COVID komplo soğanının katmanları

1. Hükümet bizi ölümcül bir virüsten korumak için yapması gerekeni yapıyor (tam kabul)
  2. Hükümet istatistikleri küçümsüyor ve / veya bizi ölümcül bir virüsten korumak için yeterince çaba göstermiyor (geç tepkiler, tutarsızlık ve orta düzey yetersizlik suçlamaları)
  3. Hükümetin aşırı tepkisi, tehditle bir dereceye kadar orantısızdır (yine de aşırı korumacı, ‘sert aşk’ nedeniyle yapılır)
  4. Salgın biraz abartıldı, ancak motivasyonları belirsiz (gerekli olmadıkça bunu neden yaptılar? Anlatıdaki resmi yanlış adımlar ve siyasi çıkar çatışmaları konusunda MSM’nin bazı farkındalığı)

Şimdi soğanın ortasına doğru ilerliyor, hükümetlere daha az vurgu yapıyor ve gerçek komplo bölgesine …

5) Salgın büyük ölçüde manipüle edilmiş ve abartılmış, bir dereceye kadar ön bilgi muhtemelen DSÖ ve aşı ortakları ve sponsorları tarafından yönlendirilmiştir (Bill Gates’in dokunaçlarının farkında olma)

6) Her şey, çok net bir gündemle (fırsatçı totalitarizmin yükselişi ve kurumsal vurgunculuğun yükselişi) bütün kumaştan yapılmış bir aldatmaca.

7) Her şey, çok net bir gündemle bütün kumaştan yapılmış bir aldatmacadır (Olay 201 farkındalığı, uzun süredir planlanan totalitarizmin yükselişi ve kurumsal vurgunculuk)

8) Her şey bir aldatmaca ve 2020’deki her şey bir anlam ifade etmeye başlıyor (COVID, ırkçılık, iklim değişikliği, hepsi BM Gündemi 21/2030 ve cemaatçilik ile bağlantılı)

Her katmanı soydukça politik güven azalır, kafa karışıklığı yalnızca orta aşamalarda yaşanır.

Herhangi bir katmanı fazla basitleştirdim, yanlış tanımladım ve / veya atladım mı? COVID komplo spektrumunda neredesiniz?

… secretymology tarafından gönderildi
[comments]

“COVID komplo soğanının katmanları” üzerine 13 yorum

1. Artvin merkezden ben Emine. Selam web sitesi yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 18-10-2020 16:00:29

2. Kütahya dan kimler var. COVID komplo soğanının katmanları . Merhaba siteniz valla güzel, face de paylaştım , ali – 433

3. Bu konu : ” COVID komplo soğanının katmanları ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inanki dikkat çekici, sağolun , Hasan – 411

4. Şırnak merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden iyi, teraziye tıkladım 18-10-2020 20:35:38

5. Bu konu : ” COVID komplo soğanının katmanları ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 101

6. Aksaray merkezden ben gaye. selamun aleyküm web sitesi gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım 19-10-2020 05:14:18

7. Bu konu : ” COVID komplo soğanının katmanları ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 233

8. Artvin dan kimler var. COVID komplo soğanının katmanları . Mrb bu web sitesi harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 221

9. Bu konu : ” COVID komplo soğanının katmanları ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan yeminle hayran bıraktı, şukuladım , Gürbüz – 347

10. Muğla merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, sağolun 20-10-2020 10:50:38

Yorum yapın