Herkes para makinesinin dönmeye devam etmesi için covid’i küçümsemek için bir komplo olduğunu biliyor, ama gerçekten delta gerçeğine uyanmanın zamanı geldi. OG türünün virüsünün bin katını ve tamamen ezici aşıları ve sağlıklı bağışıklık sistemlerini ortaya koyuyor. İnsanlar, OG suşu ile enfekte olmak için geçen 10 dakikaya kıyasla sadece 1 dakika maruz kaldıktan sonra enfekte oluyorlar. Bu, 7-11’de sırada beklemek bile size virüs bulaştırabileceği anlamına gelir.

Evde kalma veya dışarıda kalma zamanı. Kapitalistin, Rus ya da İngiliz, sizi top yemi olarak kullanmasına izin vermeyin.

51 Comments

1. elif yılmaz Reply

Kocaeli dan kimler var. Covid kesinlikle patlıyor. Özellikle körfez kıyısı boyunca. Hastaneler kapasite ve . Merhaba paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 107

2. Kırklareli merkezden ben . merhaba arkadaşlar paylaşımın valla dikkat çekici, sağolun 07-08-2021 13:42:56

3. Selam sayfa süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım

4. Bu konu : ” Covid kesinlikle patlıyor. Özellikle körfez kıyısı boyunca. Hastaneler kapasite ve ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inanki çok hoşuma gitti, tebrikler , emin – 414

5. Sinop dan kimler var. Covid kesinlikle patlıyor. Özellikle körfez kıyısı boyunca. Hastaneler kapasite ve . Merhaba paylaşımınız inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım , emin – 11

6. Aksaray dan kimler var. Covid kesinlikle patlıyor. Özellikle körfez kıyısı boyunca. Hastaneler kapasite ve . Slm paylaşım vallaha billaha güzel, tebrikler , ali – 97

7. Gaziantep dan kimler var. Covid kesinlikle patlıyor. Özellikle körfez kıyısı boyunca. Hastaneler kapasite ve . selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 145

8. Trabzon merkezden ben ziya. Selamlar sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, sağolun 07-08-2021 13:52:43

9. Kahramanmaraş dan kimler var. Covid kesinlikle patlıyor. Özellikle körfez kıyısı boyunca. Hastaneler kapasite ve . selam arkadaşlar sayfan inanılmaz iyi, tebrikler , memo – 180

10. Zonguldak dan kimler var. Covid kesinlikle patlıyor. Özellikle körfez kıyısı boyunca. Hastaneler kapasite ve . Selamın aleyküm paylaşımın yeminle çok güzel, sağolun , emin – 12

11. Elazığ dan kimler var. Covid kesinlikle patlıyor. Özellikle körfez kıyısı boyunca. Hastaneler kapasite ve . Mrb sayfan valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 390

12. Bu konu : ” Covid kesinlikle patlıyor. Özellikle körfez kıyısı boyunca. Hastaneler kapasite ve ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi cidden çok iyi, sağolun , banu – 280

13. Bu konu : ” Covid kesinlikle patlıyor. Özellikle körfez kıyısı boyunca. Hastaneler kapasite ve ” çok güzel. Mrb paylaşımınız gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım , banu – 357

14. Mersin dan kimler var. Covid kesinlikle patlıyor. Özellikle körfez kıyısı boyunca. Hastaneler kapasite ve . merhaba arkadaşlar web siten cidden dikkatimi çekti, sağolun , banu – 407

15. Rize dan kimler var. Covid kesinlikle patlıyor. Özellikle körfez kıyısı boyunca. Hastaneler kapasite ve . Merhabalar bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler , emin – 130

16. Bursa dan kimler var. Covid kesinlikle patlıyor. Özellikle körfez kıyısı boyunca. Hastaneler kapasite ve . selamun aleyküm web siteniz inanki güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 305

17. Selamın aleyküm siten cidden çok güzel, face de paylaştım

18. Bu konu : ” Covid kesinlikle patlıyor. Özellikle körfez kıyısı boyunca. Hastaneler kapasite ve ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız süper ötesi mükemmel, tebrikler , ziya – 67

