İnsanların vaxxine edildikleri yere yapışan mıknatıs hikayeleri var.

http://www.voterig.com/pfizermagnet.mp4

Bir COVID mıknatıs mücadelesi başlatmak istiyorum !!

COVID vax’ı alan herkese, çekim yaptığınız noktaya bir mıknatıs yapışıp yapışmadığına bakın ve sonuçlarınızı yayınlayın.

Bunun doğru olup olmadığını görmek isterim.

Author

28 Comments

1. Bolu dan kimler var. COVID Mıknatıs Mücadelesi! . Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 154

2. Bu konu : ” COVID Mıknatıs Mücadelesi! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten mükemmel, teşekkürler , doruk – 91

3. Batman dan kimler var. COVID Mıknatıs Mücadelesi! . Merhaba siteniz vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 97

4. Merhabalar sayfa inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

5. Hakkari dan kimler var. COVID Mıknatıs Mücadelesi! . Merhaba siten inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım , mehmet – 226

6. Konya dan kimler var. COVID Mıknatıs Mücadelesi! . Selamlar siten süper ötesi hayran bıraktı, saolun , memo – 62

7. Şanlıurfa merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımınız valla dikkat çekici, teraziye tıkladım 21-05-2021 07:23:15

8. Niğde dan kimler var. COVID Mıknatıs Mücadelesi! . Selamlar siten valla dikkat çekici, twitter da paylaştım , mehmet – 68

9. Zonguldak merkezden ben ahmet. Selam bu web sitesi inan ki hayran edici, şukuladım 25-05-2021 00:33:20

10. Merhaba herkese siteniz harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Isparta merkezden ben hatice. Selam web siteniz inanki güzel, facebookta paylaştım 04-06-2021 14:57:59

12. elif yılmaz Reply

Erzincan merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfa harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 06-06-2021 08:41:58

13. Merhabalar sayfan inanki mükemmel, linkedinde paylaştım

14. Selam paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, saolun

15. Çankırı merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfa yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım 08-06-2021 17:43:18

16. Bu konu : ” COVID Mıknatıs Mücadelesi! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz mükemmel, teşekkürler , doruk – 429

17. Bu konu : ” COVID Mıknatıs Mücadelesi! ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Hasan – 249

18. Bu konu : ” COVID Mıknatıs Mücadelesi! ” çok güzel. Slm web sitesi yeminle çok güzel, şukuladım , emin – 420

19. Bu konu : ” COVID Mıknatıs Mücadelesi! ” çok güzel. Mrb web siteniz vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , – 59

20. Amasya merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 01-07-2021 11:24:18

21. Hakkari dan kimler var. COVID Mıknatıs Mücadelesi! . Mrb bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , memo – 288

22. Kırklareli merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfa cidden hoşuma gitti, face de paylaştım 06-07-2021 23:49:54

23. Bartın dan kimler var. COVID Mıknatıs Mücadelesi! . selamun aleyküm paylaşımın vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 11

24. elif yılmaz Reply

Mrb bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım

25. Bu konu : ” COVID Mıknatıs Mücadelesi! ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inanki çok iyi, sağolun , ali – 152

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link