COVID gerçeği ortada ama DÜNYA HÜKÜMETİ umutsuzca Woke halkını komplocular olarak etiketlemeye ve bizi azınlık gibi göstermeye çalışıyor. Sorduğunuz 10 kişiden 8’i size COVID’in insan yapımı olduğunu söyleyecektir. Öyleyse biz gerçekten HAYIR’ız. Harekete geçmememizin nedeni, bilinçaltında bilinçli olarak tüketici yaşam tarzına kayıtlı olmamızdır. Amaçları, onlar daha zengin ve nihai hedeflerine yaklaşırken sizi fakir ve güçsüz, ancak “mutlu” tutmaktır. Sorabileceğiniz bu hedef nedir, eski öjiyenik uygulamaları kontrol edebilmeleri ve eski haline getirebilmeleri için dünyayı dağıtma ve sıfırlama hilesi. Böylece sadece üstün insanların uyum içinde yaşadığı bir toplumda yaşayabilirler, bu yaptıkları şeytanın işi. Yıllardır işaretler açıktı İNSANLAR DÜNYA HÜKÜMETİ’nin yol açtığı kötü yolsuzluk konusunda toplumu uyarmaya çalıştılar, peki toplum cevap verecek mi?

10 Comments

1. Mersin dan kimler var. COVID ile ilgili bu video çok aydınlatıcı ve bilgilendiricidir, lütfen izlemek için bağlantıya tıklayın !!! . selamun aleyküm web sitesi valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 20

2. Bilecik merkezden ben ali. Selamlar paylaşımınız valla dikkat çekici, tebrikler 20-04-2021 11:36:03

3. Tekirdağ dan kimler var. COVID ile ilgili bu video çok aydınlatıcı ve bilgilendiricidir, lütfen izlemek için bağlantıya tıklayın !!! . Selam herkese sayfanız yeminle güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 242

4. Bu konu : ” COVID ile ilgili bu video çok aydınlatıcı ve bilgilendiricidir, lütfen izlemek için bağlantıya tıklayın !!! ” çok güzel. Selamlar sayfan yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım , hatice – 353

5. Denizli merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, saolun 24-04-2021 04:45:42

6. Sinop merkezden ben Emine. Slm paylaşımınız süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım 24-04-2021 15:44:07

7. Bu konu : ” COVID ile ilgili bu video çok aydınlatıcı ve bilgilendiricidir, lütfen izlemek için bağlantıya tıklayın !!! ” çok güzel. Selamlar sayfanız gerçekten dikkat çekici, saolun , mehmet – 358

8. Mersin merkezden ben Hasan. Selam herkese paylaşım inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 03-05-2021 14:46:14

9. Şanlıurfa merkezden ben gaye. Selam paylaşımınız inanki güzel, sosyal medyada paylaştım 04-05-2021 07:24:41

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link