COVID komplo teorilerinin kesinlikle doğal olduğunu düşünmüyorum

ÇKP’nin, COVID karşıtı komplo teorilerinden lanet olasıca sörf yapmaktan büyük fayda sağlayacağı mantıklıdır, bu şimdiye kadar gördüğüm kadar bariz bir psyop ve şaşırtıcı derecede etkili çünkü insanlar bu durumda olmaktan hoşlanmıyor bu yüzden kendilerini uçurumdan koşan aptallar yerine bir tür kahraman özgürlük savaşçısı olarak görmeyi tercih ederler. ÇKP bu boku etkili bir şekilde damgaladı, sonra diğer ülkelerin çabalarını sabote etti çünkü Batı sakatlandığında Tayvan ve Hong Kong’u ele geçirebilirler.

“COVID komplo teorilerinin kesinlikle doğal olduğunu düşünmüyorum” üzerine 14 yorum

1. Kırşehir merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siten cidden hayran edici, teraziye tıkladım 27-09-2020 02:55:23

2. Edirne merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar web siteniz yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 16-10-2020 04:29:39

3. Bu konu : ” COVID komplo teorilerinin kesinlikle doğal olduğunu düşünmüyorum ” çok güzel. Selam herkese sayfan yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 439

4. Sivas merkezden ben banu. Mrb siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 20-10-2020 16:48:27

5. Erzurum dan kimler var. COVID komplo teorilerinin kesinlikle doğal olduğunu düşünmüyorum . merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 381

6. Ardahan merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 26-10-2020 04:40:25

Yorum yapın