Normal grip sezonu ölümlerini Covid’i saydığımız gibi sayarsak …

ABD’de Covid ile ölen herkesi Covid ölümü olarak sınıflandırıyoruz. Kaynak

CDC, birkaç yıl önce 45.000.000 Amerikalının grip olduğunu söyledi. Bu, nüfusun% 13,7’si. Kaynak

Belirli bir yılda ABD yaklaşık 3 milyon ölüm görecek. Kaynak

% 13.7 kabaca 400.000 atfedilebilir ölümdür.

Ama daha da kötüleşiyor. Doktorların Covid’i sadece semptomlara göre sınıflandırmasına izin veriyoruz. [Source] (https://www.cdc.gov/nchs/data/nvss/coronavirus/Alert-2-New-ICD-code-introduced-for-COVID-19-deaths.pdf)

Solunum sorunları, ABD’de 3. önde gelen ölüm nedenidir. Kaynak

Böylece 400.000 bu kriterler altında dramatik bir şekilde yükselirdi.

Author

71 Comments

1. selamun aleyküm siteniz inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Muğla merkezden ben doruk. Slm web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım 18-09-2020 18:00:38

3. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım

4. Karabük merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki hayran edici, saolun 01-10-2020 10:44:32

5. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle çok iyi, teraziye tıkladım

6. Konya merkezden ben doruk. Merhaba herkese bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 09-10-2020 23:21:38

7. Nevşehir merkezden ben hatice. Merhaba herkese siteniz vallaha çok güzel, şukuladım 19-10-2020 05:24:46

8. Isparta merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşım gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 26-10-2020 16:19:55

9. Bu konu : ” “Covid ölüm sayısı” 200.000’e ulaştığında ve medya topluca fikrini kaybettiğinde, sayma şeklimizi değiştirdiğimizi unutmayın. Grip Ölümlerini Covid ölümleri gibi sayarsak, iki yıl önce (en az) 400.000 olurdu. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 332

10. Yozgat dan kimler var. “Covid ölüm sayısı” 200.000’e ulaştığında ve medya topluca fikrini kaybettiğinde, sayma şeklimizi değiştirdiğimizi unutmayın. Grip Ölümlerini Covid ölümleri gibi sayarsak, iki yıl önce (en az) 400.000 olurdu. . Selam herkese siten inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , banu – 499

11. Bu konu : ” “Covid ölüm sayısı” 200.000’e ulaştığında ve medya topluca fikrini kaybettiğinde, sayma şeklimizi değiştirdiğimizi unutmayın. Grip Ölümlerini Covid ölümleri gibi sayarsak, iki yıl önce (en az) 400.000 olurdu. ” çok güzel. Slm paylaşımın süper ötesi güzel, twitter da paylaştım , ziya – 433

12. Bu konu : ” “Covid ölüm sayısı” 200.000’e ulaştığında ve medya topluca fikrini kaybettiğinde, sayma şeklimizi değiştirdiğimizi unutmayın. Grip Ölümlerini Covid ölümleri gibi sayarsak, iki yıl önce (en az) 400.000 olurdu. ” çok güzel. Merhabalar sayfa inanki hayran bıraktı, face de paylaştım , ziya – 104

13. Bu konu : ” “Covid ölüm sayısı” 200.000’e ulaştığında ve medya topluca fikrini kaybettiğinde, sayma şeklimizi değiştirdiğimizi unutmayın. Grip Ölümlerini Covid ölümleri gibi sayarsak, iki yıl önce (en az) 400.000 olurdu. ” çok güzel. Selam herkese sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, saolun , Aylin – 457

14. selam arkadaşlar web siten gerçekten mükemmel, teşekkürler

15. Merhaba paylaşımın valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Bu konu : ” “Covid ölüm sayısı” 200.000’e ulaştığında ve medya topluca fikrini kaybettiğinde, sayma şeklimizi değiştirdiğimizi unutmayın. Grip Ölümlerini Covid ölümleri gibi sayarsak, iki yıl önce (en az) 400.000 olurdu. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz harbiden hayran edici, şukuladım , – 144

