Covid komplosu düşündüğümüzden çok daha ölümcül mü yoksa düşündüğümüzden çok daha az ölümcül mü? (En son CDC numaralarına göre)

Tanrım bunu duyduğuma üzüldüm. Bazı insanların bunun kaba olduğunu söylediğini duydum, diğerleri sadece birkaç gün berbat hissettiklerini söyledi ve bazıları buna sahip olduklarını bilmediklerini söyledi.
Geçen yıl bir şeyim oldu (ne olduğunu bilmiyorum) ama hayatım boyunca tam anlamıyla hiç bu kadar hasta hissetmemiştim. Pratik olarak C vitamini çekmeye başladım ve yaklaşık iki hafta içinde atlattım. En kötü düşmanım ne olursa olsun istemezdim – ama ölmekten asla korkmadım … Bence bu durum farklı.

“Covid komplosu düşündüğümüzden çok daha ölümcül mü yoksa düşündüğümüzden çok daha az ölümcül mü? (En son CDC numaralarına göre)” üzerine 7 yorum

1. Gaziantep merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 24-09-2020 12:11:45

2. Hatay merkezden ben Emine. Slm siteniz harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 24-09-2020 12:23:16

3. Rize merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfan harbiden çok iyi, face de paylaştım 02-10-2020 09:09:45

4. Bursa merkezden ben banu. Selam paylaşımınız inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 04-10-2020 03:46:27

5. Elazığ dan kimler var. Covid komplosu düşündüğümüzden çok daha ölümcül mü yoksa düşündüğümüzden çok daha az ölümcül mü? (En son CDC numaralarına göre) . Merhaba herkese bu web sitesi valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 254

6. Bu konu : ” Covid komplosu düşündüğümüzden çok daha ölümcül mü yoksa düşündüğümüzden çok daha az ölümcül mü? (En son CDC numaralarına göre) ” çok güzel. Slm siteniz süper ötesi çok iyi, sağolun , banu – 447

Yorum yapın