Tanrım bunu duyduğuma üzüldüm. Bazı insanların bunun kaba olduğunu söylediğini duydum, diğerleri sadece birkaç gün berbat hissettiklerini söyledi ve bazıları buna sahip olduklarını bilmediklerini söyledi.
Geçen yıl bir şeyim oldu (ne olduğunu bilmiyorum) ama hayatım boyunca tam anlamıyla hiç bu kadar hasta hissetmemiştim. Pratik olarak C vitamini çekmeye başladım ve yaklaşık iki hafta içinde atlattım. En kötü düşmanım ne olursa olsun istemezdim – ama ölmekten asla korkmadım … Bence bu durum farklı.

Author

76 Comments

1. Gaziantep merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 24-09-2020 12:11:45

2. Hatay merkezden ben Emine. Slm siteniz harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 24-09-2020 12:23:16

3. Rize merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfan harbiden çok iyi, face de paylaştım 02-10-2020 09:09:45

4. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten mükemmel, face de paylaştım

5. Bursa merkezden ben banu. Selam paylaşımınız inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 04-10-2020 03:46:27

6. Elazığ dan kimler var. Covid komplosu düşündüğümüzden çok daha ölümcül mü yoksa düşündüğümüzden çok daha az ölümcül mü? (En son CDC numaralarına göre) . Merhaba herkese bu web sitesi valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 254

7. Bu konu : ” Covid komplosu düşündüğümüzden çok daha ölümcül mü yoksa düşündüğümüzden çok daha az ölümcül mü? (En son CDC numaralarına göre) ” çok güzel. Slm siteniz süper ötesi çok iyi, sağolun , banu – 447

8. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler

9. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Covid komplosu düşündüğümüzden çok daha ölümcül mü yoksa düşündüğümüzden çok daha az ölümcül mü? (En son CDC numaralarına göre) ” çok güzel. Selamlar sayfan vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 298

10. Mrb siteniz inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Merhaba herkese sayfan yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

12. İzmir merkezden ben ziya. Mrb sayfa inanılmaz mükemmel, sağolun 29-10-2020 22:19:24

13. selam arkadaşlar bu web sitesi valla hoşuma gitti, teşekkürler

14. Bu konu : ” Covid komplosu düşündüğümüzden çok daha ölümcül mü yoksa düşündüğümüzden çok daha az ölümcül mü? (En son CDC numaralarına göre) ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 54

15. Selamlar paylaşım vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım

16. Burdur dan kimler var. Covid komplosu düşündüğümüzden çok daha ölümcül mü yoksa düşündüğümüzden çok daha az ölümcül mü? (En son CDC numaralarına göre) . Merhabalar bu web sitesi gerçekten mükemmel, saolun , mehmet – 174

17. Isparta merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşım cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 20-11-2020 00:26:12

18. Bu konu : ” Covid komplosu düşündüğümüzden çok daha ölümcül mü yoksa düşündüğümüzden çok daha az ölümcül mü? (En son CDC numaralarına göre) ” çok güzel. Selamlar sayfanız yeminle güzel, face de paylaştım , emin – 148

19. Merhaba herkese web sitesi vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım

20. Afyon dan kimler var. Covid komplosu düşündüğümüzden çok daha ölümcül mü yoksa düşündüğümüzden çok daha az ölümcül mü? (En son CDC numaralarına göre) . selamun aleyküm siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 57

21. Bu konu : ” Covid komplosu düşündüğümüzden çok daha ölümcül mü yoksa düşündüğümüzden çok daha az ölümcül mü? (En son CDC numaralarına göre) ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 287

22. Tunceli dan kimler var. Covid komplosu düşündüğümüzden çok daha ölümcül mü yoksa düşündüğümüzden çok daha az ölümcül mü? (En son CDC numaralarına göre) . Merhabalar paylaşımın ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım , ali – 320

23. Gürbüz Reply

Karaman merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 09-12-2020 10:50:38

