2008’de lisedeyken öğretmenim ulusal borçtan bahsediyordu, 30 trilyona ulaştığımızda geri dönüşü olmadığını söylediğini hatırlıyorum. Bu çizgiyi geçmek üzereyiz ve olan biten her şeye rağmen yıllar önce o günü düşünmeden edemedim. Ya aşılar nüfusu azaltmak için kullanılıyorsa, çünkü biz çok parasızız, artık kendimizi sürdüremezsek?

Ss: ABD kırılmanın ötesinde ve ekonomisini parçalamak ve yeniden inşa etmek ya da milyonlarca işe yaramaz nefes alan kişiden kurtulmak arasında seçim yapmalı

…espressopharmer tarafından gönderildi
[comments]

19 Comments

1. Gürbüz Reply

Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 24-08-2021 22:38:17

2. Bu konu : ” COVID Komplom ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 397

3. Iğdır merkezden ben gaye. Selamlar sayfa harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 25-08-2021 02:47:02

4. elif yılmaz Reply

Mrb paylaşım valla güzel, linkedinde paylaştım

5. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım

6. elif yılmaz Reply

Siirt dan kimler var. COVID Komplom . Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 64

7. Sinop merkezden ben banu. Selam herkese sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, saolun 30-08-2021 17:58:30

8. Bu konu : ” COVID Komplom ” çok güzel. Merhaba sayfa valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 498

9. Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi iyi, facebookta paylaştım 01-09-2021 04:20:23

10. Bu konu : ” COVID Komplom ” çok güzel. Selam paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 335

11. Denizli merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siteniz inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım 05-09-2021 14:22:52

12. Bu konu : ” COVID Komplom ” çok güzel. Selamlar web siten inanılmaz dikkat çekici, sağolun , hatice – 371

13. Siirt merkezden ben Emine. Selam herkese sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 10-09-2021 08:19:14

14. Zonguldak dan kimler var. COVID Komplom . Selam herkese sayfa süper ötesi iyi, teraziye tıkladım , memo – 341

15. İstanbul merkezden ben Hasan. selamun aleyküm siteniz cidden iyi, sağolun 16-09-2021 13:50:45

16. Selamın aleyküm sayfanız yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

17. Bartın dan kimler var. COVID Komplom . Selamlar paylaşımınız yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım , memo – 26

Write A Comment