Covid o kadar gerçek ki, 2 aydan fazla bir süredir dışarıdan temas olmadan denizde gemilere ulaştı. ISS’ye ulaşırsa Covid’in gerçek / doğal olduğuna gerçekten inanırım

Havadan yayılmıyor, bu sadece virüsün bildiğimizden daha uzun süredir ortalıkta olduğu anlamına geliyor.

Ocak ve Şubat aylarında pek çok insan hastaydı, hayatımda geçirdiğim en kötü grip ve göğüs enfeksiyonu ile iki hafta boyunca ayaklarımın üzerinde durdum ve birçok kişi bunu burada ve diğer sosyal medyada söyledi.

“Covid o kadar gerçek ki, 2 aydan fazla bir süredir dışarıdan temas olmadan denizde gemilere ulaştı. ISS’ye ulaşırsa Covid’in gerçek / doğal olduğuna gerçekten inanırım” üzerine 21 yorum

1. Çanakkale merkezden ben ziya. Merhabalar sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 20-08-2020 01:59:26

2. Antalya merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle hayran edici, facebookta paylaştım 03-09-2020 08:44:27

3. Bolu merkezden ben ali. Merhaba siteniz süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım 07-09-2020 14:50:54

4. Iğdır merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siten gerçekten hayran edici, tebrikler 02-10-2020 11:21:48

5. Gümüşhane merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 14-10-2020 20:22:35

6. Bu konu : ” Covid o kadar gerçek ki, 2 aydan fazla bir süredir dışarıdan temas olmadan denizde gemilere ulaştı. ISS’ye ulaşırsa Covid’in gerçek / doğal olduğuna gerçekten inanırım ” çok güzel. Merhaba sayfa ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 246

Yorum yapın