24. Bu konu : ” Covid komplosu düşündüğümüzden çok daha ölümcül mü yoksa düşündüğümüzden çok daha az ölümcül mü? (En son CDC numaralarına göre) ” çok güzel. Slm web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , emin – 403

25. Gürbüz Reply

Malatya merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 15-12-2020 10:35:12

26. Bu konu : ” Covid komplosu düşündüğümüzden çok daha ölümcül mü yoksa düşündüğümüzden çok daha az ölümcül mü? (En son CDC numaralarına göre) ” çok güzel. Selam web siteniz vallaha mükemmel, twitter da paylaştım , doruk – 99

27. selamun aleyküm sayfan harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

28. Selam paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

29. Erzincan merkezden ben doruk. Merhaba herkese siteniz süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 24-12-2020 16:07:48

30. Kars dan kimler var. Covid komplosu düşündüğümüzden çok daha ölümcül mü yoksa düşündüğümüzden çok daha az ölümcül mü? (En son CDC numaralarına göre) . merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , – 115

31. Kütahya merkezden ben Hasan. Selam herkese sayfanız yeminle güzel, linkedinde paylaştım 25-12-2020 06:57:59

32. Bu konu : ” Covid komplosu düşündüğümüzden çok daha ölümcül mü yoksa düşündüğümüzden çok daha az ölümcül mü? (En son CDC numaralarına göre) ” çok güzel. Selam siteniz valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ziya – 22

33. Selam herkese siteniz valla çok güzel, facebookta paylaştım

34. Çankırı merkezden ben . Selam herkese sayfa yeminle hayran edici, saolun 14-01-2021 01:02:14

35. Kastamonu dan kimler var. Covid komplosu düşündüğümüzden çok daha ölümcül mü yoksa düşündüğümüzden çok daha az ölümcül mü? (En son CDC numaralarına göre) . selamun aleyküm web siteniz yeminle güzel, sağolun , mehmet – 367

36. elif yılmaz Reply

Merhabalar web siten ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım

37. Muğla dan kimler var. Covid komplosu düşündüğümüzden çok daha ölümcül mü yoksa düşündüğümüzden çok daha az ölümcül mü? (En son CDC numaralarına göre) . Merhabalar siten cidden mükemmel, sağolun , ali – 361

38. Niğde dan kimler var. Covid komplosu düşündüğümüzden çok daha ölümcül mü yoksa düşündüğümüzden çok daha az ölümcül mü? (En son CDC numaralarına göre) . Merhaba web siten vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 372

39. Hatay merkezden ben . Selamlar paylaşımınız inanılmaz hayran edici, face de paylaştım 31-01-2021 03:22:29

40. Bu konu : ” Covid komplosu düşündüğümüzden çok daha ölümcül mü yoksa düşündüğümüzden çok daha az ölümcül mü? (En son CDC numaralarına göre) ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa harbiden çok iyi, teşekkürler , Emine – 365

41. selam arkadaşlar web sitesi yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım

42. Mrb sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

43. Selam herkese paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım

44. Selam herkese paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, tebrikler

45. Mardin merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden çok güzel, linkedinde paylaştım 23-02-2021 19:11:14

46. Gürbüz Reply

Malatya dan kimler var. Covid komplosu düşündüğümüzden çok daha ölümcül mü yoksa düşündüğümüzden çok daha az ölümcül mü? (En son CDC numaralarına göre) . selamun aleyküm paylaşım inanılmaz güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 19

47. Bu konu : ” Covid komplosu düşündüğümüzden çok daha ölümcül mü yoksa düşündüğümüzden çok daha az ölümcül mü? (En son CDC numaralarına göre) ” çok güzel. Merhaba web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 157

48. Selamın aleyküm web siten vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

49. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım

50. Ankara dan kimler var. Covid komplosu düşündüğümüzden çok daha ölümcül mü yoksa düşündüğümüzden çok daha az ölümcül mü? (En son CDC numaralarına göre) . Selamlar siten cidden hoşuma gitti, saolun , gaye – 479

