Covid komplosu düşündüğümüzden çok daha ölümcül mü yoksa düşündüğümüzden çok daha az ölümcül mü? (En son CDC numaralarına göre)

Tanrım bunu duyduğuma üzüldüm. Bazı insanların bunun kaba olduğunu söylediğini duydum, diğerleri sadece birkaç gün berbat hissettiklerini söyledi ve bazıları buna sahip olduklarını bilmediklerini söyledi.
Geçen yıl bir şeyim oldu (ne olduğunu bilmiyorum) ama hayatım boyunca tam anlamıyla hiç bu kadar hasta hissetmemiştim. Pratik olarak C vitamini çekmeye başladım ve yaklaşık iki hafta içinde atlattım. En kötü düşmanım ne olursa olsun istemezdim – ama ölmekten asla korkmadım … Bence bu durum farklı.

“Covid komplosu düşündüğümüzden çok daha ölümcül mü yoksa düşündüğümüzden çok daha az ölümcül mü? (En son CDC numaralarına göre)” üzerine 45 yorum

1. Gaziantep merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 24-09-2020 12:11:45

2. Hatay merkezden ben Emine. Slm siteniz harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 24-09-2020 12:23:16

3. Rize merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfan harbiden çok iyi, face de paylaştım 02-10-2020 09:09:45

4. Bursa merkezden ben banu. Selam paylaşımınız inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 04-10-2020 03:46:27

5. Elazığ dan kimler var. Covid komplosu düşündüğümüzden çok daha ölümcül mü yoksa düşündüğümüzden çok daha az ölümcül mü? (En son CDC numaralarına göre) . Merhaba herkese bu web sitesi valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 254

6. Bu konu : ” Covid komplosu düşündüğümüzden çok daha ölümcül mü yoksa düşündüğümüzden çok daha az ölümcül mü? (En son CDC numaralarına göre) ” çok güzel. Slm siteniz süper ötesi çok iyi, sağolun , banu – 447

7. Bu konu : ” Covid komplosu düşündüğümüzden çok daha ölümcül mü yoksa düşündüğümüzden çok daha az ölümcül mü? (En son CDC numaralarına göre) ” çok güzel. Selamlar sayfan vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 298

8. Bu konu : ” Covid komplosu düşündüğümüzden çok daha ölümcül mü yoksa düşündüğümüzden çok daha az ölümcül mü? (En son CDC numaralarına göre) ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 54

9. Burdur dan kimler var. Covid komplosu düşündüğümüzden çok daha ölümcül mü yoksa düşündüğümüzden çok daha az ölümcül mü? (En son CDC numaralarına göre) . Merhabalar bu web sitesi gerçekten mükemmel, saolun , mehmet – 174

10. Isparta merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşım cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 20-11-2020 00:26:12

11. Bu konu : ” Covid komplosu düşündüğümüzden çok daha ölümcül mü yoksa düşündüğümüzden çok daha az ölümcül mü? (En son CDC numaralarına göre) ” çok güzel. Selamlar sayfanız yeminle güzel, face de paylaştım , emin – 148

12. Afyon dan kimler var. Covid komplosu düşündüğümüzden çok daha ölümcül mü yoksa düşündüğümüzden çok daha az ölümcül mü? (En son CDC numaralarına göre) . selamun aleyküm siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 57

13. Bu konu : ” Covid komplosu düşündüğümüzden çok daha ölümcül mü yoksa düşündüğümüzden çok daha az ölümcül mü? (En son CDC numaralarına göre) ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 287

14. Tunceli dan kimler var. Covid komplosu düşündüğümüzden çok daha ölümcül mü yoksa düşündüğümüzden çok daha az ölümcül mü? (En son CDC numaralarına göre) . Merhabalar paylaşımın ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım , ali – 320

15. Karaman merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 09-12-2020 10:50:38

16. Bu konu : ” Covid komplosu düşündüğümüzden çok daha ölümcül mü yoksa düşündüğümüzden çok daha az ölümcül mü? (En son CDC numaralarına göre) ” çok güzel. Slm web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , emin – 403

17. Malatya merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 15-12-2020 10:35:12

18. Bu konu : ” Covid komplosu düşündüğümüzden çok daha ölümcül mü yoksa düşündüğümüzden çok daha az ölümcül mü? (En son CDC numaralarına göre) ” çok güzel. Selam web siteniz vallaha mükemmel, twitter da paylaştım , doruk – 99

19. Erzincan merkezden ben doruk. Merhaba herkese siteniz süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 24-12-2020 16:07:48

20. Kars dan kimler var. Covid komplosu düşündüğümüzden çok daha ölümcül mü yoksa düşündüğümüzden çok daha az ölümcül mü? (En son CDC numaralarına göre) . merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , – 115

21. Kütahya merkezden ben Hasan. Selam herkese sayfanız yeminle güzel, linkedinde paylaştım 25-12-2020 06:57:59

22. Bu konu : ” Covid komplosu düşündüğümüzden çok daha ölümcül mü yoksa düşündüğümüzden çok daha az ölümcül mü? (En son CDC numaralarına göre) ” çok güzel. Selam siteniz valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ziya – 22

23. Kastamonu dan kimler var. Covid komplosu düşündüğümüzden çok daha ölümcül mü yoksa düşündüğümüzden çok daha az ölümcül mü? (En son CDC numaralarına göre) . selamun aleyküm web siteniz yeminle güzel, sağolun , mehmet – 367

24. Muğla dan kimler var. Covid komplosu düşündüğümüzden çok daha ölümcül mü yoksa düşündüğümüzden çok daha az ölümcül mü? (En son CDC numaralarına göre) . Merhabalar siten cidden mükemmel, sağolun , ali – 361

25. Niğde dan kimler var. Covid komplosu düşündüğümüzden çok daha ölümcül mü yoksa düşündüğümüzden çok daha az ölümcül mü? (En son CDC numaralarına göre) . Merhaba web siten vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 372

26. Hatay merkezden ben . Selamlar paylaşımınız inanılmaz hayran edici, face de paylaştım 31-01-2021 03:22:29

27. Bu konu : ” Covid komplosu düşündüğümüzden çok daha ölümcül mü yoksa düşündüğümüzden çok daha az ölümcül mü? (En son CDC numaralarına göre) ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa harbiden çok iyi, teşekkürler , Emine – 365

28. Mardin merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden çok güzel, linkedinde paylaştım 23-02-2021 19:11:14

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link