Covid Komplosu

SS: MSM’nin toplumda% 99,9’luk bir hayatta kalma oranı olan bir hastalık için halka aşıladığı korkusunu anladığımdan emin değilim, özellikle de yanlış tedavi gibi daha büyük ölüm nedenleri varken. Kitlesel işten çıkarmaları haklı çıkarmak için ekonomik faaliyeti kasıtlı olarak azaltan mevcut bir paradigma kaymasına dayanan distopik geleceklerin imgeleri ile çerçevelendiğinde covid’e yanıt olarak küresel olarak koordine edilen eylemleri anlayabiliyorum.

Geleceğimizin uzak doğası, iklim değişikliği anlatımında düşünüldüğünde birçok avantaja sahiptir ….. daha az seyahat, daha az fosil yakıt tüketimi, daha az ekonomik faaliyet, bireysel öz-ölüm cezası olarak gördüğüm UBI için nihai ihtiyaç artık ekonomik olmayan kitle nüfusunun kıtlığına ve yıpranmasına yol açan kararlılık.

“Covid Komplosu” üzerine 17 yorum

1. Bu konu : ” Covid Komplosu ” çok güzel. Slm siteniz vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , emin – 347

2. Bu konu : ” Covid Komplosu ” çok güzel. Mrb sayfanız harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Emine – 145

3. Bu konu : ” Covid Komplosu ” çok güzel. Slm paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , Aylin – 149

4. Muş dan kimler var. Covid Komplosu . Slm paylaşımın cidden mükemmel, linkedinde paylaştım , emin – 158

5. Aydın merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım 16-10-2020 15:11:25

6. Bu konu : ” Covid Komplosu ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 227

7. Gaziantep dan kimler var. Covid Komplosu . Selamın aleyküm sayfa inanki hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 73

8. Balıkesir dan kimler var. Covid Komplosu . selamun aleyküm sayfa inanılmaz güzel, saolun , ali – 391

9. Tekirdağ merkezden ben Aylin. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım 16-10-2020 20:23:35

10. Bu konu : ” Covid Komplosu ” çok güzel. Mrb sayfan inanılmaz çok güzel, saolun , ahmet – 316

11. Uşak merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden güzel, tebrikler 19-10-2020 05:14:49

12. Tunceli dan kimler var. Covid Komplosu . Selamın aleyküm bu web sitesi cidden çok güzel, teraziye tıkladım , gaye – 40

13. Kırıkkale merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, saolun 25-10-2020 15:14:50

Yorum yapın