Havadan yayılmıyor, bu sadece virüsün bildiğimizden daha uzun süredir ortalıkta olduğu anlamına geliyor.

Ocak ve Şubat aylarında pek çok insan hastaydı, hayatımda geçirdiğim en kötü grip ve göğüs enfeksiyonu ile iki hafta boyunca ayaklarımın üzerinde durdum ve birçok kişi bunu burada ve diğer sosyal medyada söyledi.

Author

101 Comments

1. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler

2. Muğla merkezden ben ahmet. Selam herkese web siten cidden güzel, sosyal medyada paylaştım 18-08-2020 08:44:18

3. Selamın aleyküm siten inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

4. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web sitesi valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Çanakkale merkezden ben ziya. Merhabalar sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 20-08-2020 01:59:26

6. elif yılmaz Reply

Erzurum merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siteniz cidden iyi, teraziye tıkladım 22-08-2020 07:14:25

7. Selamın aleyküm sayfanız inanki çok güzel, sağolun

8. Aksaray merkezden ben ahmet. Selam sayfanız gerçekten çok iyi, face de paylaştım 26-08-2020 18:51:31

9. Antalya merkezden ben Aylin. Selam web siteniz valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 30-08-2020 01:27:37

10. Antalya merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle hayran edici, facebookta paylaştım 03-09-2020 08:44:27

11. Mrb web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Bolu merkezden ben ali. Merhaba siteniz süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım 07-09-2020 14:50:54

13. Bitlis merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımın gerçekten iyi, teşekkürler 10-09-2020 01:42:46

14. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfanız harbiden çok iyi, şukuladım

15. Iğdır merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siten gerçekten hayran edici, tebrikler 02-10-2020 11:21:48

16. İstanbul merkezden ben ahmet. Merhaba sayfa ciddiyim güzel, saolun 06-10-2020 18:29:32

17. Gümüşhane merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 14-10-2020 20:22:35

18. Bu konu : ” Covid o kadar gerçek ki, 2 aydan fazla bir süredir dışarıdan temas olmadan denizde gemilere ulaştı. ISS’ye ulaşırsa Covid’in gerçek / doğal olduğuna gerçekten inanırım ” çok güzel. Merhaba sayfa ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 246

19. Sinop dan kimler var. Covid o kadar gerçek ki, 2 aydan fazla bir süredir dışarıdan temas olmadan denizde gemilere ulaştı. ISS’ye ulaşırsa Covid’in gerçek / doğal olduğuna gerçekten inanırım . selamun aleyküm bu web sitesi cidden dikkat çekici, tebrikler , hatice – 234

20. Aksaray merkezden ben memo. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 03-11-2020 18:06:48

21. Amasya dan kimler var. Covid o kadar gerçek ki, 2 aydan fazla bir süredir dışarıdan temas olmadan denizde gemilere ulaştı. ISS’ye ulaşırsa Covid’in gerçek / doğal olduğuna gerçekten inanırım . Selam herkese web siteniz harbiden hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 32

22. Rize merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım 23-11-2020 22:36:43

23. Bu konu : ” Covid o kadar gerçek ki, 2 aydan fazla bir süredir dışarıdan temas olmadan denizde gemilere ulaştı. ISS’ye ulaşırsa Covid’in gerçek / doğal olduğuna gerçekten inanırım ” çok güzel. Merhabalar sayfan harbiden çok hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 29

24. Muş merkezden ben ali. Slm web siteniz gerçekten dikkat çekici, sağolun 26-11-2020 11:13:30

25. Merhaba paylaşım inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

26. Bu konu : ” Covid o kadar gerçek ki, 2 aydan fazla bir süredir dışarıdan temas olmadan denizde gemilere ulaştı. ISS’ye ulaşırsa Covid’in gerçek / doğal olduğuna gerçekten inanırım ” çok güzel. Selam herkese sayfanız yeminle hayran edici, teşekkürler , Emine – 493

27. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Covid o kadar gerçek ki, 2 aydan fazla bir süredir dışarıdan temas olmadan denizde gemilere ulaştı. ISS’ye ulaşırsa Covid’in gerçek / doğal olduğuna gerçekten inanırım ” çok güzel. Selamın aleyküm siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 282

28. Bu konu : ” Covid o kadar gerçek ki, 2 aydan fazla bir süredir dışarıdan temas olmadan denizde gemilere ulaştı. ISS’ye ulaşırsa Covid’in gerçek / doğal olduğuna gerçekten inanırım ” çok güzel. Selamlar web siteniz yeminle güzel, twitter da paylaştım , ali – 425

29. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun

30. Ağrı merkezden ben gaye. selamun aleyküm siteniz inan ki güzel, facebookta paylaştım 08-12-2020 05:15:25

31. Bu konu : ” Covid o kadar gerçek ki, 2 aydan fazla bir süredir dışarıdan temas olmadan denizde gemilere ulaştı. ISS’ye ulaşırsa Covid’in gerçek / doğal olduğuna gerçekten inanırım ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , doruk – 291

32. Selamın aleyküm web sitesi harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

33. Muğla merkezden ben doruk. Slm siten yeminle çok güzel, facebookta paylaştım 22-12-2020 06:10:02

34. Bu konu : ” Covid o kadar gerçek ki, 2 aydan fazla bir süredir dışarıdan temas olmadan denizde gemilere ulaştı. ISS’ye ulaşırsa Covid’in gerçek / doğal olduğuna gerçekten inanırım ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ali – 398

35. Kırşehir dan kimler var. Covid o kadar gerçek ki, 2 aydan fazla bir süredir dışarıdan temas olmadan denizde gemilere ulaştı. ISS’ye ulaşırsa Covid’in gerçek / doğal olduğuna gerçekten inanırım . Selam paylaşım gerçekten dikkat çekici, saolun , ziya – 402

36. Uşak dan kimler var. Covid o kadar gerçek ki, 2 aydan fazla bir süredir dışarıdan temas olmadan denizde gemilere ulaştı. ISS’ye ulaşırsa Covid’in gerçek / doğal olduğuna gerçekten inanırım . selamun aleyküm siteniz inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım , ziya – 117

37. Bartın dan kimler var. Covid o kadar gerçek ki, 2 aydan fazla bir süredir dışarıdan temas olmadan denizde gemilere ulaştı. ISS’ye ulaşırsa Covid’in gerçek / doğal olduğuna gerçekten inanırım . Selam herkese siten cidden çok iyi, şukuladım , mehmet – 283

38. Ağrı merkezden ben memo. Selam herkese web siteniz valla iyi, teraziye tıkladım 31-12-2020 20:55:24

39. Bingöl merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-01-2021 06:02:11

40. selamun aleyküm siten vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

41. Selam herkese sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun

42. Düzce merkezden ben Emine. selamun aleyküm siten inanılmaz hayran bıraktı, saolun 09-01-2021 17:11:06

43. Balıkesir dan kimler var. Covid o kadar gerçek ki, 2 aydan fazla bir süredir dışarıdan temas olmadan denizde gemilere ulaştı. ISS’ye ulaşırsa Covid’in gerçek / doğal olduğuna gerçekten inanırım . Merhabalar web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , gaye – 372

44. Bu konu : ” Covid o kadar gerçek ki, 2 aydan fazla bir süredir dışarıdan temas olmadan denizde gemilere ulaştı. ISS’ye ulaşırsa Covid’in gerçek / doğal olduğuna gerçekten inanırım ” çok güzel. Selamın aleyküm siten süper ötesi hoşuma gitti, sağolun , ali – 346

45. Manisa dan kimler var. Covid o kadar gerçek ki, 2 aydan fazla bir süredir dışarıdan temas olmadan denizde gemilere ulaştı. ISS’ye ulaşırsa Covid’in gerçek / doğal olduğuna gerçekten inanırım . Selamlar sayfanız gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 428

46. Bu konu : ” Covid o kadar gerçek ki, 2 aydan fazla bir süredir dışarıdan temas olmadan denizde gemilere ulaştı. ISS’ye ulaşırsa Covid’in gerçek / doğal olduğuna gerçekten inanırım ” çok güzel. Merhaba sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , mehmet – 157

47. Sinop merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım 14-01-2021 01:35:14

48. Kütahya merkezden ben banu. Merhaba web sitesi inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 17-01-2021 00:57:57

49. Gürbüz Reply

Yozgat merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfanız cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 18-01-2021 03:05:05

50. Bu konu : ” Covid o kadar gerçek ki, 2 aydan fazla bir süredir dışarıdan temas olmadan denizde gemilere ulaştı. ISS’ye ulaşırsa Covid’in gerçek / doğal olduğuna gerçekten inanırım ” çok güzel. Selam paylaşımınız ciddiyim iyi, face de paylaştım , ali – 149

