Gavin Newsom geçen yıl Eylül ayında bir yasa tasarısı imzaladı. Temelde bir işletme sahibiyim ve çalışanlarıma covid semptomlarına sahip olduklarını hissediyorlarsa 2 haftalık ücretli izin aldıklarını söylemem gerekiyor. İşe aldığım insanlar tarafından herhangi bir işin yapılacağı bir işi yürütmek istemiyorum, eğer aniden covid ile hastalandıklarını düşünürlerse, onları yalan söylemek zorunda kalırım.

Sadece semptomlara sahip olduklarını düşünüyorlarsa, covid ile hasta olduklarını kanıtlamaları bile gerekmeyecek. Yani temelde çalışanlarıma covid’den rahatsız olurlarsa 2 haftalık ücretli izin alacaklarını söyleyeceğim. Çalışanlarımı nasıl dürüst tutmalıyım?

Ve bir alkolik tutarsam ve takılırsa, covid diyebilir ve 2 haftalık ücretli bir mola verebilir. Eğer covid’in sadece işletmeleri kapatmaya ve dünyayı yok etmeye çalıştığını düşünüyorsanız, şimdi hala faaliyette olan işletmelere saldırıyor. COVID’in bu dünyaya verdiği tek gerçek zarar ekonomiyi yok etmek.

Author

35 Comments

1. Selamlar paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, saolun

2. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

3. Muğla dan kimler var. Covid, Kaliforniya’da gelişiyor . Selamın aleyküm web siteniz vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 475

4. Bu konu : ” Covid, Kaliforniya’da gelişiyor ” çok güzel. Selam herkese sayfanız inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , mehmet – 447

5. Bu konu : ” Covid, Kaliforniya’da gelişiyor ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 498

6. Bu konu : ” Covid, Kaliforniya’da gelişiyor ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , emin – 176

7. Ağrı merkezden ben doruk. selamun aleyküm siten vallaha billaha mükemmel, sağolun 14-03-2021 00:39:43

8. Aksaray merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım 18-03-2021 10:09:03

9. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

10. Merhabalar sayfanız inan ki hayran bıraktı, şukuladım

11. Bu konu : ” Covid, Kaliforniya’da gelişiyor ” çok güzel. Merhaba web siteniz süper ötesi iyi, tebrikler , Emine – 216

12. Karabük dan kimler var. Covid, Kaliforniya’da gelişiyor . selamun aleyküm siten cidden dikkatimi çekti, teşekkürler , Emine – 361

13. Bu konu : ” Covid, Kaliforniya’da gelişiyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım , gaye – 427

14. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Covid, Kaliforniya’da gelişiyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 211

15. elif yılmaz Reply

Uşak dan kimler var. Covid, Kaliforniya’da gelişiyor . Merhaba herkese web siten valla güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 179

16. Mrb sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

17. Ardahan dan kimler var. Covid, Kaliforniya’da gelişiyor . selamun aleyküm web siten valla çok iyi, linkedinde paylaştım , ziya – 232

18. Selam web siteniz inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım

19. Kars merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 07-06-2021 10:01:58

20. Osmaniye dan kimler var. Covid, Kaliforniya’da gelişiyor . Merhabalar siten inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 147

21. Bu konu : ” Covid, Kaliforniya’da gelişiyor ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi mükemmel, sağolun , ahmet – 457

22. Bu konu : ” Covid, Kaliforniya’da gelişiyor ” çok güzel. Merhaba paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 144

23. Selam herkese paylaşım vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım

24. Bu konu : ” Covid, Kaliforniya’da gelişiyor ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi valla hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 97

25. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi iyi, twitter da paylaştım

26. İzmir dan kimler var. Covid, Kaliforniya’da gelişiyor . Merhabalar bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 328

27. Aksaray merkezden ben memo. selam arkadaşlar bu web sitesi valla çok güzel, teraziye tıkladım 10-07-2021 07:51:49

28. Elazığ dan kimler var. Covid, Kaliforniya’da gelişiyor . Merhaba bu web sitesi inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 3

29. Malatya merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki mükemmel, twitter da paylaştım 15-07-2021 12:31:00

30. Kütahya merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız valla dikkat çekici, facebookta paylaştım 17-07-2021 17:18:11

31. Gümüşhane merkezden ben ali. Selamlar paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 19-07-2021 22:13:13

32. Manisa dan kimler var. Covid, Kaliforniya’da gelişiyor . Merhaba sayfan harbiden güzel, şukuladım , ziya – 312

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link