Modlar lütfen tüm covid gönderilerini silmeye başlayabilir mi? Covid tartışması buraya ait değil. Bunun için başka, özel altlar var. Bu abone, haklı olarak yasaklanmış abonelerden birçok eski üye kazandı, bunun bir kuralı çiğneyebileceğinden emin olamıyorum. Bu gönderiye olumsuz bir tepki bekliyorum çünkü bu topluluklardan çok fazla var. Yine, bu şeyler için özel aboneler var. Buraya sığmaz.

Bu alt bölümün, politik hit parçalar gibi okunmayan şaşırtıcı, orijinal ve uygun kaçık gönderilerle dolu olduğunu hatırlıyor musunuz? Bu denizaltı bu aşamada biraz aşılmadı mı?

Modlar, bu harika (ve eski) altyazının sadece bu korkunç içerikle ilişkilendirilerek yasaklanacağından endişe duymuyor mu? Bu gerçekten yanlış bilgilendirme yankı odalarını ve covid ile ilgili saçmalıkları iyi yaşadığımız bir denizaltı mı?

TLDR: Bu abone aşıldı ve bunu göz ardı etmeye devam edemeyiz çünkü bizi kaldıracak. 2020 öncesi burayı beğendim.

Author

18 Comments

1. Burdur dan kimler var. Covid ile ilgili tüm gönderileri yasaklayın. Bu alt kaydedin. . selamun aleyküm paylaşım harbiden güzel, face de paylaştım , emin – 84

2. Manisa dan kimler var. Covid ile ilgili tüm gönderileri yasaklayın. Bu alt kaydedin. . Selam siteniz ciddiyim hayran edici, face de paylaştım , mehmet – 273

3. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi hayran edici, saolun

4. Sakarya dan kimler var. Covid ile ilgili tüm gönderileri yasaklayın. Bu alt kaydedin. . Slm sayfan valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 65

5. Gürbüz Reply

Ağrı merkezden ben Gürbüz. Selam web siten inanki çok güzel, tebrikler 15-08-2021 20:25:19

6. Zonguldak dan kimler var. Covid ile ilgili tüm gönderileri yasaklayın. Bu alt kaydedin. . Mrb paylaşımın inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım , Emine – 267

7. Aksaray merkezden ben ali. Merhabalar siteniz harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 20-08-2021 00:54:50

8. Şırnak dan kimler var. Covid ile ilgili tüm gönderileri yasaklayın. Bu alt kaydedin. . Slm paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , Aylin – 365

9. Bu konu : ” Covid ile ilgili tüm gönderileri yasaklayın. Bu alt kaydedin. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 335

10. Artvin merkezden ben memo. Selam sayfa valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 28-08-2021 01:10:36

11. Bartın merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşım inan ki çok iyi, saolun 31-08-2021 18:13:08

12. Amasya merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımın valla hayran edici, teraziye tıkladım 03-09-2021 08:03:02

13. Bu konu : ” Covid ile ilgili tüm gönderileri yasaklayın. Bu alt kaydedin. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki hayran edici, tebrikler , ali – 317

14. Kayseri dan kimler var. Covid ile ilgili tüm gönderileri yasaklayın. Bu alt kaydedin. . Merhaba web siteniz gerçekten hayran bıraktı, tebrikler , ali – 455

15. Antalya dan kimler var. Covid ile ilgili tüm gönderileri yasaklayın. Bu alt kaydedin. . Selamlar paylaşımınız gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 281

16. Rize dan kimler var. Covid ile ilgili tüm gönderileri yasaklayın. Bu alt kaydedin. . Mrb sayfan inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 285

17. Eskişehir merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 24-09-2021 17:37:09

Write A Comment