51. Karabük dan kimler var. Covid o kadar gerçek ki, 2 aydan fazla bir süredir dışarıdan temas olmadan denizde gemilere ulaştı. ISS’ye ulaşırsa Covid’in gerçek / doğal olduğuna gerçekten inanırım . Selam paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, sağolun , mehmet – 125

52. İzmir merkezden ben . Selam paylaşımınız inanki çok güzel, sağolun 21-01-2021 19:04:43

53. Erzurum dan kimler var. Covid o kadar gerçek ki, 2 aydan fazla bir süredir dışarıdan temas olmadan denizde gemilere ulaştı. ISS’ye ulaşırsa Covid’in gerçek / doğal olduğuna gerçekten inanırım . Selam herkese sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler , Hasan – 112

54. Çorum merkezden ben . Slm paylaşımın cidden dikkatimi çekti, tebrikler 25-01-2021 22:09:26

55. Iğdır dan kimler var. Covid o kadar gerçek ki, 2 aydan fazla bir süredir dışarıdan temas olmadan denizde gemilere ulaştı. ISS’ye ulaşırsa Covid’in gerçek / doğal olduğuna gerçekten inanırım . Merhabalar bu web sitesi inanki çok güzel, teraziye tıkladım , hatice – 61

56. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşımınız cidden çok güzel, sağolun

57. Bu konu : ” Covid o kadar gerçek ki, 2 aydan fazla bir süredir dışarıdan temas olmadan denizde gemilere ulaştı. ISS’ye ulaşırsa Covid’in gerçek / doğal olduğuna gerçekten inanırım ” çok güzel. Selamlar web siten harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 248

58. elif yılmaz Reply

Kilis dan kimler var. Covid o kadar gerçek ki, 2 aydan fazla bir süredir dışarıdan temas olmadan denizde gemilere ulaştı. ISS’ye ulaşırsa Covid’in gerçek / doğal olduğuna gerçekten inanırım . merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle iyi, saolun , elif yılmaz – 362

59. Mrb web siteniz inan ki hayran bıraktı, teşekkürler

60. Kırıkkale merkezden ben emin. selamun aleyküm siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler 14-02-2021 07:09:22

61. Bu konu : ” Covid o kadar gerçek ki, 2 aydan fazla bir süredir dışarıdan temas olmadan denizde gemilere ulaştı. ISS’ye ulaşırsa Covid’in gerçek / doğal olduğuna gerçekten inanırım ” çok güzel. Slm paylaşım cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 67

62. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

63. Bartın merkezden ben . merhaba arkadaşlar siteniz inanki hayran edici, teraziye tıkladım 20-02-2021 22:26:38

64. Kilis merkezden ben ali. Selam herkese siten vallaha billaha çok iyi, sağolun 01-03-2021 22:30:26

65. Bu konu : ” Covid o kadar gerçek ki, 2 aydan fazla bir süredir dışarıdan temas olmadan denizde gemilere ulaştı. ISS’ye ulaşırsa Covid’in gerçek / doğal olduğuna gerçekten inanırım ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız valla hayran bıraktı, face de paylaştım , doruk – 245

66. elif yılmaz Reply

Hakkari merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siten vallaha billaha güzel, şukuladım 10-03-2021 13:51:42

67. Çorum merkezden ben doruk. Selamlar bu web sitesi inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 29-03-2021 03:35:13

68. Adana dan kimler var. Covid o kadar gerçek ki, 2 aydan fazla bir süredir dışarıdan temas olmadan denizde gemilere ulaştı. ISS’ye ulaşırsa Covid’in gerçek / doğal olduğuna gerçekten inanırım . Merhaba herkese sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler , memo – 369

69. Bu konu : ” Covid o kadar gerçek ki, 2 aydan fazla bir süredir dışarıdan temas olmadan denizde gemilere ulaştı. ISS’ye ulaşırsa Covid’in gerçek / doğal olduğuna gerçekten inanırım ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, saolun , ziya – 1

70. Selamlar sayfan gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım

71. Bu konu : ” Covid o kadar gerçek ki, 2 aydan fazla bir süredir dışarıdan temas olmadan denizde gemilere ulaştı. ISS’ye ulaşırsa Covid’in gerçek / doğal olduğuna gerçekten inanırım ” çok güzel. Merhabalar sayfan inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 144