19. Bu konu : ” Covid kesinlikle patlıyor. Özellikle körfez kıyısı boyunca. Hastaneler kapasite ve ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 84

20. Hatay merkezden ben ahmet. Selamlar siteniz süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım 07-08-2021 14:17:42

21. Bartın dan kimler var. Covid kesinlikle patlıyor. Özellikle körfez kıyısı boyunca. Hastaneler kapasite ve . selamun aleyküm sayfa yeminle çok iyi, şukuladım , ahmet – 324

22. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Covid kesinlikle patlıyor. Özellikle körfez kıyısı boyunca. Hastaneler kapasite ve ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım , Gürbüz – 394

23. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Covid kesinlikle patlıyor. Özellikle körfez kıyısı boyunca. Hastaneler kapasite ve ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 499

24. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Covid kesinlikle patlıyor. Özellikle körfez kıyısı boyunca. Hastaneler kapasite ve ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten vallaha güzel, tebrikler , Gürbüz – 443

25. Merhaba herkese sayfan süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım

26. Bu konu : ” Covid kesinlikle patlıyor. Özellikle körfez kıyısı boyunca. Hastaneler kapasite ve ” çok güzel. Merhaba sayfan ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım , memo – 276

27. Sivas merkezden ben ali. Merhaba herkese web siten inan ki hoşuma gitti, saolun 07-08-2021 18:48:50

28. Bursa merkezden ben ali. Mrb bu web sitesi ciddiyim çok iyi, sağolun 07-08-2021 19:33:19

29. Bu konu : ” Covid kesinlikle patlıyor. Özellikle körfez kıyısı boyunca. Hastaneler kapasite ve ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız gerçekten güzel, face de paylaştım , Emine – 151

30. Slm sayfa gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

31. Çankırı dan kimler var. Covid kesinlikle patlıyor. Özellikle körfez kıyısı boyunca. Hastaneler kapasite ve . selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler , hatice – 274

32. Gürbüz Reply

Elazığ dan kimler var. Covid kesinlikle patlıyor. Özellikle körfez kıyısı boyunca. Hastaneler kapasite ve . Merhaba web siteniz cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 265

33. Bu konu : ” Covid kesinlikle patlıyor. Özellikle körfez kıyısı boyunca. Hastaneler kapasite ve ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten valla güzel, linkedinde paylaştım , memo – 441

34. Selam herkese web siten vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

35. Bu konu : ” Covid kesinlikle patlıyor. Özellikle körfez kıyısı boyunca. Hastaneler kapasite ve ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Hasan – 187

36. Kayseri dan kimler var. Covid kesinlikle patlıyor. Özellikle körfez kıyısı boyunca. Hastaneler kapasite ve . Merhaba web siteniz valla iyi, sağolun , emin – 435

37. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha dikkat çekici, sağolun

38. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha güzel, face de paylaştım

39. selamun aleyküm web siteniz vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım

40. Çankırı dan kimler var. Covid kesinlikle patlıyor. Özellikle körfez kıyısı boyunca. Hastaneler kapasite ve . Selam web siten ciddiyim güzel, twitter da paylaştım , hatice – 369

41. Merhabalar web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler

42. Ordu dan kimler var. Covid kesinlikle patlıyor. Özellikle körfez kıyısı boyunca. Hastaneler kapasite ve . selamun aleyküm siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 115

43. Kırklareli dan kimler var. Covid kesinlikle patlıyor. Özellikle körfez kıyısı boyunca. Hastaneler kapasite ve . selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 304

44. Uşak dan kimler var. Covid kesinlikle patlıyor. Özellikle körfez kıyısı boyunca. Hastaneler kapasite ve . Merhabalar web siten inanki dikkat çekici, şukuladım , emin – 294

45. Selamlar web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

46. Iğdır merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşım inanılmaz iyi, teraziye tıkladım 24-09-2021 05:55:56

47. İstanbul merkezden ben banu. Slm web siteniz gerçekten iyi, teşekkürler 24-09-2021 18:24:48

Write A Comment