COVID Komplosu

Bir belge aldım (seçilmiş bir yetkili olarak [DELETED] Sağlık Bakanlığı), sosyal medya için konuşma noktaları, mesajlarını yaymaya yardımcı olabileceğim yollar ve hatta yazılarımda daha “ikna edici” olmama yardımcı olacak dil ipuçları sağlıyor.

Amaç, herkesin koldaki iğneye EVET demesini sağlamaktır. Bu son derece kişisel tıbbi bir karardır, herkesi kendi araştırmalarına ve riske karşı fayda analizine dayanarak kendileri için almaya teşvik ediyorum. Benim için, beni büyük ölçüde duraklatan bazı şeyler var.

1- Bu belgenin mutlaka oluşturulması gerektiğini. İyi fikirler genellikle insanları ikna etme konusunda önerilen bir dil veya ikna edici bir dilde çalışma yapma ihtiyacı gerektirmez.

2- Acil Kullanım İzni (FDA onayı değil) alan ilk şirket olan Pfizer, dolandırıcılık, aldatma, beklenmedik ciddi yan etkiler ve hatta ölüm odaklı uzun bir dava ödeme geçmişine sahiptir. Bu konuda endişelenmek beni bir “kargaşaya karşı” değil, bu ilaç şirketinin geçmişine doğru bakma hakkına sahip eleştirel bir düşünür yapıyor.

3- 2009 yılında Pfizer, Adalet Bakanlığı tarihinin EN BÜYÜK SAĞLIK HİZMETİ SAHTEKARLIK YERLEŞİMİ olan 2.3 milyar dolar ödedi. İddialar, Yanlış İddialar Yasası kapsamındaki hileli pazarlamaya dayanıyordu. Buna ek olarak, yan kuruluşları, dolandırıcılık ve aldatma nedeniyle suçu kabul etmeyi kabul etti.

https://www.justice.gov/opa/pr/justice-department-announces-largest-health-care-fraud-settlement-its-history

4- 1996 yılında Pfizer, Nijerya’daki çocuklar üzerinde yasadışı / onaylanmamış menenjit denemeleri yapmakla suçlandı. 11 kişi öldü ve çok daha fazlası sakat kaldı ve sonuç olarak Pfizer, etkilenenler için 35 milyon dolarlık bir fon oluşturarak 4 aileye 700.000 dolar ödedi.

https://www.forbes.com/forbes/2008/1208/066.html?sh=557aba7523a7

5- 2012 yılında Pfizer, Prempro’nun meme kanseri gibi yan etkilerle bağlantılı olduğu iddiasıyla 896 milyon doların üzerinde ödeme yaptı

https: //www.bloomber

İşte gerçekten ilginçleştiği yer …

Wuhan’daki Çin biyolojik laboratuvarı Glaxo’ya aittir. Şans eseri Pfizer’in sahibi olan (aşıyı üreten kişi). Bu da şans eseri Black Rock finansmanı tarafından yönetiliyor. Şans eseri, Açık Vakıf Şirketi’nin (SOROS VAKFI) mali işlerini yöneten kişi. Tesadüfen, Alman Winterthur şirketinin sahibi. Wuhan’daki Çin laboratuvarını tesadüfen kuran kişi. Yanlışlıkla Alman Allianz tarafından satın alındı. Bu arada, hissedar olarak Vanguard var. Black Rock’ın hissedarı olan. Merkez bankalarını kontrol eden ve küresel yatırım sermayesinin yaklaşık üçte birini yöneten. Bu arada, MICROSOFT’un ana hissedarı olan PFIZER’ın (mucize aşıyı satan) hissedarı olan BILL GATES’in mülkü …..

COVID-19 bir biyolojik silahtır. Bize kasıtlı olarak tedavi, önleme yöntemleri ve takviyeleri vermiyorlar çünkü gelecek aşı ile büyük para kazanıyorlar. Virüs kaptıysanız ve aşı olursanız ve sonra tekrar virüsü alırsanız, durumunuz daha kötü olacaktır çünkü virüsle savaşmaya çalışan çok fazla antikorunuz olacaktır. Aşı, virüsü önlemek anlamına gelmez, sadece semptomları derse alır. RMA virüse dahildir. Sonsuza kadar hücrenize bağlanacak gibi görünmüyor, ama kesin olarak bilmiyoruz. Ona bir katkı maddesi eklerlerse, DNA’nıza bağlanması kesinlikle mümkündür. Hidroksiklorokin ve çinko [which other doctors have said] en iyi kombinasyonlar. Hidroksiklorokinin, sıtmayı önlemek için kadınlar, çocuklar ve özellikle hamile kadınlar da dahil olmak üzere Afrika’da milyonlarca insana bunu verdiği için güvensiz olduğu bir yalan. Bu nedenle, çoğu doktorun bizim bölgemizde reçete etmeyeceği gerçeği ve Hindistan’dan sipariş edilmesi gerektiği gerçeği, size kötü bir şeylerin döndüğünü anlatmalıdır. Hidroksiklorokin kadar etkili olmayan Quercetin 500mg alabilirsin ama işe yarıyor.

Milyonların kanı Fauchi’nin ellerinde olacak ve doktor bile olmayan ancak çok tavsiye edilen bir tıbbi görüşü olan Bill Gates’in olması saçma.

Bu alandaki pek çok hekim ve doktor kendi ailesine bile bilmiyor veya konuşmaktan korkuyor.

Bu bilgi hayat kurtarabilir, umarım kaybolmaz ya da gizemli bir şekilde ortadan kaybolurum ya da paylaşım için ‘intihar’ ederim. SORUMLULUK REDDİ, SÖZLERİM DEĞİL, SADECE PAYLAŞMA

Bir kez daha, eğer bu vrKazaydı, neden “Covid 19 Dönüşüm Haritası” var? https://wickedtruths.org/en/wefs-covid-19-transformation-map-lists-goals-5g-ai-vaccination-population-control

“COVID Komplosu” üzerine 15 yorum

1. Tekirdağ dan kimler var. COVID Komplosu . Merhaba herkese sayfan yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 207

2. Bu konu : ” COVID Komplosu ” çok güzel. Selamlar paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , memo – 482

3. Bilecik dan kimler var. COVID Komplosu . Slm web siten inan ki iyi, linkedinde paylaştım , gaye – 63

4. Balıkesir merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşım harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım 31-01-2021 22:54:40

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link