Ardahan dan kimler var. Covid ile asemptomatik yayılmaya inanmayan tek kişi ben miyim? . Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi çok iyi, tebrikler , Aylin – 154

5. Van dan kimler var. Covid ile asemptomatik yayılmaya inanmayan tek kişi ben miyim? . Selamlar paylaşımınız vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım , banu – 497

6. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha hayran edici, facebookta paylaştım

7. Manisa merkezden ben . Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim hayran edici, teşekkürler 02-04-2021 03:07:28

8. Bu konu : ” Covid ile asemptomatik yayılmaya inanmayan tek kişi ben miyim? ” çok güzel. Merhaba sayfan inanılmaz hayran bıraktı, sağolun , ali – 337

9. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Covid ile asemptomatik yayılmaya inanmayan tek kişi ben miyim? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten yeminle güzel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 221

10. Burdur merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım 18-04-2021 10:03:00

11. Selam paylaşımın süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım

12. Mrb bu web sitesi cidden mükemmel, facebookta paylaştım

13. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

14. Bu konu : ” Covid ile asemptomatik yayılmaya inanmayan tek kişi ben miyim? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, şukuladım , Emine – 114

15. Çorum dan kimler var. Covid ile asemptomatik yayılmaya inanmayan tek kişi ben miyim? . Merhaba siten cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Aylin – 62

16. Antalya merkezden ben Aylin. Mrb paylaşımın vallaha mükemmel, sağolun 13-05-2021 18:27:02

17. Kastamonu dan kimler var. Covid ile asemptomatik yayılmaya inanmayan tek kişi ben miyim? . Slm sayfanız valla çok iyi, twitter da paylaştım , emin – 267

18. Bu konu : ” Covid ile asemptomatik yayılmaya inanmayan tek kişi ben miyim? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 201

19. elif yılmaz Reply

Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. Mrb web siten harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 18-05-2021 10:50:35

20. Hakkari dan kimler var. Covid ile asemptomatik yayılmaya inanmayan tek kişi ben miyim? . Selamlar bu web sitesi inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Hasan – 268

21. Denizli merkezden ben hatice. Selam herkese sayfan süper ötesi mükemmel, sağolun 10-06-2021 00:56:42

22. Karabük dan kimler var. Covid ile asemptomatik yayılmaya inanmayan tek kişi ben miyim? . Selam herkese bu web sitesi inan ki iyi, twitter da paylaştım , ziya – 98

23. elif yılmaz Reply

Ardahan merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımınız inanki iyi, teşekkürler 23-06-2021 20:50:27

24. Bu konu : ” Covid ile asemptomatik yayılmaya inanmayan tek kişi ben miyim? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 311

25. Bayburt dan kimler var. Covid ile asemptomatik yayılmaya inanmayan tek kişi ben miyim? . Merhaba web sitesi vallaha billaha mükemmel, tebrikler , Emine – 266

26. Hatay merkezden ben doruk. Selam herkese bu web sitesi vallaha mükemmel, face de paylaştım 20-07-2021 17:37:39

27. Samsun merkezden ben banu. Slm siten süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım 27-07-2021 14:57:33

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link