COVID komplo soğanının katmanları

1. Hükümet bizi ölümcül bir virüsten korumak için yapması gerekeni yapıyor (tam kabul)
  2. Hükümet istatistikleri küçümsüyor ve / veya bizi ölümcül bir virüsten korumak için yeterince çaba göstermiyor (geç tepkiler, tutarsızlık ve orta düzey yetersizlik suçlamaları)
  3. Hükümetin aşırı tepkisi, tehditle bir dereceye kadar orantısızdır (yine de aşırı korumacı, ‘sert aşk’ nedeniyle yapılır)
  4. Salgın biraz abartıldı, ancak motivasyonları belirsiz (gerekli olmadıkça bunu neden yaptılar? Anlatıdaki resmi yanlış adımlar ve siyasi çıkar çatışmaları konusunda MSM’nin bazı farkındalığı)

Şimdi soğanın ortasına doğru ilerliyor, hükümetlere daha az vurgu yapıyor ve gerçek komplo bölgesine …

5) Salgın büyük ölçüde manipüle edilmiş ve abartılmış, bir dereceye kadar ön bilgi muhtemelen DSÖ ve aşı ortakları ve sponsorları tarafından yönlendirilmiştir (Bill Gates’in dokunaçlarının farkında olma)

6) Her şey, çok net bir gündemle (fırsatçı totalitarizmin yükselişi ve kurumsal vurgunculuğun yükselişi) bütün kumaştan yapılmış bir aldatmaca.

7) Her şey, çok net bir gündemle bütün kumaştan yapılmış bir aldatmacadır (Olay 201 farkındalığı, uzun süredir planlanan totalitarizmin yükselişi ve kurumsal vurgunculuk)

8) Her şey bir aldatmaca ve 2020’deki her şey bir anlam ifade etmeye başlıyor (COVID, ırkçılık, iklim değişikliği, hepsi BM Gündemi 21/2030 ve cemaatçilik ile bağlantılı)

Her katmanı soydukça politik güven azalır, kafa karışıklığı yalnızca orta aşamalarda yaşanır.

Herhangi bir katmanı fazla basitleştirdim, yanlış tanımladım ve / veya atladım mı? COVID komplo spektrumunda neredesiniz?

… secretymology tarafından gönderildi
[comments]

“COVID komplo soğanının katmanları” üzerine 50 yorum

1. Artvin merkezden ben Emine. Selam web sitesi yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 18-10-2020 16:00:29

2. Kütahya dan kimler var. COVID komplo soğanının katmanları . Merhaba siteniz valla güzel, face de paylaştım , ali – 433

3. Bu konu : ” COVID komplo soğanının katmanları ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inanki dikkat çekici, sağolun , Hasan – 411

4. Şırnak merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden iyi, teraziye tıkladım 18-10-2020 20:35:38

5. Bu konu : ” COVID komplo soğanının katmanları ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 101

6. Aksaray merkezden ben gaye. selamun aleyküm web sitesi gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım 19-10-2020 05:14:18

7. Bu konu : ” COVID komplo soğanının katmanları ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 233

8. Artvin dan kimler var. COVID komplo soğanının katmanları . Mrb bu web sitesi harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 221

9. Bu konu : ” COVID komplo soğanının katmanları ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan yeminle hayran bıraktı, şukuladım , Gürbüz – 347

10. Muğla merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, sağolun 20-10-2020 10:50:38

11. Osmaniye dan kimler var. COVID komplo soğanının katmanları . selamun aleyküm siteniz yeminle çok güzel, face de paylaştım , emin – 463

12. Karabük dan kimler var. COVID komplo soğanının katmanları . Merhaba herkese siten vallaha çok güzel, saolun , doruk – 496

13. Sakarya dan kimler var. COVID komplo soğanının katmanları . Merhaba sayfanız valla çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 180

14. Kilis dan kimler var. COVID komplo soğanının katmanları . selamun aleyküm web siten gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım , banu – 27

15. Kırşehir dan kimler var. COVID komplo soğanının katmanları . selamun aleyküm bu web sitesi valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 64

16. Bu konu : ” COVID komplo soğanının katmanları ” çok güzel. Selamlar siteniz ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım , emin – 389

17. Bu konu : ” COVID komplo soğanının katmanları ” çok güzel. Selamlar sayfan inanılmaz çok güzel, teşekkürler , Hasan – 416

18. Denizli merkezden ben emin. Merhaba herkese siten ciddiyim hayran edici, face de paylaştım 27-10-2020 09:19:21

19. Karabük dan kimler var. COVID komplo soğanının katmanları . Merhaba herkese paylaşım inan ki çok iyi, face de paylaştım , Emine – 170

20. Adıyaman dan kimler var. COVID komplo soğanının katmanları . Merhaba herkese siteniz inanılmaz güzel, facebookta paylaştım , emin – 276

21. Kilis merkezden ben ali. Slm sayfan vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 23-11-2020 21:24:04

22. Bu konu : ” COVID komplo soğanının katmanları ” çok güzel. Selamlar web siten süper ötesi mükemmel, tebrikler , hatice – 198

23. Bursa dan kimler var. COVID komplo soğanının katmanları . selamun aleyküm web siten inan ki hayran edici, saolun , ziya – 127

24. Bu konu : ” COVID komplo soğanının katmanları ” çok güzel. Merhabalar siten vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 26

25. Bu konu : ” COVID komplo soğanının katmanları ” çok güzel. Merhabalar siten valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , mehmet – 369

26. Bu konu : ” COVID komplo soğanının katmanları ” çok güzel. Selam web sitesi inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 404

27. Tunceli dan kimler var. COVID komplo soğanının katmanları . Merhaba bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, tebrikler , memo – 344

28. Bu konu : ” COVID komplo soğanının katmanları ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Emine – 354

29. Hakkari dan kimler var. COVID komplo soğanının katmanları . Mrb siten gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım , Emine – 186

30. Tokat dan kimler var. COVID komplo soğanının katmanları . Merhabalar sayfa valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 276

31. Bu konu : ” COVID komplo soğanının katmanları ” çok güzel. Merhabalar siten vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 81

32. Ankara dan kimler var. COVID komplo soğanının katmanları . selam arkadaşlar web siten inanki dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 180

33. Amasya merkezden ben Emine. Merhaba herkese siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 10-01-2021 07:11:11

34. Bu konu : ” COVID komplo soğanının katmanları ” çok güzel. Slm siten valla hayran bıraktı, tebrikler , Emine – 100

35. Iğdır dan kimler var. COVID komplo soğanının katmanları . Merhaba sayfanız inanki çok iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 329

36. Bu konu : ” COVID komplo soğanının katmanları ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi cidden hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 346

37. Sinop merkezden ben Hasan. Selam herkese siteniz yeminle iyi, twitter da paylaştım 03-02-2021 06:56:33

38. Kocaeli merkezden ben ali. Selam paylaşım valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 08-02-2021 12:09:10

39. Bu konu : ” COVID komplo soğanının katmanları ” çok güzel. Selamlar siten gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 422

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link