ÇKP’nin, COVID karşıtı komplo teorilerinden lanet olasıca sörf yapmaktan büyük fayda sağlayacağı mantıklıdır, bu şimdiye kadar gördüğüm kadar bariz bir psyop ve şaşırtıcı derecede etkili çünkü insanlar bu durumda olmaktan hoşlanmıyor bu yüzden kendilerini uçurumdan koşan aptallar yerine bir tür kahraman özgürlük savaşçısı olarak görmeyi tercih ederler. ÇKP bu boku etkili bir şekilde damgaladı, sonra diğer ülkelerin çabalarını sabote etti çünkü Batı sakatlandığında Tayvan ve Hong Kong’u ele geçirebilirler.

Author

64 Comments

1. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki çok güzel, tebrikler

2. Gürbüz Reply

Selam herkese sayfa gerçekten iyi, twitter da paylaştım

3. Nevşehir merkezden ben ali. Selamlar bu web sitesi harbiden güzel, saolun 25-09-2020 03:55:32

4. elif yılmaz Reply

Mrb siteniz inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım

5. Kırşehir merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siten cidden hayran edici, teraziye tıkladım 27-09-2020 02:55:23

6. Selamlar paylaşım ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım

7. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok iyi, şukuladım

8. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler

9. Edirne merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar web siteniz yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 16-10-2020 04:29:39

10. Bu konu : ” COVID komplo teorilerinin kesinlikle doğal olduğunu düşünmüyorum ” çok güzel. Selam herkese sayfan yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 439

11. Sivas merkezden ben banu. Mrb siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 20-10-2020 16:48:27

12. Erzurum dan kimler var. COVID komplo teorilerinin kesinlikle doğal olduğunu düşünmüyorum . merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 381

13. elif yılmaz Reply

Ardahan merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 26-10-2020 04:40:25

14. Trabzon merkezden ben ziya. Slm paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım 26-10-2020 15:57:37

15. Bu konu : ” COVID komplo teorilerinin kesinlikle doğal olduğunu düşünmüyorum ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 167

16. Bu konu : ” COVID komplo teorilerinin kesinlikle doğal olduğunu düşünmüyorum ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 396

17. Bu konu : ” COVID komplo teorilerinin kesinlikle doğal olduğunu düşünmüyorum ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ziya – 119

18. Gürbüz Reply

Selam sayfan gerçekten çok iyi, face de paylaştım

19. Iğdır merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 18-11-2020 08:50:45

20. Kayseri dan kimler var. COVID komplo teorilerinin kesinlikle doğal olduğunu düşünmüyorum . Mrb sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 253

21. Edirne dan kimler var. COVID komplo teorilerinin kesinlikle doğal olduğunu düşünmüyorum . Mrb paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 209

22. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Bu konu : ” COVID komplo teorilerinin kesinlikle doğal olduğunu düşünmüyorum ” çok güzel. Merhaba paylaşımın gerçekten iyi, face de paylaştım , ahmet – 119

24. Mrb web siten gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım

25. Bayburt dan kimler var. COVID komplo teorilerinin kesinlikle doğal olduğunu düşünmüyorum . selam arkadaşlar paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 208

26. Bu konu : ” COVID komplo teorilerinin kesinlikle doğal olduğunu düşünmüyorum ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 497

27. Bu konu : ” COVID komplo teorilerinin kesinlikle doğal olduğunu düşünmüyorum ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 445

28. Mersin merkezden ben emin. Slm sayfanız vallaha billaha hayran edici, şukuladım 25-12-2020 13:16:38

29. Bu konu : ” COVID komplo teorilerinin kesinlikle doğal olduğunu düşünmüyorum ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 441

30. Konya dan kimler var. COVID komplo teorilerinin kesinlikle doğal olduğunu düşünmüyorum . selam arkadaşlar sayfa inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 389

