Gavin Newsom geçen yıl Eylül ayında bir yasa tasarısı imzaladı. Temelde bir işletme sahibiyim ve çalışanlarıma covid semptomlarına sahip olduklarını hissediyorlarsa 2 haftalık ücretli izin aldıklarını söylemem gerekiyor. İşe aldığım insanlar tarafından herhangi bir işin yapılacağı bir işi yürütmek istemiyorum, eğer aniden covid ile hastalandıklarını düşünürlerse, onları yalan söylemek zorunda kalırım.

Sadece semptomlara sahip olduklarını düşünüyorlarsa, covid ile hasta olduklarını kanıtlamaları bile gerekmeyecek. Yani temelde çalışanlarıma covid’den rahatsız olurlarsa 2 haftalık ücretli izin alacaklarını söyleyeceğim. Çalışanlarımı nasıl dürüst tutmalıyım?

Ve bir alkolik tutarsam ve takılırsa, covid diyebilir ve 2 haftalık ücretli bir mola verebilir. Eğer covid’in sadece işletmeleri kapatmaya ve dünyayı yok etmeye çalıştığını düşünüyorsanız, şimdi hala faaliyette olan işletmelere saldırıyor. COVID’in bu dünyaya verdiği tek gerçek zarar ekonomiyi yok etmek.

Author

13 Comments

1. Selamlar paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, saolun

2. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

3. Muğla dan kimler var. Covid, Kaliforniya’da gelişiyor . Selamın aleyküm web siteniz vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 475

4. Bu konu : ” Covid, Kaliforniya’da gelişiyor ” çok güzel. Selam herkese sayfanız inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , mehmet – 447

5. Bu konu : ” Covid, Kaliforniya’da gelişiyor ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 498

6. Bu konu : ” Covid, Kaliforniya’da gelişiyor ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , emin – 176

7. Ağrı merkezden ben doruk. selamun aleyküm siten vallaha billaha mükemmel, sağolun 14-03-2021 00:39:43

8. Aksaray merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım 18-03-2021 10:09:03

9. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

10. Bu konu : ” Covid, Kaliforniya’da gelişiyor ” çok güzel. Merhaba web siteniz süper ötesi iyi, tebrikler , Emine – 216

11. Karabük dan kimler var. Covid, Kaliforniya’da gelişiyor . selamun aleyküm siten cidden dikkatimi çekti, teşekkürler , Emine – 361

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link