Kategoriler
Genel

COVID kimin biyoterörizmle mücadele etme teknolojisine sahip olduğunu bulmak için serbest bırakıldı. WW3’ün ortasında olabiliriz

Onlar (Belki Çin?) Temelde böyle bir biyo-savaş saldırısı ile mücadele etmek için teknoloji ve kaynaklara sahip olan kimsenin rolünü almak için nispeten hafif bir virüs sürümü yayınladılar. Kimin nükleer silahı doğru olduğunu hepimiz biliyoruz. Geleceğini biliyorduk ama ne dereceye kadar değil. ABD Washington eyaletini covid için test etmesini engelledi, ancak araştırmacılar haydut gitti ve kapakları çekti.

ABD hükümeti, Kaliforniya ve Oregon ve Washington’daki tüm kimyasal izleri (aerosol panzehiri) ya da belki de tüm suları koydu. diğer dünya güçleri tarafından (Çin, İran). Her kıyıda Mercy ve Comfort gemileri vardı, çünkü serbest bırakılan panzehirin işe yarayıp yaramayacağını ya da virüsün bizi askeri bir saldırıdan uzaklaştırmak için serbest bırakılması durumunda bilmiyorduk. Askeri kasları esnetiyorduk. Donanma gemileri kilitli ve hazýr. Trump İran’ı alenen tehdit etti. FEMA ve Ulusal Muhafızlarımız vardı. Etrafta geçit töreni yapılan tüm Amerikan askeri araç konvoylarını hatırlıyor musun ?? Kasların esnemesi.

Trumps kibir, bu gizli biyo-savaşın ona kredi vermeden gerçekleşmesine izin veremez, bu yüzden onu görünmez savaşa yönlendirmeye devam ediyor. İnsanlara gerçekte neler olduğunu anlatamazlar. Bunun yerine, ülkede parlak pennies yayınlıyorlar ve burada birbirleriyle bölünmeye neden oluyorlar, bu yüzden büyük resme bakmıyoruz ve muhtemelen savaşın ortasında olduğumuzu korkmuyoruz.

Bu teoriye biraz yetenek katmak istiyorsanız, tamam … işte gidiyor.

Bill Gates, insanları aşılardan korkutmak için kendini zorluyor, bu yüzden gerçek aşıya sahip olanı bu denemeden sonra açacakları gerçek güçlü virüse almıyorlar. Hala kitle nüfusu. Kimse ona işaret edemez. Aşılar çalışır. Özellikle kötü niyetli formüle edilmişlerse tehlikeli olabilirler.

Los Angeles, bugün kimsenin su hizmetini bir yıl boyunca askıya almayacaklarını söyledi. Bilmiyorum belki mini panzehirimiz suyun içinde. Belki de o kadar güçlü değil, aynı zamanda bizi bir seferde güvende tutmak için yeterli.

Herkes derme çatma hastaneleri, askeri hastane gemilerini, Donanma filosunu, FEMA ve Ulusal Muhafızları ne kadar çabuk unutur. TRUMP’un AMERİKAN EKONOMİSİNİ biraz grip LOL’u üzerinde durduracağını düşünüyorsunuz. Akıl almaz.

“COVID kimin biyoterörizmle mücadele etme teknolojisine sahip olduğunu bulmak için serbest bırakıldı. WW3’ün ortasında olabiliriz” için 16 yanıt

Aydın merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 09-05-2020 08:57:03

Eskişehir merkezden ben ali. Merhaba paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım 14-05-2020 08:26:33

Rize merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşım valla hayran edici, saolun 14-05-2020 08:26:38

Yozgat merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki hayran bıraktı, face de paylaştım 14-05-2020 08:26:42

Giresun merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim çok iyi, şukuladım 14-05-2020 08:26:46

Hakkari merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 14-05-2020 12:05:43

Hatay merkezden ben ali. Merhabalar web sitesi inan ki mükemmel, twitter da paylaştım 21-05-2020 00:48:37

Aksaray merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siteniz valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım 22-05-2020 00:21:57

İzmir merkezden ben gaye. Selam herkese sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım 29-05-2020 20:06:03

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir