Covid Komplosu

SS: MSM’nin toplumda% 99,9’luk bir hayatta kalma oranı olan bir hastalık için halka aşıladığı korkusunu anladığımdan emin değilim, özellikle de yanlış tedavi gibi daha büyük ölüm nedenleri varken. Kitlesel işten çıkarmaları haklı çıkarmak için ekonomik faaliyeti kasıtlı olarak azaltan mevcut bir paradigma kaymasına dayanan distopik geleceklerin imgeleri ile çerçevelendiğinde covid’e yanıt olarak küresel olarak koordine edilen eylemleri anlayabiliyorum.

Geleceğimizin uzak doğası, iklim değişikliği anlatımında düşünüldüğünde birçok avantaja sahiptir ….. daha az seyahat, daha az fosil yakıt tüketimi, daha az ekonomik faaliyet, bireysel öz-ölüm cezası olarak gördüğüm UBI için nihai ihtiyaç artık ekonomik olmayan kitle nüfusunun kıtlığına ve yıpranmasına yol açan kararlılık.

“Covid Komplosu” üzerine 48 yorum

1. Bu konu : ” Covid Komplosu ” çok güzel. Slm siteniz vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , emin – 347

2. Bu konu : ” Covid Komplosu ” çok güzel. Mrb sayfanız harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Emine – 145

3. Bu konu : ” Covid Komplosu ” çok güzel. Slm paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , Aylin – 149

4. Muş dan kimler var. Covid Komplosu . Slm paylaşımın cidden mükemmel, linkedinde paylaştım , emin – 158

5. Aydın merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım 16-10-2020 15:11:25

6. Bu konu : ” Covid Komplosu ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 227

7. Gaziantep dan kimler var. Covid Komplosu . Selamın aleyküm sayfa inanki hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 73

8. Balıkesir dan kimler var. Covid Komplosu . selamun aleyküm sayfa inanılmaz güzel, saolun , ali – 391

9. Tekirdağ merkezden ben Aylin. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım 16-10-2020 20:23:35

10. Bu konu : ” Covid Komplosu ” çok güzel. Mrb sayfan inanılmaz çok güzel, saolun , ahmet – 316

11. Uşak merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden güzel, tebrikler 19-10-2020 05:14:49

12. Tunceli dan kimler var. Covid Komplosu . Selamın aleyküm bu web sitesi cidden çok güzel, teraziye tıkladım , gaye – 40

13. Kırıkkale merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, saolun 25-10-2020 15:14:50

14. Bu konu : ” Covid Komplosu ” çok güzel. Slm sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Aylin – 29

15. Bayburt merkezden ben emin. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım 02-11-2020 13:22:42

16. Kayseri dan kimler var. Covid Komplosu . Merhaba siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 479

17. Hakkari merkezden ben Hasan. Slm web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler 08-11-2020 05:03:42

18. Bu konu : ” Covid Komplosu ” çok güzel. Selam paylaşımın vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 494

19. Iğdır merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 14-11-2020 08:47:19

20. Bu konu : ” Covid Komplosu ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 413

21. Bu konu : ” Covid Komplosu ” çok güzel. Mrb sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 130

22. Rize dan kimler var. Covid Komplosu . selam arkadaşlar paylaşımın valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ziya – 151

23. Bu konu : ” Covid Komplosu ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan süper ötesi çok güzel, teşekkürler , hatice – 399

24. Çankırı dan kimler var. Covid Komplosu . selam arkadaşlar siten inanki hayran edici, tebrikler , memo – 479

25. Van merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siten valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 06-12-2020 14:07:14

26. Sivas merkezden ben . Selam siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-12-2020 22:18:36

27. Bu konu : ” Covid Komplosu ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz çok güzel, sağolun , – 155

28. Kırklareli merkezden ben Hasan. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım 12-12-2020 22:24:29

29. Giresun merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siteniz valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım 15-12-2020 22:42:16

30. Çorum dan kimler var. Covid Komplosu . merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle hayran bıraktı, şukuladım , gaye – 73

31. Bu konu : ” Covid Komplosu ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inanılmaz mükemmel, sağolun , memo – 166

32. Bu konu : ” Covid Komplosu ” çok güzel. Mrb sayfa vallaha çok iyi, face de paylaştım , Emine – 40

33. Van merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşım valla çok iyi, linkedinde paylaştım 31-01-2021 08:02:23

34. Bu konu : ” Covid Komplosu ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha billaha çok iyi, tebrikler , memo – 17

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link