Covid olmayan ölümlerin covid ölümler olarak kaydedildiğine dair ne kadar sağlam kanıtımız var?

Bu gece erken saatlerde bir arkadaşımla bir tartışma yapıyordum ve ölümleri covid bağlantılı olarak sınıflandırmalarından dolayı covid ölümlerinin toplamının çok fazla abartılabileceğinden bahsetmiştim. Benden ona bunun bazı kesin kanıtlarını göstermemi istedi. Benimle paylaşabileceğin her şey çok takdir edilecektir teşekkürler

“Covid olmayan ölümlerin covid ölümler olarak kaydedildiğine dair ne kadar sağlam kanıtımız var?” üzerine 8 yorum

1. Bursa dan kimler var. Covid olmayan ölümlerin covid ölümler olarak kaydedildiğine dair ne kadar sağlam kanıtımız var? . selamun aleyküm siteniz gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 428

2. Bu konu : ” Covid olmayan ölümlerin covid ölümler olarak kaydedildiğine dair ne kadar sağlam kanıtımız var? ” çok güzel. Selamlar siteniz süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım , – 316

3. Bu konu : ” Covid olmayan ölümlerin covid ölümler olarak kaydedildiğine dair ne kadar sağlam kanıtımız var? ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha güzel, tebrikler , Hasan – 127

4. Gaziantep dan kimler var. Covid olmayan ölümlerin covid ölümler olarak kaydedildiğine dair ne kadar sağlam kanıtımız var? . merhaba arkadaşlar web siten harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 174

5. Sivas dan kimler var. Covid olmayan ölümlerin covid ölümler olarak kaydedildiğine dair ne kadar sağlam kanıtımız var? . selam arkadaşlar sayfanız inan ki iyi, face de paylaştım , memo – 480

6. Bu konu : ” Covid olmayan ölümlerin covid ölümler olarak kaydedildiğine dair ne kadar sağlam kanıtımız var? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten valla dikkat çekici, saolun , ziya – 59

7. Samsun merkezden ben hatice. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler 02-03-2021 01:04:14

8. Manisa merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web siten inanki güzel, twitter da paylaştım 04-03-2021 00:07:08

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link