Aşıya COVID ölümleriyle (28 gün içinde pozitif test* ile herhangi bir ölüm) aynı mantığı uygularsanız, aşı Mart ayından bu yana İngiltere’de virüsten daha fazla insanı öldürdü. – aşıdan sonraki 28 gün içinde ölüm

*İnsanların ‘böyle hesaplamıyorlar’ diye gevezelik edeceğini biliyorum – gerçekten de öyle

“Halk Sağlığı İngiltere, ölüm tanımını değiştirdi. Yeni tanım artık laboratuvar tarafından doğrulanmış pozitif COVID-19 testi olan ve ilk pozitif numune tarihinden itibaren 28 gün içinde (eşit veya daha kısa) ölen bir kişide ölümdür.

39 Comments

1. İstanbul dan kimler var. COVID istatistiklerine ilginç yaklaşım . Merhaba siten gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Emine – 488

2. Bu konu : ” COVID istatistiklerine ilginç yaklaşım ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi vallaha çok iyi, teşekkürler , emin – 7

3. Bu konu : ” COVID istatistiklerine ilginç yaklaşım ” çok güzel. Selam web siteniz valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 25

4. Merhabalar sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

5. Eskişehir dan kimler var. COVID istatistiklerine ilginç yaklaşım . Merhaba web siten süper ötesi çok iyi, şukuladım , – 252

6. Muş merkezden ben . Slm bu web sitesi cidden mükemmel, saolun 06-07-2021 13:35:53

7. elif yılmaz Reply

Bitlis merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siten gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım 06-07-2021 17:52:10

8. Kırklareli dan kimler var. COVID istatistiklerine ilginç yaklaşım . Selam herkese web siten valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 54

9. Bu konu : ” COVID istatistiklerine ilginç yaklaşım ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 461

10. Bu konu : ” COVID istatistiklerine ilginç yaklaşım ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 50

11. Bu konu : ” COVID istatistiklerine ilginç yaklaşım ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ahmet – 485

12. Kilis merkezden ben ali. Merhaba web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım 13-07-2021 13:00:40

13. Ardahan merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım 15-07-2021 08:31:06

14. Gürbüz Reply

Bu konu : ” COVID istatistiklerine ilginç yaklaşım ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 90

15. Mardin dan kimler var. COVID istatistiklerine ilginç yaklaşım . merhaba arkadaşlar sayfa inan ki çok iyi, teraziye tıkladım , hatice – 491

16. Bu konu : ” COVID istatistiklerine ilginç yaklaşım ” çok güzel. Merhaba herkese web siten yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 359

17. Bu konu : ” COVID istatistiklerine ilginç yaklaşım ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi yeminle çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 449

18. Erzincan merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 25-07-2021 20:03:21

19. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten mükemmel, teşekkürler

20. elif yılmaz Reply

Çorum dan kimler var. COVID istatistiklerine ilginç yaklaşım . Merhaba herkese sayfanız ciddiyim hayran edici, tebrikler , elif yılmaz – 407

21. elif yılmaz Reply

Hatay dan kimler var. COVID istatistiklerine ilginç yaklaşım . selamun aleyküm sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 161

22. Bu konu : ” COVID istatistiklerine ilginç yaklaşım ” çok güzel. Slm sayfanız cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 175

23. Hatay merkezden ben gaye. Mrb siteniz gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım 07-08-2021 01:40:19

24. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

25. Antalya dan kimler var. COVID istatistiklerine ilginç yaklaşım . merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha güzel, sağolun , ali – 22

26. Kayseri dan kimler var. COVID istatistiklerine ilginç yaklaşım . Selamın aleyküm web siteniz inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 190

27. Bilecik merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım 17-08-2021 01:54:34

28. Tekirdağ dan kimler var. COVID istatistiklerine ilginç yaklaşım . Selam herkese sayfan inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Aylin – 318

29. Antalya merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşım ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2021 20:29:37

30. Merhabalar paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım

31. Aksaray merkezden ben banu. Merhaba web siteniz inanki güzel, face de paylaştım 28-08-2021 14:23:45

32. Bu konu : ” COVID istatistiklerine ilginç yaklaşım ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden mükemmel, tebrikler , Gürbüz – 497

33. Merhabalar web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

34. Bayburt dan kimler var. COVID istatistiklerine ilginç yaklaşım . Selam paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, tebrikler , Gürbüz – 245

35. Mardin merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, saolun 15-09-2021 16:16:36

36. selamun aleyküm sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

37. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım

Write A Comment