17. Bu konu : ” “Covid ölüm sayısı” 200.000’e ulaştığında ve medya topluca fikrini kaybettiğinde, sayma şeklimizi değiştirdiğimizi unutmayın. Grip Ölümlerini Covid ölümleri gibi sayarsak, iki yıl önce (en az) 400.000 olurdu. ” çok güzel. Selamlar paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 461

18. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım

19. Gürbüz Reply

Konya dan kimler var. “Covid ölüm sayısı” 200.000’e ulaştığında ve medya topluca fikrini kaybettiğinde, sayma şeklimizi değiştirdiğimizi unutmayın. Grip Ölümlerini Covid ölümleri gibi sayarsak, iki yıl önce (en az) 400.000 olurdu. . Merhabalar web siteniz cidden hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 209

20. Adana dan kimler var. “Covid ölüm sayısı” 200.000’e ulaştığında ve medya topluca fikrini kaybettiğinde, sayma şeklimizi değiştirdiğimizi unutmayın. Grip Ölümlerini Covid ölümleri gibi sayarsak, iki yıl önce (en az) 400.000 olurdu. . Merhaba herkese paylaşım yeminle mükemmel, sağolun , doruk – 412

21. selam arkadaşlar sayfan harbiden hoşuma gitti, sağolun

22. Bu konu : ” “Covid ölüm sayısı” 200.000’e ulaştığında ve medya topluca fikrini kaybettiğinde, sayma şeklimizi değiştirdiğimizi unutmayın. Grip Ölümlerini Covid ölümleri gibi sayarsak, iki yıl önce (en az) 400.000 olurdu. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inanki hoşuma gitti, saolun , hatice – 451

23. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden dikkat çekici, sağolun

24. Selamın aleyküm siten süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım

25. Denizli merkezden ben memo. Slm web siteniz valla hayran edici, facebookta paylaştım 11-01-2021 20:49:34

26. Muş dan kimler var. “Covid ölüm sayısı” 200.000’e ulaştığında ve medya topluca fikrini kaybettiğinde, sayma şeklimizi değiştirdiğimizi unutmayın. Grip Ölümlerini Covid ölümleri gibi sayarsak, iki yıl önce (en az) 400.000 olurdu. . selam arkadaşlar sayfan yeminle güzel, teşekkürler , gaye – 497

27. Kırşehir dan kimler var. “Covid ölüm sayısı” 200.000’e ulaştığında ve medya topluca fikrini kaybettiğinde, sayma şeklimizi değiştirdiğimizi unutmayın. Grip Ölümlerini Covid ölümleri gibi sayarsak, iki yıl önce (en az) 400.000 olurdu. . Selam herkese paylaşım inan ki mükemmel, face de paylaştım , Aylin – 246

28. Bartın dan kimler var. “Covid ölüm sayısı” 200.000’e ulaştığında ve medya topluca fikrini kaybettiğinde, sayma şeklimizi değiştirdiğimizi unutmayın. Grip Ölümlerini Covid ölümleri gibi sayarsak, iki yıl önce (en az) 400.000 olurdu. . Mrb sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 363

29. Gürbüz Reply

Bu konu : ” “Covid ölüm sayısı” 200.000’e ulaştığında ve medya topluca fikrini kaybettiğinde, sayma şeklimizi değiştirdiğimizi unutmayın. Grip Ölümlerini Covid ölümleri gibi sayarsak, iki yıl önce (en az) 400.000 olurdu. ” çok güzel. Selamlar web siten yeminle hayran bıraktı, sağolun , Gürbüz – 361

30. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

31. Bartın dan kimler var. “Covid ölüm sayısı” 200.000’e ulaştığında ve medya topluca fikrini kaybettiğinde, sayma şeklimizi değiştirdiğimizi unutmayın. Grip Ölümlerini Covid ölümleri gibi sayarsak, iki yıl önce (en az) 400.000 olurdu. . selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok güzel, şukuladım , Hasan – 180

32. Selam paylaşımın cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım

33. Bilecik dan kimler var. “Covid ölüm sayısı” 200.000’e ulaştığında ve medya topluca fikrini kaybettiğinde, sayma şeklimizi değiştirdiğimizi unutmayın. Grip Ölümlerini Covid ölümleri gibi sayarsak, iki yıl önce (en az) 400.000 olurdu. . selamun aleyküm siteniz inanki hoşuma gitti, saolun , memo – 66