31. Merhaba bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler

32. Bu konu : ” COVID komplo teorilerinin kesinlikle doğal olduğunu düşünmüyorum ” çok güzel. Selam bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 374

33. Selam bu web sitesi cidden hoşuma gitti, şukuladım

34. Bitlis dan kimler var. COVID komplo teorilerinin kesinlikle doğal olduğunu düşünmüyorum . Selamın aleyküm web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , – 73

35. Gürbüz Reply

Bu konu : ” COVID komplo teorilerinin kesinlikle doğal olduğunu düşünmüyorum ” çok güzel. selamun aleyküm web siten ciddiyim çok iyi, tebrikler , Gürbüz – 194

36. Bu konu : ” COVID komplo teorilerinin kesinlikle doğal olduğunu düşünmüyorum ” çok güzel. Selam herkese web sitesi vallaha mükemmel, teraziye tıkladım , Hasan – 298

37. Selamın aleyküm siteniz vallaha mükemmel, facebookta paylaştım

38. Nevşehir merkezden ben doruk. Merhaba herkese web siten gerçekten güzel, face de paylaştım 07-02-2021 17:45:37

39. Merhabalar sayfa süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

40. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese siten harbiden çok iyi, tebrikler

41. Merhaba herkese web siteniz inanki hayran edici, face de paylaştım

42. Adana dan kimler var. COVID komplo teorilerinin kesinlikle doğal olduğunu düşünmüyorum . Merhaba herkese paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, şukuladım , emin – 76

43. Kırıkkale merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım 04-03-2021 06:56:20

44. Merhaba herkese web siten cidden mükemmel, sağolun

45. Merhabalar paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım

46. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

47. Karaman dan kimler var. COVID komplo teorilerinin kesinlikle doğal olduğunu düşünmüyorum . Merhabalar siten gerçekten çok iyi, face de paylaştım , memo – 422

48. Bu konu : ” COVID komplo teorilerinin kesinlikle doğal olduğunu düşünmüyorum ” çok güzel. Selam siteniz ciddiyim çok güzel, saolun , hatice – 263

49. Bu konu : ” COVID komplo teorilerinin kesinlikle doğal olduğunu düşünmüyorum ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inan ki çok güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 263

50. Selamlar paylaşımınız harbiden güzel, linkedinde paylaştım

51. elif yılmaz Reply

Osmaniye dan kimler var. COVID komplo teorilerinin kesinlikle doğal olduğunu düşünmüyorum . Merhabalar siteniz yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 39

52. Hakkari merkezden ben hatice. Selam herkese sayfanız inan ki çok güzel, face de paylaştım 07-05-2021 03:16:27

53. Ankara merkezden ben Hasan. Selam herkese paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, teşekkürler 09-05-2021 01:01:34

54. Bilecik dan kimler var. COVID komplo teorilerinin kesinlikle doğal olduğunu düşünmüyorum . Selamın aleyküm siten süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 439

55. Bu konu : ” COVID komplo teorilerinin kesinlikle doğal olduğunu düşünmüyorum ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım , gaye – 72

56. Bu konu : ” COVID komplo teorilerinin kesinlikle doğal olduğunu düşünmüyorum ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inanki çok iyi, face de paylaştım , ahmet – 64

57. Çankırı merkezden ben emin. Merhabalar paylaşım inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım 01-06-2021 20:29:09

58. Kilis dan kimler var. COVID komplo teorilerinin kesinlikle doğal olduğunu düşünmüyorum . Mrb web sitesi inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 310

59. Bu konu : ” COVID komplo teorilerinin kesinlikle doğal olduğunu düşünmüyorum ” çok güzel. Mrb sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 262

60. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz iyi, face de paylaştım

61. Bu konu : ” COVID komplo teorilerinin kesinlikle doğal olduğunu düşünmüyorum ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 437

62. Bu konu : ” COVID komplo teorilerinin kesinlikle doğal olduğunu düşünmüyorum ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 47

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link