Bu gece erken saatlerde bir arkadaşımla bir tartışma yapıyordum ve ölümleri covid bağlantılı olarak sınıflandırmalarından dolayı covid ölümlerinin toplamının çok fazla abartılabileceğinden bahsetmiştim. Benden ona bunun bazı kesin kanıtlarını göstermemi istedi. Benimle paylaşabileceğin her şey çok takdir edilecektir teşekkürler

Author

33 Comments

1. Bursa dan kimler var. Covid olmayan ölümlerin covid ölümler olarak kaydedildiğine dair ne kadar sağlam kanıtımız var? . selamun aleyküm siteniz gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 428

2. Bu konu : ” Covid olmayan ölümlerin covid ölümler olarak kaydedildiğine dair ne kadar sağlam kanıtımız var? ” çok güzel. Selamlar siteniz süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım , – 316

3. Bu konu : ” Covid olmayan ölümlerin covid ölümler olarak kaydedildiğine dair ne kadar sağlam kanıtımız var? ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha güzel, tebrikler , Hasan – 127

4. Gaziantep dan kimler var. Covid olmayan ölümlerin covid ölümler olarak kaydedildiğine dair ne kadar sağlam kanıtımız var? . merhaba arkadaşlar web siten harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 174

5. Sivas dan kimler var. Covid olmayan ölümlerin covid ölümler olarak kaydedildiğine dair ne kadar sağlam kanıtımız var? . selam arkadaşlar sayfanız inan ki iyi, face de paylaştım , memo – 480

6. Bu konu : ” Covid olmayan ölümlerin covid ölümler olarak kaydedildiğine dair ne kadar sağlam kanıtımız var? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten valla dikkat çekici, saolun , ziya – 59

7. Samsun merkezden ben hatice. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler 02-03-2021 01:04:14

8. Manisa merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web siten inanki güzel, twitter da paylaştım 04-03-2021 00:07:08

9. Bu konu : ” Covid olmayan ölümlerin covid ölümler olarak kaydedildiğine dair ne kadar sağlam kanıtımız var? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan cidden hayran bıraktı, tebrikler , memo – 42

10. Diyarbakır merkezden ben banu. Mrb sayfanız valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 06-03-2021 21:34:48

11. Giresun merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 12-03-2021 11:15:25

12. Bu konu : ” Covid olmayan ölümlerin covid ölümler olarak kaydedildiğine dair ne kadar sağlam kanıtımız var? ” çok güzel. Mrb web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, sağolun , gaye – 228

13. Eskişehir dan kimler var. Covid olmayan ölümlerin covid ölümler olarak kaydedildiğine dair ne kadar sağlam kanıtımız var? . Slm paylaşımın cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , – 182

14. Selam sayfanız vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Bu konu : ” Covid olmayan ölümlerin covid ölümler olarak kaydedildiğine dair ne kadar sağlam kanıtımız var? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden güzel, tebrikler , Emine – 247

16. Rize dan kimler var. Covid olmayan ölümlerin covid ölümler olarak kaydedildiğine dair ne kadar sağlam kanıtımız var? . Selamlar siteniz vallaha billaha dikkat çekici, saolun , ahmet – 356

17. Selamın aleyküm web siteniz inanki mükemmel, tebrikler

18. Ardahan merkezden ben Hasan. Merhaba herkese sayfan gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım 02-05-2021 18:24:00

19. Selamlar siteniz yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım

20. Afyon merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 09-05-2021 08:39:57

21. Selam herkese web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

22. Samsun merkezden ben banu. Selam herkese sayfa gerçekten mükemmel, saolun 03-06-2021 15:03:00

23. Denizli dan kimler var. Covid olmayan ölümlerin covid ölümler olarak kaydedildiğine dair ne kadar sağlam kanıtımız var? . Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler , ahmet – 101

24. Trabzon merkezden ben Hasan. selamun aleyküm sayfanız yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım 26-06-2021 13:28:48

25. Amasya merkezden ben emin. Merhabalar siteniz valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 30-06-2021 08:58:46

26. Karaman merkezden ben . Slm web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 01-07-2021 04:47:01

27. Bilecik merkezden ben banu. selamun aleyküm siteniz süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım 03-07-2021 10:46:05

28. Bu konu : ” Covid olmayan ölümlerin covid ölümler olarak kaydedildiğine dair ne kadar sağlam kanıtımız var? ” çok güzel. Slm web siteniz harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 212

29. selam arkadaşlar sayfanız inanki çok hoşuma gitti, şukuladım

30. Çanakkale merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten güzel, şukuladım 19-07-2021 11:20:06

31. Merhaba herkese paylaşım vallaha çok iyi, teraziye tıkladım

32. Niğde merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım 28-07-2021 23:44:20

33. Antalya dan kimler var. Covid olmayan ölümlerin covid ölümler olarak kaydedildiğine dair ne kadar sağlam kanıtımız var? . selam arkadaşlar web siteniz yeminle iyi, teşekkürler , Emine – 125

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link