34. Gümüşhane dan kimler var. “Covid ölüm sayısı” 200.000’e ulaştığında ve medya topluca fikrini kaybettiğinde, sayma şeklimizi değiştirdiğimizi unutmayın. Grip Ölümlerini Covid ölümleri gibi sayarsak, iki yıl önce (en az) 400.000 olurdu. . Selam sayfan gerçekten hayran edici, sağolun , Aylin – 475

35. Bu konu : ” “Covid ölüm sayısı” 200.000’e ulaştığında ve medya topluca fikrini kaybettiğinde, sayma şeklimizi değiştirdiğimizi unutmayın. Grip Ölümlerini Covid ölümleri gibi sayarsak, iki yıl önce (en az) 400.000 olurdu. ” çok güzel. Mrb siteniz süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım , memo – 178

36. Kırşehir dan kimler var. “Covid ölüm sayısı” 200.000’e ulaştığında ve medya topluca fikrini kaybettiğinde, sayma şeklimizi değiştirdiğimizi unutmayın. Grip Ölümlerini Covid ölümleri gibi sayarsak, iki yıl önce (en az) 400.000 olurdu. . Merhaba web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 278

37. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm siteniz cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

38. elif yılmaz Reply

Kütahya dan kimler var. “Covid ölüm sayısı” 200.000’e ulaştığında ve medya topluca fikrini kaybettiğinde, sayma şeklimizi değiştirdiğimizi unutmayın. Grip Ölümlerini Covid ölümleri gibi sayarsak, iki yıl önce (en az) 400.000 olurdu. . Selamın aleyküm paylaşımın valla çok hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 427

39. Mrb sayfa süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

40. Adıyaman merkezden ben memo. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 05-04-2021 07:42:32

41. selamun aleyküm web siten yeminle çok güzel, şukuladım

42. Şırnak merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-04-2021 21:23:00

43. Mrb paylaşımın cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım

44. Bu konu : ” “Covid ölüm sayısı” 200.000’e ulaştığında ve medya topluca fikrini kaybettiğinde, sayma şeklimizi değiştirdiğimizi unutmayın. Grip Ölümlerini Covid ölümleri gibi sayarsak, iki yıl önce (en az) 400.000 olurdu. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, sağolun , Emine – 417

45. Bu konu : ” “Covid ölüm sayısı” 200.000’e ulaştığında ve medya topluca fikrini kaybettiğinde, sayma şeklimizi değiştirdiğimizi unutmayın. Grip Ölümlerini Covid ölümleri gibi sayarsak, iki yıl önce (en az) 400.000 olurdu. ” çok güzel. Selam sayfanız inanki çok güzel, teşekkürler , Emine – 35

46. elif yılmaz Reply

Tokat merkezden ben elif yılmaz. Slm web siteniz yeminle dikkat çekici, tebrikler 29-04-2021 10:43:02

47. Bu konu : ” “Covid ölüm sayısı” 200.000’e ulaştığında ve medya topluca fikrini kaybettiğinde, sayma şeklimizi değiştirdiğimizi unutmayın. Grip Ölümlerini Covid ölümleri gibi sayarsak, iki yıl önce (en az) 400.000 olurdu. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım harbiden hoşuma gitti, sağolun , Aylin – 266

48. elif yılmaz Reply

Ordu merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web sitesi ciddiyim hayran edici, teşekkürler 09-05-2021 10:27:30

49. Şanlıurfa dan kimler var. “Covid ölüm sayısı” 200.000’e ulaştığında ve medya topluca fikrini kaybettiğinde, sayma şeklimizi değiştirdiğimizi unutmayın. Grip Ölümlerini Covid ölümleri gibi sayarsak, iki yıl önce (en az) 400.000 olurdu. . merhaba arkadaşlar paylaşım cidden dikkat çekici, face de paylaştım , hatice – 272

50. Bu konu : ” “Covid ölüm sayısı” 200.000’e ulaştığında ve medya topluca fikrini kaybettiğinde, sayma şeklimizi değiştirdiğimizi unutmayın. Grip Ölümlerini Covid ölümleri gibi sayarsak, iki yıl önce (en az) 400.000 olurdu. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 417

51. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım

52. Diyarbakır dan kimler var. “Covid ölüm sayısı” 200.000’e ulaştığında ve medya topluca fikrini kaybettiğinde, sayma şeklimizi değiştirdiğimizi unutmayın. Grip Ölümlerini Covid ölümleri gibi sayarsak, iki yıl önce (en az) 400.000 olurdu. . Selam paylaşım harbiden hayran edici, teşekkürler , Hasan – 492

53. Bu konu : ” “Covid ölüm sayısı” 200.000’e ulaştığında ve medya topluca fikrini kaybettiğinde, sayma şeklimizi değiştirdiğimizi unutmayın. Grip Ölümlerini Covid ölümleri gibi sayarsak, iki yıl önce (en az) 400.000 olurdu. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , – 59

54. Gürbüz Reply

Sivas merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siteniz inan ki hoşuma gitti, teşekkürler 13-06-2021 10:43:36

55. Bu konu : ” “Covid ölüm sayısı” 200.000’e ulaştığında ve medya topluca fikrini kaybettiğinde, sayma şeklimizi değiştirdiğimizi unutmayın. Grip Ölümlerini Covid ölümleri gibi sayarsak, iki yıl önce (en az) 400.000 olurdu. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ahmet – 93

56. Gürbüz Reply

Kütahya merkezden ben Gürbüz. Merhaba bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım 29-06-2021 13:46:10

57. Bu konu : ” “Covid ölüm sayısı” 200.000’e ulaştığında ve medya topluca fikrini kaybettiğinde, sayma şeklimizi değiştirdiğimizi unutmayın. Grip Ölümlerini Covid ölümleri gibi sayarsak, iki yıl önce (en az) 400.000 olurdu. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inanki çok güzel, twitter da paylaştım , emin – 482

58. Bu konu : ” “Covid ölüm sayısı” 200.000’e ulaştığında ve medya topluca fikrini kaybettiğinde, sayma şeklimizi değiştirdiğimizi unutmayın. Grip Ölümlerini Covid ölümleri gibi sayarsak, iki yıl önce (en az) 400.000 olurdu. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 1

59. Bu konu : ” “Covid ölüm sayısı” 200.000’e ulaştığında ve medya topluca fikrini kaybettiğinde, sayma şeklimizi değiştirdiğimizi unutmayın. Grip Ölümlerini Covid ölümleri gibi sayarsak, iki yıl önce (en az) 400.000 olurdu. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , banu – 198

60. Rize dan kimler var. “Covid ölüm sayısı” 200.000’e ulaştığında ve medya topluca fikrini kaybettiğinde, sayma şeklimizi değiştirdiğimizi unutmayın. Grip Ölümlerini Covid ölümleri gibi sayarsak, iki yıl önce (en az) 400.000 olurdu. . Selam herkese siteniz inanki hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 133

61. Afyon merkezden ben mehmet. Mrb sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 13-07-2021 20:51:18

62. Afyon merkezden ben Hasan. Merhabalar bu web sitesi cidden güzel, twitter da paylaştım 19-07-2021 08:19:51

63. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha mükemmel, şukuladım

64. Elazığ merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfan valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 24-07-2021 15:56:27

65. Bu konu : ” “Covid ölüm sayısı” 200.000’e ulaştığında ve medya topluca fikrini kaybettiğinde, sayma şeklimizi değiştirdiğimizi unutmayın. Grip Ölümlerini Covid ölümleri gibi sayarsak, iki yıl önce (en az) 400.000 olurdu. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ali – 63

66. Bu konu : ” “Covid ölüm sayısı” 200.000’e ulaştığında ve medya topluca fikrini kaybettiğinde, sayma şeklimizi değiştirdiğimizi unutmayın. Grip Ölümlerini Covid ölümleri gibi sayarsak, iki yıl önce (en az) 400.000 olurdu. ” çok güzel. Selam herkese web siten yeminle hayran edici, saolun , emin – 343

67. Sinop merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 28-07-2021 10:46:03

68. Bu konu : ” “Covid ölüm sayısı” 200.000’e ulaştığında ve medya topluca fikrini kaybettiğinde, sayma şeklimizi değiştirdiğimizi unutmayın. Grip Ölümlerini Covid ölümleri gibi sayarsak, iki yıl önce (en az) 400.000 olurdu. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 418

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link