Covid: Nakit reddi ‘İngiltere ekonomisine giriyor’

Nakit korkunç bir şeydir. Hangi insanların büyük miktarda nakit zulası olduğunu bilmiyorsunuz. İnsanların paralarını nerede harcadıklarını kontrol edemezsiniz. İnsanların nakitle satın aldıklarını izleyemez ve izleyemezsiniz. Nakit harcayan kişinin kimliğini bile bilmiyorsunuz!

İnsanlar üzerinde tam kontrole sahip olmanın tek yolu, paraları üzerinde tam kontrole sahip olmaktır. Ve şu anda gerçekleşiyor, bu yüzden on yıl içinde nakit para yalnızca insanların madeni para koleksiyonlarında olacak çünkü satın alma değeri olmayacak.

Kaynak: https://www.bbc.co.uk/news/business-55717933

ve

https://www.bbc.co.uk/news/business-52455706

“Covid: Nakit reddi ‘İngiltere ekonomisine giriyor’” üzerine 11 yorum

1. Bu konu : ” Covid: Nakit reddi ‘İngiltere ekonomisine giriyor’ ” çok güzel. Selam siteniz vallaha çok güzel, tebrikler , ali – 389

2. Malatya dan kimler var. Covid: Nakit reddi ‘İngiltere ekonomisine giriyor’ . Selamın aleyküm siteniz ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 337

3. Balıkesir merkezden ben memo. Merhabalar sayfa süper ötesi dikkat çekici, saolun 19-01-2021 18:18:06

4. Afyon dan kimler var. Covid: Nakit reddi ‘İngiltere ekonomisine giriyor’ . selamun aleyküm sayfan ciddiyim güzel, tebrikler , – 301

5. Bitlis merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımın cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 19-01-2021 19:41:31

6. Adıyaman dan kimler var. Covid: Nakit reddi ‘İngiltere ekonomisine giriyor’ . Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 184

7. Bu konu : ” Covid: Nakit reddi ‘İngiltere ekonomisine giriyor’ ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 174

8. Balıkesir dan kimler var. Covid: Nakit reddi ‘İngiltere ekonomisine giriyor’ . Selamlar web sitesi ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım , hatice – 310

9. Şırnak merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 10-02-2021 20:29:11

10. Kayseri dan kimler var. Covid: Nakit reddi ‘İngiltere ekonomisine giriyor’ . Merhaba herkese web sitesi süper ötesi güzel, saolun , Aylin – 333

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link