Bunu gönderdim video bir iş arkadaşımdan alan arkadaşlarımdan biri tarafından, hiçbiri videonun kökenini veya orijinalliğini bilmiyor ve çevrimiçi baktığım hiçbir yerde videoyla ilgili herhangi bir bilgi bulamadım, adamın adı gibi videoyla ilgili herhangi bir bilgi yoksa kökeni çok takdir edilecektir, teşekkür ederim.

Author

13 Comments

1. Sivas merkezden ben Hasan. Slm paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 26-02-2021 01:36:06

2. Şanlıurfa dan kimler var. COVID ile ilgili gönderdiğim bu videoyla ilgili herhangi bir bilgi bulmak için yardıma ihtiyacım var . Slm sayfanız vallaha iyi, teşekkürler , – 498

3. Merhaba sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Bu konu : ” COVID ile ilgili gönderdiğim bu videoyla ilgili herhangi bir bilgi bulmak için yardıma ihtiyacım var ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten valla mükemmel, teşekkürler , gaye – 301

5. Bilecik merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfanız yeminle dikkat çekici, teşekkürler 26-02-2021 22:44:54

6. Tokat merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siten cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 10-03-2021 07:10:27

7. Kilis merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfan cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 14-03-2021 01:00:08

8. Merhaba paylaşım süper ötesi güzel, facebookta paylaştım

9. Mardin dan kimler var. COVID ile ilgili gönderdiğim bu videoyla ilgili herhangi bir bilgi bulmak için yardıma ihtiyacım var . selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , doruk – 251

10. Mersin merkezden ben ziya. Selam herkese siteniz yeminle iyi, saolun 04-04-2021 00:24:11

11. Burdur dan kimler var. COVID ile ilgili gönderdiğim bu videoyla ilgili herhangi bir bilgi bulmak için yardıma ihtiyacım var . Mrb siteniz inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 41

12. Merhaba herkese paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler

13. Bayburt dan kimler var. COVID ile ilgili gönderdiğim bu videoyla ilgili herhangi bir bilgi bulmak için yardıma ihtiyacım var . Selam web siten inan ki güzel, teşekkürler , banu – 174

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link