Sağlık sorunlarım olmasına rağmen insanlarla bu “aşıyı” yaptırma konusunda bir tartışmaya girdim ve zorlamadan önce gördüğüm doktor bana zarar verebileceğini veya daha kötüsünü yapabileceğini söyledi. Ama işte garip olan şey, ben buna gen tedavisi diyorum ve “bu bir aşı değil” alıyorum.

Şahsen ben sağlıklı olsam bile, bunu riske atardım. Mikroskopla bile göremediğiniz bir şeyden korkmak, bulutlardaki görünmez bir adama inanan birine gülmek kadar aptalcadır.

Bu başladığında, bir üst solunum yolu enfeksiyonuydu, değil mi? Vücutta meydana gelen tüm bu diğer şeyler, başka sorunlardan kaynaklanıyordu. Ama istediğine inan, seni hasta edeceğime inanmadıkça.

Son bir şey, bir virüs vücudu çeşitli mukuslarla kaplar, hareket edemez ve bilimsel olarak ölüdür, başka bir hücreye nasıl yapışabilir? Onu enfekte edip kendini kopyalamak şöyle dursun? Kahretsin, bunun olduğunu hiç görmedik.

…Divinedragn4 tarafından gönderildi
[comments]

28 Comments

1. Selamlar sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun

2. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Covid mRNA panzehiri yeni bir isim mi aldı? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inan ki hayran edici, tebrikler , Gürbüz – 124

3. Bu konu : ” Covid mRNA panzehiri yeni bir isim mi aldı? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , emin – 326

4. Merhaba herkese siten vallaha hoşuma gitti, sağolun

5. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Covid mRNA panzehiri yeni bir isim mi aldı? ” çok güzel. Selamlar siten yeminle hayran bıraktı, saolun , elif yılmaz – 308

6. Bu konu : ” Covid mRNA panzehiri yeni bir isim mi aldı? ” çok güzel. Selam web sitesi yeminle hayran bıraktı, teşekkürler , gaye – 76

7. Bu konu : ” Covid mRNA panzehiri yeni bir isim mi aldı? ” çok güzel. Merhaba herkese siten valla mükemmel, tebrikler , mehmet – 464

8. Bu konu : ” Covid mRNA panzehiri yeni bir isim mi aldı? ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 243

9. Mersin merkezden ben Hasan. Merhabalar web siteniz yeminle hayran bıraktı, saolun 22-07-2021 19:21:55

10. Edirne merkezden ben ahmet. Slm sayfan inan ki hayran edici, saolun 22-07-2021 20:27:31

11. Karabük merkezden ben emin. Mrb paylaşımınız ciddiyim güzel, tebrikler 06-08-2021 06:21:34

12. Ankara merkezden ben mehmet. Selamlar sayfa cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 08-08-2021 11:05:19

13. Erzincan dan kimler var. Covid mRNA panzehiri yeni bir isim mi aldı? . Selamlar paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 307

14. Bu konu : ” Covid mRNA panzehiri yeni bir isim mi aldı? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, saolun , banu – 290

15. Erzincan dan kimler var. Covid mRNA panzehiri yeni bir isim mi aldı? . Merhaba herkese sayfanız inan ki dikkatimi çekti, saolun , mehmet – 262

16. Merhabalar web siteniz vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım

17. Bu konu : ” Covid mRNA panzehiri yeni bir isim mi aldı? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım , gaye – 273

18. Rize dan kimler var. Covid mRNA panzehiri yeni bir isim mi aldı? . Slm web sitesi vallaha billaha çok güzel, tebrikler , Aylin – 442

19. selamun aleyküm sayfa vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım

20. Çorum dan kimler var. Covid mRNA panzehiri yeni bir isim mi aldı? . Merhaba herkese siten yeminle iyi, teraziye tıkladım , Emine – 153

21. Elazığ merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 17-09-2021 06:20:50

22. Konya merkezden ben banu. Slm siten inanki güzel, tebrikler 18-09-2021 16:40:03

Write A Comment