Trityum suya bağlanır ve çıkarılamaz. Hidrolojik döngüde buharlaşır ve tekrar tekrar döner. ve 2022’de Japonya, Fukushima Daiichi nükleer santralinden okyanusa SHIT TON trityum salacak ve o zaman tüm virüsler ve bakteriler “mutasyona uğrayarak” hasara yol açmaya başlayacak.

covid-19 sadece bir test çalıştırmasıdır.

bize radyasyonunu söylediler .. ne tür bir şey değil. 5G dikkat dağıtıcıdır

Esasen Trityum, DNA’mızın mahvolmasına neden oluyor, bu yüzden genlerimizi etkisiz hale getirmek veya genetik hasarı etkisiz hale getirmek için “düzenlemek” zorunda kalıyorlar.

Aşının bu belirteçlerin ortaya çıkmasını durdurması ve / veya hasarın oluşmasını önlemesi veya en azından hasarlı DNA’yı “onarması” ve meydana gelen her türlü hasarı telafi etmesi gerekiyordu!

Bundan sonra söylediklerime katılmanıza gerek yok, ancak ilk covid-19 vakalarının batı kıyısında olduğunu ve şimdi Oregon ve Washington’da rastgele Ebola’nın ortaya çıkmasını şüpheli buluyorum. Şu okyanus akıntılarına ve Jet akıntılarına bir göz atın.

YENİ “covid” AKA EBOLA suşları, her aşı bu covid suşuna karşı “etkinliğine” bağlı olarak uygulanacaktır. Ancak bu aşılar, her bir “suş” ya da gerçekte ne olursa olsun hastalıkla savaşmak amacıyla yapılır.

Örneğin, astrazeneca modelinin “pıhtılaşma” özellikleri vardır …

“Bakın size Covid-19’un gerçek olduğunu söylemiştik! Maskelerinizi takın ve içeride kalın! Aşılarınızı alın!”

sürekli bir trityum akışı ile dozlanmayı asla bırakmayacağız! Önümüzdeki … 8 yıl boyunca çok fazla aşıya ihtiyacımız olacak .. Tüm bunlar bitene kadar .. Apophis bize lololol vurduğunda GERÇEK!

PLAGUE GELİYOR!

Süper koronavirüs

Süper ebola

Süper her şey

Hindistan’ın kıyı bölgelerinde trityumun biyolojik yarı ömrünün tahmini | Radyasyondan Korunma Dozimetrisi | Oxford Academic (oup.com)

Lütfen okuyun ve anlayın, bir bok uydurduğuma inanmıyorum.

“Sıradışı bir şeye inanmak çılgınca. Bunu bir olasılık olarak görmezden gelmek de aynı derecede çılgınca.”

Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim. Lütfen kendi okumanızı yapın.

Lütfen Florida hakkındaki hiper bağlantılı makaleyi dikkate almayın. Kandırıldım. MKUltra cehennem bir ilaçtır.

(dürüst olmak gerekirse reddit’i tam olarak nasıl kullanacağımı bilmiyorum. Elimden gelenin en iyisini yapıyorum)

… interpreception tarafından gönderildi
[comments]

Author

15 Comments

1. elif yılmaz Reply

Merhabalar web siteniz cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım

2. Trabzon merkezden ben memo. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten çok iyi, sağolun 10-04-2021 11:41:19

3. Sivas dan kimler var. Covid Mutasyonları, virüsün kendisindeki mutasyonlar değildir, bunun yerine Genetik Hasarın Biyolojik Belirteçleridir. Daha iyi bağlam için lütfen “kötü öksürük hakkında doğru” başlıklı Yazımı okuyun. . Merhabalar bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , doruk – 373

4. Şırnak dan kimler var. Covid Mutasyonları, virüsün kendisindeki mutasyonlar değildir, bunun yerine Genetik Hasarın Biyolojik Belirteçleridir. Daha iyi bağlam için lütfen “kötü öksürük hakkında doğru” başlıklı Yazımı okuyun. . selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz mükemmel, tebrikler , ali – 486

5. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Covid Mutasyonları, virüsün kendisindeki mutasyonlar değildir, bunun yerine Genetik Hasarın Biyolojik Belirteçleridir. Daha iyi bağlam için lütfen “kötü öksürük hakkında doğru” başlıklı Yazımı okuyun. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 365

6. Samsun merkezden ben Hasan. Merhaba herkese paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım 06-05-2021 22:41:27

7. Bu konu : ” Covid Mutasyonları, virüsün kendisindeki mutasyonlar değildir, bunun yerine Genetik Hasarın Biyolojik Belirteçleridir. Daha iyi bağlam için lütfen “kötü öksürük hakkında doğru” başlıklı Yazımı okuyun. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 31

8. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

9. Kayseri merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki hoşuma gitti, sağolun 21-05-2021 21:36:30

10. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

11. Hatay dan kimler var. Covid Mutasyonları, virüsün kendisindeki mutasyonlar değildir, bunun yerine Genetik Hasarın Biyolojik Belirteçleridir. Daha iyi bağlam için lütfen “kötü öksürük hakkında doğru” başlıklı Yazımı okuyun. . Slm web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Aylin – 345

12. elif yılmaz Reply

Ankara dan kimler var. Covid Mutasyonları, virüsün kendisindeki mutasyonlar değildir, bunun yerine Genetik Hasarın Biyolojik Belirteçleridir. Daha iyi bağlam için lütfen “kötü öksürük hakkında doğru” başlıklı Yazımı okuyun. . Selam herkese sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 304

13. Bilecik merkezden ben Hasan. Merhaba herkese sayfa valla mükemmel, teraziye tıkladım 10-07-2021 15:09:42

14. Bu konu : ” Covid Mutasyonları, virüsün kendisindeki mutasyonlar değildir, bunun yerine Genetik Hasarın Biyolojik Belirteçleridir. Daha iyi bağlam için lütfen “kötü öksürük hakkında doğru” başlıklı Yazımı okuyun. ” çok güzel. Selamlar paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım , gaye – 425

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link