Covid ile hiçbir şeyleri yok. (Teori)

Her iki tarafı da tanımak için iki kabin mitingini de dinliyorum. Kampanyanın zorlu tarafından fark ettiğim şey, koronavirüse yapılan amansız saldırı.

Covid’in çöp kovası ateşi olmadan, biden yöneticisinin gerçekten koz atacak çok şeyi yok …… onların Trump Kartı olduğunu söyleyebilirsin lol

POTUS’a gelince, bütün gün şapşal konuşabilirdi. Doğasında var ama kendi başına bir komplo olan zihinsel sağlığına saldırıyor gibi görünüyor.

Her iki aday da şüpheli.

Oh, çok yakın gelecekte ulusal muhafızlar konuşlandırılacak.

“Covid ile hiçbir şeyleri yok. (Teori)” üzerine 67 yorum

1. Bu konu : ” Covid ile hiçbir şeyleri yok. (Teori) ” çok güzel. Mrb siten vallaha güzel, şukuladım , Gürbüz – 392

2. Isparta merkezden ben banu. Selamlar web siten inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım 31-10-2020 08:46:27

3. Bu konu : ” Covid ile hiçbir şeyleri yok. (Teori) ” çok güzel. Selamlar sayfa süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , hatice – 303

4. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Karaman dan kimler var. Covid ile hiçbir şeyleri yok. (Teori) . Selam herkese sayfa inan ki mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 376

6. Elazığ dan kimler var. Covid ile hiçbir şeyleri yok. (Teori) . Selam siteniz inanki hoşuma gitti, saolun , Emine – 97

7. Bu konu : ” Covid ile hiçbir şeyleri yok. (Teori) ” çok güzel. Selam herkese siteniz inanılmaz güzel, twitter da paylaştım , – 415

8. Mardin dan kimler var. Covid ile hiçbir şeyleri yok. (Teori) . Merhaba web siten vallaha billaha çok iyi, tebrikler , Gürbüz – 405

9. İstanbul dan kimler var. Covid ile hiçbir şeyleri yok. (Teori) . Selamlar paylaşımın valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , hatice – 285

10. Bu konu : ” Covid ile hiçbir şeyleri yok. (Teori) ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, saolun , ali – 425

11. Hatay dan kimler var. Covid ile hiçbir şeyleri yok. (Teori) . Merhaba herkese web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ali – 169

12. Uşak merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 01-11-2020 11:17:31

13. Samsun merkezden ben elif yılmaz. Selamlar siten vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 01-11-2020 11:17:31

14. Şanlıurfa merkezden ben gaye. Selamlar sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler 01-11-2020 11:17:33

15. Bilecik dan kimler var. Covid ile hiçbir şeyleri yok. (Teori) . selam arkadaşlar web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 248

16. Samsun dan kimler var. Covid ile hiçbir şeyleri yok. (Teori) . Selamlar sayfa inan ki hayran edici, tebrikler , ziya – 260

17. Kocaeli dan kimler var. Covid ile hiçbir şeyleri yok. (Teori) . Merhabalar paylaşımınız inanki güzel, sağolun , Hasan – 226

18. Çorum dan kimler var. Covid ile hiçbir şeyleri yok. (Teori) . merhaba arkadaşlar sayfa valla iyi, tebrikler , ali – 313

19. Bu konu : ” Covid ile hiçbir şeyleri yok. (Teori) ” çok güzel. Merhaba web siten inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 422

20. Nevşehir merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siteniz yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım 01-11-2020 13:02:32

21. Bu konu : ” Covid ile hiçbir şeyleri yok. (Teori) ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , memo – 439

22. Bu konu : ” Covid ile hiçbir şeyleri yok. (Teori) ” çok güzel. Selam herkese siten gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun , ziya – 151

23. Osmaniye merkezden ben Aylin. Mrb paylaşım inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım 11-11-2020 03:41:51

24. Kırklareli dan kimler var. Covid ile hiçbir şeyleri yok. (Teori) . selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 365

25. Kırklareli dan kimler var. Covid ile hiçbir şeyleri yok. (Teori) . Selamlar siteniz ciddiyim dikkat çekici, şukuladım , Emine – 94

26. Yalova merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, saolun 13-11-2020 13:41:47

27. Bu konu : ” Covid ile hiçbir şeyleri yok. (Teori) ” çok güzel. Selamlar siteniz gerçekten iyi, şukuladım , hatice – 220

28. Kırklareli merkezden ben banu. Merhaba sayfanız vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 16-11-2020 16:21:28

29. Bu konu : ” Covid ile hiçbir şeyleri yok. (Teori) ” çok güzel. Merhabalar sayfan valla hayran edici, sağolun , ali – 154

30. Adana dan kimler var. Covid ile hiçbir şeyleri yok. (Teori) . Mrb bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, şukuladım , elif yılmaz – 59

31. Hakkari merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım 25-11-2020 06:45:09

32. Bu konu : ” Covid ile hiçbir şeyleri yok. (Teori) ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 380

33. Antalya dan kimler var. Covid ile hiçbir şeyleri yok. (Teori) . Slm paylaşımınız süper ötesi mükemmel, sağolun , emin – 203

34. Niğde dan kimler var. Covid ile hiçbir şeyleri yok. (Teori) . Merhaba web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 370

35. Çanakkale dan kimler var. Covid ile hiçbir şeyleri yok. (Teori) . merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 87

36. Bu konu : ” Covid ile hiçbir şeyleri yok. (Teori) ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 136

37. Van merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım 19-12-2020 21:14:45

38. Malatya dan kimler var. Covid ile hiçbir şeyleri yok. (Teori) . Slm siteniz inan ki mükemmel, teraziye tıkladım , memo – 227

39. Bu konu : ” Covid ile hiçbir şeyleri yok. (Teori) ” çok güzel. Selamlar web siten cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 77

40. Bartın merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siten ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım 01-01-2021 11:05:21

41. Kırıkkale dan kimler var. Covid ile hiçbir şeyleri yok. (Teori) . Mrb sayfanız cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 98

42. Bu konu : ” Covid ile hiçbir şeyleri yok. (Teori) ” çok güzel. Merhaba sayfan harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 70

43. Gaziantep dan kimler var. Covid ile hiçbir şeyleri yok. (Teori) . selam arkadaşlar web siten inan ki güzel, twitter da paylaştım , ziya – 228

44. Çanakkale dan kimler var. Covid ile hiçbir şeyleri yok. (Teori) . Selamın aleyküm sayfanız valla çok hoşuma gitti, sağolun , hatice – 202

45. İzmir dan kimler var. Covid ile hiçbir şeyleri yok. (Teori) . selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha iyi, teraziye tıkladım , doruk – 354

46. Edirne merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi hayran edici, saolun 22-01-2021 00:04:56

47. Bu konu : ” Covid ile hiçbir şeyleri yok. (Teori) ” çok güzel. Selamlar sayfan yeminle iyi, teşekkürler , gaye – 77

48. Batman dan kimler var. Covid ile hiçbir şeyleri yok. (Teori) . Merhabalar bu web sitesi inanki çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 65

49. Erzincan dan kimler var. Covid ile hiçbir şeyleri yok. (Teori) . Selam herkese web siten cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 416

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link