COVID komplo teorilerinin kesinlikle doğal olduğunu düşünmüyorum

ÇKP’nin, COVID karşıtı komplo teorilerinden lanet olasıca sörf yapmaktan büyük fayda sağlayacağı mantıklıdır, bu şimdiye kadar gördüğüm kadar bariz bir psyop ve şaşırtıcı derecede etkili çünkü insanlar bu durumda olmaktan hoşlanmıyor bu yüzden kendilerini uçurumdan koşan aptallar yerine bir tür kahraman özgürlük savaşçısı olarak görmeyi tercih ederler. ÇKP bu boku etkili bir şekilde damgaladı, sonra diğer ülkelerin çabalarını sabote etti çünkü Batı sakatlandığında Tayvan ve Hong Kong’u ele geçirebilirler.

“COVID komplo teorilerinin kesinlikle doğal olduğunu düşünmüyorum” üzerine 41 yorum

1. Kırşehir merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siten cidden hayran edici, teraziye tıkladım 27-09-2020 02:55:23

2. Edirne merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar web siteniz yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 16-10-2020 04:29:39

3. Bu konu : ” COVID komplo teorilerinin kesinlikle doğal olduğunu düşünmüyorum ” çok güzel. Selam herkese sayfan yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 439

4. Sivas merkezden ben banu. Mrb siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 20-10-2020 16:48:27

5. Erzurum dan kimler var. COVID komplo teorilerinin kesinlikle doğal olduğunu düşünmüyorum . merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 381

6. Ardahan merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 26-10-2020 04:40:25

7. Trabzon merkezden ben ziya. Slm paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım 26-10-2020 15:57:37

8. Bu konu : ” COVID komplo teorilerinin kesinlikle doğal olduğunu düşünmüyorum ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 167

9. Bu konu : ” COVID komplo teorilerinin kesinlikle doğal olduğunu düşünmüyorum ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 396

10. Bu konu : ” COVID komplo teorilerinin kesinlikle doğal olduğunu düşünmüyorum ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ziya – 119

11. Iğdır merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 18-11-2020 08:50:45

12. Kayseri dan kimler var. COVID komplo teorilerinin kesinlikle doğal olduğunu düşünmüyorum . Mrb sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 253

13. Edirne dan kimler var. COVID komplo teorilerinin kesinlikle doğal olduğunu düşünmüyorum . Mrb paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 209

14. Bu konu : ” COVID komplo teorilerinin kesinlikle doğal olduğunu düşünmüyorum ” çok güzel. Merhaba paylaşımın gerçekten iyi, face de paylaştım , ahmet – 119

15. Bayburt dan kimler var. COVID komplo teorilerinin kesinlikle doğal olduğunu düşünmüyorum . selam arkadaşlar paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 208

16. Bu konu : ” COVID komplo teorilerinin kesinlikle doğal olduğunu düşünmüyorum ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 497

17. Bu konu : ” COVID komplo teorilerinin kesinlikle doğal olduğunu düşünmüyorum ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 445

18. Bu konu : ” COVID komplo teorilerinin kesinlikle doğal olduğunu düşünmüyorum ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 441

19. Konya dan kimler var. COVID komplo teorilerinin kesinlikle doğal olduğunu düşünmüyorum . selam arkadaşlar sayfa inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 389

20. Bu konu : ” COVID komplo teorilerinin kesinlikle doğal olduğunu düşünmüyorum ” çok güzel. Selam bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 374

21. Bitlis dan kimler var. COVID komplo teorilerinin kesinlikle doğal olduğunu düşünmüyorum . Selamın aleyküm web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , – 73

22. Bu konu : ” COVID komplo teorilerinin kesinlikle doğal olduğunu düşünmüyorum ” çok güzel. selamun aleyküm web siten ciddiyim çok iyi, tebrikler , Gürbüz – 194

23. Bu konu : ” COVID komplo teorilerinin kesinlikle doğal olduğunu düşünmüyorum ” çok güzel. Selam herkese web sitesi vallaha mükemmel, teraziye tıkladım , Hasan – 298

24. Nevşehir merkezden ben doruk. Merhaba herkese web siten gerçekten güzel, face de paylaştım 07-02-2021 17:45:37

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link