COVID komplosu üzerine başka bir bakış açısı: Kaç kez “vaka” olarak sayıldınız?

Bildiğim kadarıyla en az yarım düzine kez vaka olarak sayıldım. Bu, en az 6 vakadan sorumlu bir kişi.

Bir aile toplantısına gittim ve orada yaklaşık 50 kişiydik. Bundan sonra bir kişi COVID için pozitif test yaptı (ancak asla hastalanmadı), ancak hepimiz vaka olarak sayıldık. Kimse de hastalanmadı, ancak pozitif çıkan biriyle temas halinde olduğumuz için vaka olarak sayıldık.

Bildiğiniz kaç kez sayıldınız?

Unutmayın, artık telefonunuzda temas izleme var, eğer hasta olup olmadıklarına bakılmaksızın pozitif test yapan biriyle temasa geçtiyseniz, bir vaka olarak kabul edilirsiniz.

Gerçek şu ki, vaka oranı bir yalandır ve korkuyu artırmak ve insan haklarınızı ve haysiyetinizi ortadan kaldırmak için daha acımasız önlemleri meşrulaştırmak için kullanılıyor.

“COVID komplosu üzerine başka bir bakış açısı: Kaç kez “vaka” olarak sayıldınız?” üzerine 27 yorum

1. Bu konu : ” COVID komplosu üzerine başka bir bakış açısı: Kaç kez “vaka” olarak sayıldınız? ” çok güzel. Slm sayfa harbiden hoşuma gitti, şukuladım , ali – 472

2. Sivas dan kimler var. COVID komplosu üzerine başka bir bakış açısı: Kaç kez “vaka” olarak sayıldınız? . selam arkadaşlar sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Hasan – 363

3. Muğla dan kimler var. COVID komplosu üzerine başka bir bakış açısı: Kaç kez “vaka” olarak sayıldınız? . Merhaba herkese paylaşım cidden hayran bıraktı, saolun , ali – 486

4. Bu konu : ” COVID komplosu üzerine başka bir bakış açısı: Kaç kez “vaka” olarak sayıldınız? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız valla çok güzel, teşekkürler , – 314

5. Uşak dan kimler var. COVID komplosu üzerine başka bir bakış açısı: Kaç kez “vaka” olarak sayıldınız? . merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz mükemmel, sağolun , Emine – 401

6. Elazığ merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siten süper ötesi iyi, twitter da paylaştım 10-12-2020 18:31:22

7. Mersin dan kimler var. COVID komplosu üzerine başka bir bakış açısı: Kaç kez “vaka” olarak sayıldınız? . Mrb web sitesi yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 373

8. Elazığ merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siten yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım 29-12-2020 08:58:37

9. Tokat dan kimler var. COVID komplosu üzerine başka bir bakış açısı: Kaç kez “vaka” olarak sayıldınız? . Merhaba herkese web siteniz inan ki dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 307

10. Bu konu : ” COVID komplosu üzerine başka bir bakış açısı: Kaç kez “vaka” olarak sayıldınız? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 469

11. Şırnak merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 14-01-2021 03:27:06

12. Van merkezden ben Emine. Selam herkese sayfan süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler 21-01-2021 19:45:35

13. Siirt merkezden ben Hasan. Slm paylaşım cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 22-01-2021 12:12:05

14. Bu konu : ” COVID komplosu üzerine başka bir bakış açısı: Kaç kez “vaka” olarak sayıldınız? ” çok güzel. Selam paylaşım harbiden hayran bıraktı, sağolun , mehmet – 236

15. Şanlıurfa merkezden ben ziya. Selam paylaşımınız inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım 02-02-2021 00:57:08

16. Yozgat dan kimler var. COVID komplosu üzerine başka bir bakış açısı: Kaç kez “vaka” olarak sayıldınız? . Merhaba paylaşım süper ötesi iyi, sağolun , hatice – 398

17. Bu konu : ” COVID komplosu üzerine başka bir bakış açısı: Kaç kez “vaka” olarak sayıldınız? ” çok güzel. Slm sayfan vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Aylin – 209

18. Mersin merkezden ben ali. Merhaba herkese siteniz süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım 01-03-2021 16:04:51

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link