51. Gürbüz Reply

Ardahan merkezden ben Gürbüz. Merhaba bu web sitesi gerçekten iyi, sağolun 18-03-2021 08:28:18

52. Batman merkezden ben ziya. Mrb paylaşımın valla çok güzel, twitter da paylaştım 25-03-2021 22:08:17

53. Tekirdağ merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siten ciddiyim çok güzel, şukuladım 02-04-2021 19:17:45

54. Gümüşhane dan kimler var. Covid komplosu düşündüğümüzden çok daha ölümcül mü yoksa düşündüğümüzden çok daha az ölümcül mü? (En son CDC numaralarına göre) . selamun aleyküm siteniz cidden hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 134

55. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım

56. Bolu merkezden ben ahmet. Merhaba sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 17-04-2021 11:39:38

57. Bu konu : ” Covid komplosu düşündüğümüzden çok daha ölümcül mü yoksa düşündüğümüzden çok daha az ölümcül mü? (En son CDC numaralarına göre) ” çok güzel. Selam herkese web sitesi ciddiyim çok güzel, face de paylaştım , ahmet – 479

58. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Covid komplosu düşündüğümüzden çok daha ölümcül mü yoksa düşündüğümüzden çok daha az ölümcül mü? (En son CDC numaralarına göre) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki çok iyi, tebrikler , elif yılmaz – 18

59. Siirt dan kimler var. Covid komplosu düşündüğümüzden çok daha ölümcül mü yoksa düşündüğümüzden çok daha az ölümcül mü? (En son CDC numaralarına göre) . merhaba arkadaşlar sayfan vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 416

60. Amasya merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfa cidden hayran edici, face de paylaştım 06-05-2021 23:03:04

61. Eskişehir dan kimler var. Covid komplosu düşündüğümüzden çok daha ölümcül mü yoksa düşündüğümüzden çok daha az ölümcül mü? (En son CDC numaralarına göre) . selamun aleyküm web siteniz harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 178

62. Bu konu : ” Covid komplosu düşündüğümüzden çok daha ölümcül mü yoksa düşündüğümüzden çok daha az ölümcül mü? (En son CDC numaralarına göre) ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten süper ötesi hayran bıraktı, sağolun , – 372

63. Şanlıurfa dan kimler var. Covid komplosu düşündüğümüzden çok daha ölümcül mü yoksa düşündüğümüzden çok daha az ölümcül mü? (En son CDC numaralarına göre) . Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, sağolun , banu – 403

64. Selamlar sayfan cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım

65. Bu konu : ” Covid komplosu düşündüğümüzden çok daha ölümcül mü yoksa düşündüğümüzden çok daha az ölümcül mü? (En son CDC numaralarına göre) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun , hatice – 197

66. Bu konu : ” Covid komplosu düşündüğümüzden çok daha ölümcül mü yoksa düşündüğümüzden çok daha az ölümcül mü? (En son CDC numaralarına göre) ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım , gaye – 239

67. Gaziantep dan kimler var. Covid komplosu düşündüğümüzden çok daha ölümcül mü yoksa düşündüğümüzden çok daha az ölümcül mü? (En son CDC numaralarına göre) . Mrb web siten yeminle hoşuma gitti, saolun , memo – 128

68. Tunceli merkezden ben ziya. Selamlar sayfa cidden mükemmel, saolun 20-06-2021 13:34:17

69. Bu konu : ” Covid komplosu düşündüğümüzden çok daha ölümcül mü yoksa düşündüğümüzden çok daha az ölümcül mü? (En son CDC numaralarına göre) ” çok güzel. Slm sayfan harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 465

70. Zonguldak merkezden ben Aylin. Merhaba herkese siteniz vallaha hayran edici, teraziye tıkladım 24-06-2021 02:11:21

71. Merhaba paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, tebrikler

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link