72. Adıyaman dan kimler var. Covid o kadar gerçek ki, 2 aydan fazla bir süredir dışarıdan temas olmadan denizde gemilere ulaştı. ISS’ye ulaşırsa Covid’in gerçek / doğal olduğuna gerçekten inanırım . Selam herkese sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , gaye – 405

73. Mrb sayfanız inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

74. Bu konu : ” Covid o kadar gerçek ki, 2 aydan fazla bir süredir dışarıdan temas olmadan denizde gemilere ulaştı. ISS’ye ulaşırsa Covid’in gerçek / doğal olduğuna gerçekten inanırım ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz harbiden iyi, facebookta paylaştım , ali – 328

75. Kırıkkale merkezden ben . Mrb web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 07-05-2021 04:05:41

76. Selamlar web siten yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

77. Nevşehir dan kimler var. Covid o kadar gerçek ki, 2 aydan fazla bir süredir dışarıdan temas olmadan denizde gemilere ulaştı. ISS’ye ulaşırsa Covid’in gerçek / doğal olduğuna gerçekten inanırım . Slm web siten harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , banu – 30

78. Ardahan merkezden ben mehmet. Merhabalar siteniz valla iyi, sosyal medyada paylaştım 18-05-2021 18:38:30

79. Bu konu : ” Covid o kadar gerçek ki, 2 aydan fazla bir süredir dışarıdan temas olmadan denizde gemilere ulaştı. ISS’ye ulaşırsa Covid’in gerçek / doğal olduğuna gerçekten inanırım ” çok güzel. Selamlar web siteniz harbiden hayran bıraktı, teşekkürler , hatice – 397

80. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Covid o kadar gerçek ki, 2 aydan fazla bir süredir dışarıdan temas olmadan denizde gemilere ulaştı. ISS’ye ulaşırsa Covid’in gerçek / doğal olduğuna gerçekten inanırım ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inan ki hayran edici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 371

81. Slm siten gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım

82. Merhabalar sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler

83. Gürbüz Reply

Aksaray dan kimler var. Covid o kadar gerçek ki, 2 aydan fazla bir süredir dışarıdan temas olmadan denizde gemilere ulaştı. ISS’ye ulaşırsa Covid’in gerçek / doğal olduğuna gerçekten inanırım . selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 480

84. Kilis merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, sağolun 28-06-2021 11:50:56

85. Bu konu : ” Covid o kadar gerçek ki, 2 aydan fazla bir süredir dışarıdan temas olmadan denizde gemilere ulaştı. ISS’ye ulaşırsa Covid’in gerçek / doğal olduğuna gerçekten inanırım ” çok güzel. Selamlar sayfanız süper ötesi dikkat çekici, saolun , Hasan – 363

86. Tunceli merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 05-07-2021 02:47:19

87. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle mükemmel, twitter da paylaştım

88. Bu konu : ” Covid o kadar gerçek ki, 2 aydan fazla bir süredir dışarıdan temas olmadan denizde gemilere ulaştı. ISS’ye ulaşırsa Covid’in gerçek / doğal olduğuna gerçekten inanırım ” çok güzel. Merhabalar paylaşım vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 185

89. elif yılmaz Reply

Mardin dan kimler var. Covid o kadar gerçek ki, 2 aydan fazla bir süredir dışarıdan temas olmadan denizde gemilere ulaştı. ISS’ye ulaşırsa Covid’in gerçek / doğal olduğuna gerçekten inanırım . Slm sayfan vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 130

90. Manisa merkezden ben ali. Slm paylaşımın vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım 20-07-2021 20:01:01

91. Bu konu : ” Covid o kadar gerçek ki, 2 aydan fazla bir süredir dışarıdan temas olmadan denizde gemilere ulaştı. ISS’ye ulaşırsa Covid’in gerçek / doğal olduğuna gerçekten inanırım ” çok güzel. Selamlar web siten harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , – 280

92. Mersin dan kimler var. Covid o kadar gerçek ki, 2 aydan fazla bir süredir dışarıdan temas olmadan denizde gemilere ulaştı. ISS’ye ulaşırsa Covid’in gerçek / doğal olduğuna gerçekten inanırım . Merhaba bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 491

93. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Covid o kadar gerçek ki, 2 aydan fazla bir süredir dışarıdan temas olmadan denizde gemilere ulaştı. ISS’ye ulaşırsa Covid’in gerçek / doğal olduğuna gerçekten inanırım ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, sağolun , elif yılmaz – 192

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link