COVID gerçeği ortada ama DÜNYA HÜKÜMETİ umutsuzca Woke halkını komplocular olarak etiketlemeye ve bizi azınlık gibi göstermeye çalışıyor. Sorduğunuz 10 kişiden 8’i size COVID’in insan yapımı olduğunu söyleyecektir. Öyleyse biz gerçekten HAYIR’ız. Harekete geçmememizin nedeni, bilinçaltında bilinçli olarak tüketici yaşam tarzına kayıtlı olmamızdır. Amaçları, onlar daha zengin ve nihai hedeflerine yaklaşırken sizi fakir ve güçsüz, ancak “mutlu” tutmaktır. Sorabileceğiniz bu hedef nedir, eski öjiyenik uygulamaları kontrol edebilmeleri ve eski haline getirebilmeleri için dünyayı dağıtma ve sıfırlama hilesi. Böylece sadece üstün insanların uyum içinde yaşadığı bir toplumda yaşayabilirler, bu yaptıkları şeytanın işi. Yıllardır işaretler açıktı İNSANLAR DÜNYA HÜKÜMETİ’nin yol açtığı kötü yolsuzluk konusunda toplumu uyarmaya çalıştılar, peki toplum cevap verecek mi?

32 Comments

1. Mersin dan kimler var. COVID ile ilgili bu video çok aydınlatıcı ve bilgilendiricidir, lütfen izlemek için bağlantıya tıklayın !!! . selamun aleyküm web sitesi valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 20

2. Bilecik merkezden ben ali. Selamlar paylaşımınız valla dikkat çekici, tebrikler 20-04-2021 11:36:03

3. Tekirdağ dan kimler var. COVID ile ilgili bu video çok aydınlatıcı ve bilgilendiricidir, lütfen izlemek için bağlantıya tıklayın !!! . Selam herkese sayfanız yeminle güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 242

4. Bu konu : ” COVID ile ilgili bu video çok aydınlatıcı ve bilgilendiricidir, lütfen izlemek için bağlantıya tıklayın !!! ” çok güzel. Selamlar sayfan yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım , hatice – 353

5. Denizli merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, saolun 24-04-2021 04:45:42

6. Sinop merkezden ben Emine. Slm paylaşımınız süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım 24-04-2021 15:44:07

7. Bu konu : ” COVID ile ilgili bu video çok aydınlatıcı ve bilgilendiricidir, lütfen izlemek için bağlantıya tıklayın !!! ” çok güzel. Selamlar sayfanız gerçekten dikkat çekici, saolun , mehmet – 358

8. Mersin merkezden ben Hasan. Selam herkese paylaşım inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 03-05-2021 14:46:14

9. Şanlıurfa merkezden ben gaye. Selam paylaşımınız inanki güzel, sosyal medyada paylaştım 04-05-2021 07:24:41

10. Slm siteniz cidden çok güzel, face de paylaştım

11. Hakkari dan kimler var. COVID ile ilgili bu video çok aydınlatıcı ve bilgilendiricidir, lütfen izlemek için bağlantıya tıklayın !!! . selamun aleyküm paylaşım inanki çok güzel, sağolun , gaye – 44

12. Karabük merkezden ben gaye. Merhaba siten vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler 06-05-2021 22:20:20

13. elif yılmaz Reply

Kayseri dan kimler var. COVID ile ilgili bu video çok aydınlatıcı ve bilgilendiricidir, lütfen izlemek için bağlantıya tıklayın !!! . Selam herkese paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım , elif yılmaz – 386

14. selam arkadaşlar sayfa inan ki hayran edici, saolun

15. Bartın dan kimler var. COVID ile ilgili bu video çok aydınlatıcı ve bilgilendiricidir, lütfen izlemek için bağlantıya tıklayın !!! . Selam herkese paylaşımın inan ki hayran bıraktı, şukuladım , ali – 422

16. Burdur merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle dikkat çekici, tebrikler 16-05-2021 08:52:12

17. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten iyi, facebookta paylaştım

18. Ordu dan kimler var. COVID ile ilgili bu video çok aydınlatıcı ve bilgilendiricidir, lütfen izlemek için bağlantıya tıklayın !!! . Selam herkese web siteniz harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler , doruk – 475

19. Bu konu : ” COVID ile ilgili bu video çok aydınlatıcı ve bilgilendiricidir, lütfen izlemek için bağlantıya tıklayın !!! ” çok güzel. Selam herkese sayfa inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , banu – 40

20. Diyarbakır merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz çok iyi, face de paylaştım 08-06-2021 19:20:19

21. Bartın merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siten harbiden çok güzel, face de paylaştım 12-06-2021 05:58:20

22. Niğde dan kimler var. COVID ile ilgili bu video çok aydınlatıcı ve bilgilendiricidir, lütfen izlemek için bağlantıya tıklayın !!! . merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler , ahmet – 76

23. elif yılmaz Reply

Ordu dan kimler var. COVID ile ilgili bu video çok aydınlatıcı ve bilgilendiricidir, lütfen izlemek için bağlantıya tıklayın !!! . Merhaba bu web sitesi inanki hayran edici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 466

24. Mersin dan kimler var. COVID ile ilgili bu video çok aydınlatıcı ve bilgilendiricidir, lütfen izlemek için bağlantıya tıklayın !!! . Selam sayfa cidden mükemmel, linkedinde paylaştım , gaye – 86

25. Bu konu : ” COVID ile ilgili bu video çok aydınlatıcı ve bilgilendiricidir, lütfen izlemek için bağlantıya tıklayın !!! ” çok güzel. Merhaba herkese siten vallaha hayran edici, face de paylaştım , Aylin – 330

26. Bartın merkezden ben ziya. Mrb siten vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım 11-07-2021 05:39:59

27. Bu konu : ” COVID ile ilgili bu video çok aydınlatıcı ve bilgilendiricidir, lütfen izlemek için bağlantıya tıklayın !!! ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz cidden dikkatimi çekti, şukuladım , doruk – 490

28. Bu konu : ” COVID ile ilgili bu video çok aydınlatıcı ve bilgilendiricidir, lütfen izlemek için bağlantıya tıklayın !!! ” çok güzel. Selam herkese paylaşım vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım , doruk – 240

29. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” COVID ile ilgili bu video çok aydınlatıcı ve bilgilendiricidir, lütfen izlemek için bağlantıya tıklayın !!! ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 171

30. Selam herkese sayfanız inanki mükemmel, twitter da paylaştım

31. Isparta dan kimler var. COVID ile ilgili bu video çok aydınlatıcı ve bilgilendiricidir, lütfen izlemek için bağlantıya tıklayın !!! . selamun aleyküm web sitesi gerçekten iyi, linkedinde paylaştım , memo – 421

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link