İnsanlarla tartışmak için daha fazla bilgi edinmek için Covid vakaları hakkında biraz kişisel araştırma yapmak istedim. Bildirilen vakaları ve ciddiyet derecesini, ölümlerini, aşılı ve aşısız vakaları, etkilenen yaş gruplarını, cinsiyetlerini vb. öğrenmek istedim. Ama bu bilgiyi bulamıyorum? Sadece taraflı gazetecilik buluyorum. Hatta bazı yerlerin aşılı kişilerin dahil olduğu vakaları bildirmek zorunda olmadığını söyleyen makaleler bile buldum sanırım?! Herhangi biri yasal kaynaklar sağlayabilirse minnettar olurum! (İş arkadaşlarım her zaman MSM’nin söylediklerini tekrarlıyor ve ben gerçeği bilmek istiyorum)

49 Comments

1. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Osmaniye dan kimler var. Covid istatistiklerini/gerçeklerini nerede bulabilirim? . merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun , banu – 100

3. Bu konu : ” Covid istatistiklerini/gerçeklerini nerede bulabilirim? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 412

4. Bu konu : ” Covid istatistiklerini/gerçeklerini nerede bulabilirim? ” çok güzel. Slm sayfanız gerçekten güzel, linkedinde paylaştım , memo – 446

5. elif yılmaz Reply

Kırklareli dan kimler var. Covid istatistiklerini/gerçeklerini nerede bulabilirim? . Selam herkese sayfan süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 223

6. Slm sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

7. Ordu dan kimler var. Covid istatistiklerini/gerçeklerini nerede bulabilirim? . Selam herkese paylaşım gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 250

8. Gürbüz Reply

Bolu merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımın vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 12-08-2021 13:20:01

9. Selamlar siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

10. Merhabalar sayfa gerçekten hayran edici, teşekkürler

11. Sivas dan kimler var. Covid istatistiklerini/gerçeklerini nerede bulabilirim? . Merhaba web sitesi valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 400

12. Adıyaman dan kimler var. Covid istatistiklerini/gerçeklerini nerede bulabilirim? . Mrb siteniz harbiden mükemmel, teşekkürler , mehmet – 203

13. Karabük dan kimler var. Covid istatistiklerini/gerçeklerini nerede bulabilirim? . Mrb web siten harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , gaye – 279

14. Trabzon merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 12-08-2021 13:48:41

15. Uşak dan kimler var. Covid istatistiklerini/gerçeklerini nerede bulabilirim? . merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden hayran bıraktı, sağolun , hatice – 319

16. Şanlıurfa merkezden ben emin. Selam herkese sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler 12-08-2021 13:52:31

17. Bu konu : ” Covid istatistiklerini/gerçeklerini nerede bulabilirim? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , mehmet – 109

18. Rize merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 12-08-2021 13:58:50

19. elif yılmaz Reply

Niğde merkezden ben elif yılmaz. Mrb siten ciddiyim çok iyi, saolun 12-08-2021 14:00:21

20. Artvin merkezden ben Aylin. Mrb sayfa inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 12-08-2021 14:00:24

21. İstanbul dan kimler var. Covid istatistiklerini/gerçeklerini nerede bulabilirim? . Selamın aleyküm web sitesi harbiden dikkatimi çekti, saolun , Emine – 23

22. Bu konu : ” Covid istatistiklerini/gerçeklerini nerede bulabilirim? ” çok güzel. Selam paylaşım yeminle güzel, şukuladım , ahmet – 31

23. Bu konu : ” Covid istatistiklerini/gerçeklerini nerede bulabilirim? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz çok iyi, şukuladım , ziya – 43

24. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden hayran bıraktı, face de paylaştım

25. Antalya dan kimler var. Covid istatistiklerini/gerçeklerini nerede bulabilirim? . Selamın aleyküm sayfan inan ki iyi, teraziye tıkladım , emin – 225

26. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha iyi, face de paylaştım

27. Bu konu : ” Covid istatistiklerini/gerçeklerini nerede bulabilirim? ” çok güzel. Merhaba sayfa süper ötesi güzel, face de paylaştım , ahmet – 81

28. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web siten inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

29. Selamın aleyküm siten inanki hayran bıraktı, teşekkürler

30. Gürbüz Reply

Merhaba herkese sayfanız gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım

31. Gümüşhane merkezden ben . selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım 14-08-2021 22:56:58

32. Ordu merkezden ben mehmet. Selam web sitesi harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 16-08-2021 00:04:44

33. Artvin merkezden ben . merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden güzel, facebookta paylaştım 17-08-2021 13:39:10

34. Muğla merkezden ben banu. Mrb web sitesi inan ki hayran bıraktı, teşekkürler 18-08-2021 22:21:19

35. elif yılmaz Reply

Merhabalar web sitesi valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

36. Iğdır dan kimler var. Covid istatistiklerini/gerçeklerini nerede bulabilirim? . Selam paylaşımınız süper ötesi güzel, teşekkürler , doruk – 57

37. Bu konu : ” Covid istatistiklerini/gerçeklerini nerede bulabilirim? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi gerçekten çok güzel, şukuladım , memo – 460

38. Balıkesir merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siten ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım 29-08-2021 05:07:15

39. Giresun dan kimler var. Covid istatistiklerini/gerçeklerini nerede bulabilirim? . Selam herkese paylaşımın vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 126

40. Bu konu : ” Covid istatistiklerini/gerçeklerini nerede bulabilirim? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım , Emine – 77

41. Osmaniye merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 05-09-2021 06:17:49

42. Adıyaman merkezden ben mehmet. Mrb sayfan gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 06-09-2021 07:02:34

43. Kastamonu merkezden ben emin. Selam herkese siten inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım 07-09-2021 05:37:55

44. Malatya merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşım valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 14-09-2021 06:19:38

45. Gaziantep merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşımın valla hayran edici, saolun 23-09-2021 20:05:17

46. selamun aleyküm sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun

47. Karabük merkezden ben memo. Mrb web sitesi inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 26-09-2021 12:59:08

Write A Comment